0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kizlar bugun dogum yapali 12 gün oldu ama bir türlü iyilesemiyorum ölmekten korkuyorum surekli aklima 40 linin mezari 40 gun acik kalir sozu geliyor. atesim surekli 41 e yukseliyor tansiyonum 16 kalp atisim 140 lara cikiyor hastaneye gittik idrar yolu enfenksiyonu dedi iki serum takti ilac verdi gonderdi ama halen gecmiyor basim sanki kopacak gozlerimi acamiyorum. varmi dogal bi tavsiyesi olan? olmayanda dua etsin nolur cok ihtiyacim var cok korkuyorum:'(

9 Cevaplar

0 oy
(3,998 puan) tarafından
Gecmis olsun dogum yapmisin bebek yoruyordur agrilarin vardir idrar yolu enfeksiyonu da insani mahvediyor
tarafından
ölüyorum ya :( varmi bi tavsiyen canm nolur yoksada dua et muminin mumine ettigi dua kabul olurmus :(
(3,998 puan) tarafından
Maalesef Bilmiyorum canim Rabbim tez zamanda sifani versin inşallah
tarafından
amin canim Allah razi olsun ben cekiyorum rabbim kimseyi boyle etmesin :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
bu arada oksuruk ve boyun agrisida var gecmiyor bir türlü :( ameliyattan sonra cok bekletildim orda zangir zangir titredim ve halen titremem gecmiyor :( noldu bana ölecekmiyim :(
(7,444 puan) tarafından
Sıtma bahsettiğin şey geçici bişey ara ara olur emzirdiğin içinde olur ayaklarını ve karnını sıcak tut canım geçicek bak gör kırkın çıkınca rahatlarsın iyice ama yukarıda dediğim vitamine mutlaka başla
tarafından
canim vitamin olarak peregnom var oda olur mu?
(7,444 puan) tarafından
İçinde ne var OMEGA vs var mı ?
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bol bol su iç canım.  Rabbim şifa versin. Parol da içebilirsin ateş düşürücü özelliği var.
tarafından
iciyorum canm Allah razi olsun
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Sakin ol canım bende kırklıyım korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz kırk basıyordur şimdi sana Ayetel Kürsi okumanı öneriyorum sana bir de yatağının altına bıçak koy bebeğin baş ucuna kuran koy canım Ayetel Kürsi özellikle bir de ocean momye başla şu anda epa değerin vs düşük o yüzden de lohusa depresyonuna giriyor olabilirsin bununla topladım ben eczacım önerdi ve yalnız kalmamaya çalış canım akşamları özellikle bebeğini yıkadıktan sonra da suyunu akşam dökme bunlara dikkat et yeter canım.. idrar yolu enfeksiyonu için monurol var tek kullanımlık şase onu yazdır doktoruna bir de bol su iç geçer canım 
tarafından
kullandim canm hepsini yapmisim emin ol telefondan aciyorum sukrekli 7 li ayetel kursu felak nas ihlas fatiha dinliyorum. sence korkudan olabilir mi bu yasadiklarim ilk 5 gun daha iyidim sonra bazi olaylar oldu ve deprem oldu yine cok ama cok korktum ondan sonra bu hallerim basladi :(
(7,444 puan) tarafından
Evet canım korkudan sadece psikolojik yani
0 oy
tarafından

bilgisi olmayan dua etsin lutfen cok ihtiyacim var:'(

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Tek caresn su canım şimdi bir şiseye su doldur dik kafana gidip gelip iç gidip gelip biraz zorla kendini sıkca tuvalete çıkarsın çıktıkça rahatlarsın ben o enfeksiyon yüzünden 5 aylık doğuracaktır bebemj ilaçlarla durdurmuslardi 
tarafından
canm inan 5 litreye yakin iciyorum nerdeyse ama 2 kez zor cikiyorum lavaboya kucuk abdese oda kanli sekilde :(
(7,036 puan) tarafından
Of deme ya ilaçlar işe yaramıyor mu
tarafından
yok valla canm bir saat rahatlatiyor sonra yine ayni igne serum yemekten her yanim delik desik oldu
(7,036 puan) tarafından
Allah şifa versin canım
tarafından
sagol canm Allah razi olsun
0 oy
tarafından
dua bekliyorum
0 oy
(933 puan) tarafından
Ben çok enfeksiyon yaşıyorum . Sana önerebileceğim  şunlar var birincisi ayaklarını kalın giy peteklere daya biraz . Sonra bol bol su iç . Eğer evde kuşburnu varsa kuşburnu çayı iç ben bu şekilde iyileşmeye bakıyorum . 
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Yarın limonun suyunu dök fincana.

Bir diş sarımsak ez üstüne de bir tatlı kaşığı bal.

Üstüne de sıcak suyu dök.

İç.

Şifa olsun inşaAllah. (Bu tansiyon, gelip olanlara çok iyi geliyor.)

İdrar yolu enfeksiyonu için de bol bol su içmen gerekiyor. Tek çare su

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
22 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,760 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...