0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (1,106 puan) tarafından
Kızlar benim bir komşum var samimi bir komşum ama. Kadın sabah akşam benim temizliği e takmış durumda. Mesela geliyor bugün de mi ev temizlemeyeceksin diyor. Canım istemiyor bazen 2.5 yaşında kızım var yoruluyorum. Hergün ev süpüremiyorum ama robot süpürgem var onu çalıştırıyorum. Bazen robot siliyor, bazen o süoürüyor ben arkasından siliyorum. Bu arda gelen herkes bu evde hiç oturmuyor musunuz, nasıl bu kadar toplu oluyor her zaman der.... Komşum kendi hergün ev süpürür, siler ama ortalıkta kızının pijamaları, kocasının çorapları falan olur. Mutfak tezgahı her zaman dağınıktır. Hatta ayak kokusundan evine girilmez bazen. Şimdi ben buna ne deyim sizce.... Ama kırmadan 

3 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Nasıl samimilik bu ben anlamadim
(1,106 puan) tarafından
Yani sabah akşam birlikteyiz çok iyidir.... Ama işte sürekli söylüyor. Başta gülüyordum, evim gayet temiz, robot zaten süpürüyor diye. Ama artık sürekli söylüyor. Hatta başkalarının yanında söylüyor. Hatta geçen bir komşum yooooo onun evi seninkinden daha temiz ki dedi
(5,383 puan) tarafından
Ben yinemi ev temizleyecksin diye okumuşum:D aşırı uykum var da
(13,834 puan) tarafından
Ya canım samimiyet bu değil...art niyeti olduğunu dusunuyorsan kestrip atarsin
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Sende ona söyle onun sana dediklerini şartlı temizlik yapmadıktan sonra ne anlamışım ben o temizlikten 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kime ne kimin temizliginden düzeninden belkide imreniyor sana 
(1,106 puan) tarafından
Evet sanırım. Geçen başka bir komşumun yanında söyledi yooo onun evi seninkinden daha temiz dedi.
(8,937 puan) tarafından
Sende o zaman öğret önce şöyle şöyle vs diye belli ki şartlı düzenli ve temizlik yapılır bilmiyor
(1,106 puan) tarafından
Bilmiyorum ki... Evi süpürmeyi silmeyi temizlik sanıyor. Eğer hergün yapmadıysan pissin.... Eee dolap içleri, makine içleri, çaydanlık tencere ne olacak....
(8,937 puan) tarafından
Kaba temizlik yapıyor o dolap icleri pis olduktan sonra kıyafetleri temiz olsa nolur ev derli toplu olmadıktan sonra temizlik yapsa neye yarar sira ve sart yok muhtemelen onda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 525 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 324 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 742 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 547 göst.