0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (394 puan) tarafından
Merhaba anneler ben çarşamba günü diyete başladım diyetisyen ile birlikte . 

Kızım 10 aylik sadece tek göğüs  yiyor haliyle doymuyor .

Diyete başladığımdan beri sütüm çok azaldı mama yemeyen Kızım mama yemeye başladı 

Tecrübeli anneler diyeti sizce ertelemelimiyim  yoksa devam etmelimiyim ?

4 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ertele tabiki yada diyetini düzenle söyle diyetisyen ine süt yapan şeyler versin 
(1,022 puan) tarafından
Sen iki kişi doyuruyor sun bir avuç şey kime yetecek o yediğine kendin doymuyorsun ki çocuk doysun
(394 puan) tarafından
Diyetisyenime  yazdım cevap verir inşallah.  Öğünler çok az  evet 5 yada 6 yemek kaşığı bir yemekten yiyebiliyorum sadece doyuyorum ben ama kızımın sütü azaldı
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Diyeti ertelemen en mantıklısı canım kilo elbet gider ama sütün kesilirse geri getirmen zor 73ile hamile kaldım 95kgyi gördüm şimdi 63kgyim emziriyorum 16.5aylık oğlum 2yaşa kadar emzirmeyi planlıyorum inşallah o zamana kadar ne giderse ☺️☺️☺️☺️
(2,651 puan) tarafından
Emzirerek ve oturamayarak bebeğimin peşindeyim sürekli özel bişey yapmadım açıkcası
(394 puan) tarafından
Benide  şimdiden bile çok oturtmuyor kızım ama gitmedi :(
(2,651 puan) tarafından
Gider zamanla canım önemli olan bebeğinin anne sütü alması onun gelişimi daha önemli sen sütüne sahip çık kilo kalmıyo emin ol
(394 puan) tarafından
Sağol yorumun için:)
(2,651 puan) tarafından
Rica ederim ne demek illa kilo vercem diyosan emziren anneler için diyetler var diye duydum sütü arttırıyomuşta ☺️☺️
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Allah aşkına sende kilon mu önemli evladın mı burda sormaya utanırım ben olsam  bide hala emiyor bebeğin vicdanın rahat edecek mi yani devam edince 
(394 puan) tarafından
Tabi ki rahat etmiyor vicdanım ama bedenimde rahat değil artık... Utanılacak birsey de görmüyorum ben sorumda müstehcen değil başka birsey değil.
(1,084 puan) tarafından
Yani hepimiz şişiyoruz daha sonra verebiliriz bence evladına bunu yapma biraz ertele kilo bu yani daha sonra devam edebilirsin utanırım derken zaten olumsuz yönde söylemedim anlamadın herhalde demek istediğim sanki kilon çocugundan daha mı önemli daha mı verimli olucaksın kilo vermeye o anlamda demiştim tabikide her anne gibi öncelikle seninde evladın biliyorum bence ertele
(394 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için.  Evet galiba erteleyeceğim
0 oy
(15,197 puan) tarafından
Sütünü etkilemiş baksana. Ertele Bence ya da diyet listeninyenile ya da diyetisyenini degistir
(394 puan) tarafından
Evet  olabilir değiştirebilirim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,144 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
28 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebruli123 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
27 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

379,641 soru

11,364,536 cevap

34,841 kullanıcı

...