0 oy
109 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (225 puan) tarafından
Kızlar letgodan bebek arabası alicam iki üç kişi buldum ama nasıl alışveriş yapılır muhtemelen havale isterler ücreti ben gönderince dolandirilmam demi ne yapmak lazım yani nelere dikkat etmeliyim acaba

8 Cevaplar

0 oy
(441 puan) tarafından
Yüz yüze gidip bakabilmek imkanın varsa al. Komşum aldı geldiğinde araba da söylemedikleri sıkıntılar vardı.
(225 puan) tarafından
Birisi yakın sadece ona gidicez eğer onda sıkıntı çıkarsa diye iki kişiyi daha konuştum ama bende bundan korkuyorum ya para gidince göndermezlerseveya gelen kötü çıkarsa o zaman yakın olana bakayım da ikinci el gibi dükkan arayim cevrede
(441 puan) tarafından
Sahibinden de param güvende var oraya yuklesin ordan alın en azindan
(225 puan) tarafından
Öylemi bu sağlam değilse öyle teklif edeyim o zaman ben sahibinden de anlamam ama eşim aktif kullanır sahibinden comu o anlar teşekkür ederim
(130 puan) tarafından
Ben bir cok urun sattim letgo da. eger kargo ile gonderecekse kargoya verip kargo numarasinin kagidini size cekip gondersin sizde oyle havale yapin parasini. ben bu sekilde satis yaptim hep hic sorun olmadi
-Reklam-
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Koltuk takimimi sattim ve anneminkileride   Gelip aldilar ucreti elden verdiler
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Ben çok aldım çok da sattım. Havale istemiyor kimse genelde herkes elden alıyor. Gidip görmekte fayda var
(225 puan) tarafından
Heee ilçe olarak çok uzak diğer iki beğendiğim gidip göremem onları bu yakındakine bakayım da sağlam değilse başka yakın gidebileceğim çevreye bakayım o zaman
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben şehrimde bulunan ilanlara bakıyorum gidp görüp alıyorm
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Ben alışveriş de yaptım birçok şey de sattım. Yakın yerlerden tercih edip ya kendim gidip aldım yada ortak bir noktada buluşup alışveriş yaptık. Parayı nakit aldım veya verdim. Letgoda havale olmuyo 
(225 puan) tarafından
Ben bilmediğim için uzak ilçelere de bakmıştım aynı şehire onlarda kargoya veririz dediler bu seferde dolandirilirim diye düşündüm bilgilendirme için teşekkür ederim uygun bir tane buldum akşama kadar gidip bakicaz iyi değilse de sıfır alcaz mecbur
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bulundugum sehirden aldım. Yurume arkadasi. Inceleyip parasını verip almistim.
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Elden para olarak yapılıyor ben çok şey aldım ordan adres veriyor gidiyin görüyon 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Kargo çok tutar, bence yakın yerlerden bakın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 273 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy
2 cevap 82 göst.
1 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...