0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
8 aylık kizim ikinci dişini çıkarıyor 3 gündür biraz huysuz zaten gündüz sorun yok ana gece uykusu çok bölünmeye başladı atak haftası da var ama bu aksam normalden çok daha huysuzlastı sanki sancısı var gibi çırpındi hastaneye göturduk anlatıyorum bugün ek birsey de vermedim keyfi yok diye yani midesi rahatsiz olaMaz dışı içinde bitkisel dis toplarndan attırdım ne zaman uykusu gelse 2 gündür mahvoluyor ağlamaktan doktor ateşi olmadığı için hicbirsey yapamam dedi acilde sıra beklerken de gayet sakin teyzesine gülüyordu gelirken de arabada uyudu sanki o çırpınan bağıran bebek o değildi biz deprem yüzünden 20 günü geçti evde değiliz babasına çok düşkün normalde de evi arar biyerde çok kalınca acaba evi ve babasını ozledigi icin böyle davranıyor olabilir kmi biyerinde bişey olsa sürekli ağlar bence durup gülüp tekrar aglaMaz heralde diye düşünüyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(14,833 puan) tarafından
Ya Yavrucuk babasını ozlemjs demek ki. Diş atak baba özlemi herşey birleşmiş olabilir. Ateşi yoksa bişey olmaz Allah'ın izniyle. Eşin nereye gitti Antep'e mi
tarafından
Esim bizi bırakıp hemen dönmstu zaten bir hafta oldu babasını görmeyeli ağlarken bazen baba diye ağlıyor bir hafta daha kalicaktim pazartesiye uçak bileti aldım gidicem artık
(14,833 puan) tarafından
Gidiyo musun demek. Eviniz ne durumda suan
tarafından
Evimiz sağlam çok şükür
(14,833 puan) tarafından
Çok şükür
-Reklam-
0 oy
(17,592 puan) tarafından
Tabiki onlarda herşeyin farkında ❤️
tarafından
Biliyorum :(  ya Allah ölümlü ayrılık vermesin biz kavuşurz da sağlık sorunu olmasın yeterki bişeyi olsa hiç durmazdi heralde
(17,592 puan) tarafından
Aynen öyle küçücük bide kıyamam ❤️
tarafından
Sarsıntılar biraz geçsin istemiştim ama mecbur evin yolu göründü
(17,592 puan) tarafından
:( Allah kolaylık sabır versin
tarafından
Teşekkür ederim uyandı suan gayet normal sanırım tamamen psikolojik :(
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kızım kaç aylıktı bilmiyorum ama dha yürmyo emkliyo Du sanırm  Portmantoda Aynya bakarken srekli eşimn ceketini tutardı o dönem eşim 12 saat çalışyodu çk zamn ayıramıydu bize. Farkı dolr herşyin snra eşim iş deştrdi bize dha çk zamn ayırnca kızma ayrı Bi huzr geldi
tarafından
Sabah babası ise gitmeden yarım saat önce uyanır onu sevmek için aksam da gelip ona hep vakit ayırır ikiside birbirine çok düşkün galiba baba özlemi hat safada

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 608 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yekta.16 (49 puan) tarafından soruldu

377,311 soru

11,291,498 cevap