0 oy
249 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,733 puan) tarafından
16 aylık bir kızım var . Ufacık bişey olsun benim bütün vücudum titriyor . Geçenlerde parkta yürürken yüzüstü düştü dudağı patladı şişti . Bugün de dudağının o su toplayan yer patladı. Elini ağzına götürüp ağlıyor . Bıberonu da tutamadı o yüzden mama içemedi . Çorba içti yoğurt yedi uyudu . Az önce atesıne baktım kulak içi 37,2 yüksek degıl ama artar diye korkuyorum şuan kalbîm ağzımda tüm vücudum tıtrıyor acaba enfeksiyon mu kaptı atesı daha çok çıkar mı diye . Hiç iyi degılım son zamanlarda sureklı bas donmesı yaşıyorum psikolojim çok kötü bu derece kaygılanmam normal mi bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bence sen de destek almalısın. Ateş beni de çok strese sokar 2 çocuğum olmasına rağmen ama senin ki kendine zarar vericek kadar stres. Normal değil. 
(1,733 puan) tarafından
Hiç iyi degılım canım hem de hiç :(
(1,103 puan) tarafından
Sadece çocukla alakalı olduğunu düşünmüyorum sorunun. Mesela büyük kızım kapı hızlı kapansa hasta olan bı çocuk olmasına rağmen ne biliyim bünyem alıştı galiba hep temkinli ama daha sakinim. Tabi Dr um telefonun ucunda onunda rahatlığı var belkide. Ama başka etkenler işin içine girdiği zaman bende tahammülszlesebiliyorum. Yoruldum diye bağırmak geliyo içimden. Hemen kendimi film izlemeye veriyorum. Terapimde o
(1,733 puan) tarafından
Bende iyi bir doktor bulup hemen görüşmem lazım
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
Anne ne yaşıyorsa cpcuk da aynii duygulari yaşıyor çocuklarımız düşüp kalkmadan yürümeyi yeni şeyler keşfetmeyi öğrenemez hasta olmadan bağışıklığı gelisemez hasta mı oldu geçer düştü mü kalkar Allaha emanet edip yola devam et 

Pimpirikligin azaldığında artik daha az problemle uğraştığını goreceksin
(1,733 puan) tarafından
Haklısın ama inan elimde değil :((
0 oy
(826 puan) tarafından
Bende böyleydim üstelik 2 bebeğim var ve aralari 13 ay. Sonra kendime gelmem gerektiğini fark ettim çünkü benim stresim onları daha çok etkiliyordu.benim o enerjim iyi gelmiyordu onlara .

Şimdi eskisi gibi değilim çok çabaladım ama yoksa delirecektim 
(1,733 puan) tarafından
Ben de diyorum kendime güçlü ol iyi durumu bişeyi yok ama gel gör ki laf anlatamıyorum
0 oy
(1,205 puan) tarafından
İlk çocukta bnde öyleydim. Hatta eşimde. Çocugun bi crp si yükselse bütün akrabalar ayağa kalkardı. Çok kıymetlidir yedi saraya bi tane doğmuş derler ya ondan. Sonra çocuk sayım 3 oldu bn toplanmak zorunda kaldım . Diğerleri bi tık alıştı öyle şeylere.  

Sen de kendini topla cnm inan öyle daha verimli oluyorsun yavruna
(1,733 puan) tarafından
Canım elimde değil inan ki psikolojik bir durum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 477 göst.
29 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 249 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yildizsumeyye (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 225 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 428 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...