0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar 22+5'te dün ilk kez eşim ve annem bebeklerin hareketini hissetti. Hem de uzun süreli ve kuvvetliydi. Çok şaşkınım. Sizin dışarıdan ne zaman hissedildi? 

1 cevap

0 oy
(2,696 puan) tarafından

İkiz mi canm maşallah :)

(5 puan) tarafından
Benim tek yumurta ikizi plesanta bir tane. Aralarında 1 hafta fark var başından beri biri daha küçük. Şimdilerde de gelişim geriliği başlama riski varmış. Son kontrolde biri 1 diğeri 2 hafta küçük çıktı. Allah yardım etsin. Seninki daha iyiymiş en azından besin yerleri ayrı.
(2,696 puan) tarafından
İnşallah hicbirsey yoktur canim sağlıkla doğarlar stresli bı süreç haklısın yani allahm kolayca bu süreci geçirmeyi nasip etsin yiyecek lokmaları varsa Rabbim sana bağışlayacak tır inşallah her hamileliğin kendine göre stresi var ama ikiz hamilelik tabi iki bebeği düşünmek oluyor Allah güç kuvvet versin şu mübarek günlerde bebekleri bizde hayırlısıyla hissederiz inşallah ogunlere geliriz.. nasıl bir duygu ikisini hissetmek?  Herşeye rağmen
(5 puan) tarafından
Hareket yoğun ama ilk hamileliğim olunca tek bebekle iki bebek farkını bilmiyorum. Hangisinin hareket ettiği ya da ikisinin de hareket edip etmediği hakkında da bi fikrim yok. Sadece net hissediliyor. Duygu tabi ki çok güzel. Sanki benimle iletişime geçiyorlar gibi düşünüyorum
(2,696 puan) tarafından
Haklısın onu farketmek için  şuan belki erkendir Allah kolaylık versin
(5 puan) tarafından
Hepimize. Inşallah sağlıkla gelirler
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 335 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu

382,117 soru

11,440,741 cevap

35,011 kullanıcı

...