0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar merhaba derdimi kisaca anlatmaya calisiacagm size. Bu ikinci dogumum olacak. Benim evim baska sehirde ve hastane uzak. O yuzden dogum zamanlari ailelerin oldgu sehire geliyrm. Ilk dogumumda benim ailemde kaldik. Bu dogum icin kaynanamlarda kalicaz. Esim suan gorevde ben kendi ailemde kaliyrm 2 haftaya dgim yapcam kaynanamlara gecicez. Erkwn dofum riskim var o yziden hastane cantami biran once hazrlamak iatyrm. Kaynanamdan hc ses cikmiyor kac gundur anne nezman yapalim dyrm evi temizliyrm is yapiyrm diyor. Bi yandan annem sikintiriyor ne rahat kadin bu diyo beni dolduruyor bnde sinirleniyrm. Esimlede tartstim ona yuklendim annen neden byle diye o da beni anlamadi beni scladi bn napim vs dedi esimlede aramiz kotu konusmuyoruz. Bi yandan kaynanamin rahatligi bi yandan annemin beni sıkıstrmasi bi yandan esimle küs olusumuz.. kahretsn psikolojim mahfolduuuu... bugun kaynanami aradim yarin yapalim dedim oda sen gel oyle yikayalim bn yikamiim tek dedi bnde tamam dedim teli kapadim. Annem benide cagrdimi dedi bnde bsey demedi dedim. Ben gelmicekmiyim dedi bilmiyrm gel dedim davet etmezsen neden gelim bn onu kac kere kahvaltya kahveye cagrdjm dedi.. arada kaliyrm kaynanamin bu gamsizligi annemin boyle takintiligi Allah askina napayim bi akil verin nolurr
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(10,712 puan) tarafından
Bacım doğumu yaptığın gibi al pilini pirtini evine kaç.sana tavsiyem budur 
(243 puan) tarafından
Ya benmi takiyrm yoksa ikisindede var mi sikinti bn napim bilemiyrm
(10,712 puan) tarafından
Herkeste var bacım.annen takintili bu bes belli,üzgünüm ama kayinvaliden gelin istemiyor yoksa açıklaması yok.yani kadının isteği yok.birde ben hastahane ne kadar uzak olursa olsun sanırım evimi isterim.ne kadar aran hastahaneyle kaç saat
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 442 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 256 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu

377,129 soru