0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Ve önerebileceği marka sekil varsa fikir verir misiniz penye tarzı olandan 

2 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ben bi hevesle aldım kullanamadım hiç oğlum sevmedi kucakta durmayı o kadar seven bi bebek değil belki ondandır
(69 puan) tarafından
Benim de oğlan uyanık olunca kucakta belki faydası olur diyorum denemeden bilemeyeceğim
-Reklam-
0 oy
(4,234 puan) tarafından

Slingsiz tek basinaysan yemek bile yenmio:)) kiza yemek hazirlarken takiodum slinge iki elim bosta kalinca rahat a yemek hazirliodum yada toz aliodum utu yaptgim bile oldu  bebek slingde :)sevi ebbe benimki. Dumduz kumas penye aslinda 2.5 metre kumas alip eni zaten 100 cm ya yaridan ikiye kesip annem dikecekdi cunku sling 50 en 5 metre boy. . Sonra firstimiz olmadi kumasciya gitmeye aldim netten sevi bebeninkini.  Dumduz kumas penye yani bi ozelligi yik aslina bakarsan:)

(69 puan) tarafından
Ayenn bakınca pek bir zahmeti de yok gibi ama becerim de yok yapmaya :) bende denemek istiyorum uyanık oldugu vakit hep kucakta yani hem tek olavagım hem kızım var severse eğer bana da klaylık olacak. Siz kaç aylıken kullandınız ve vucuduna zararı olmadı değil mi uyhum diye biliyorum ama kullanan kişiden net bilgi daha iyi açıkçası
(4,234 puan) tarafından
İlk bir hafta annem yanimdaydi gerek kalmadi sonra zaten evde tek kalinca kullanmaya basladim. Dr sordum herhangi bir zarari olmaz dedi omurgasina vs. Zarar vermez dedi   Evde kullandim. Markete falan gderken de koydum gezdirdim parka marka. Uyumadigi zaman ozellile rahat uyudu orda.   Okullar acildi kizi okula goturup alirken. Bebek arabasini sevmedi bebegim slingde tasidim mecbur.  İlk 4 ay kullandim yani sonra yavas yavas kis geldi az disari ciktim bide artik oturmaya baslayinca. Oyuncak cingirak galan tutmaya baslayinca bebek arabasinda da durdu alisti yani artik arabaya o nedenle yikadim kaldirdim:)ilk 4 ay baya yardimci oldu bana o
(69 puan) tarafından
Şiir gibi yazmışsınız :) bende deneyeyim bakalım umarım sever de oğlum hem kızımla ilgilenebilir hem de harici işi az da olsa yapabilirim.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
16 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,476 cevap

34,941 kullanıcı

...