0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Alt karın ağrısı bel ağrısı kasık ağrısı bazen dizlerrde ağrı adet olacakmış gibi . Adetim 15 gün gecikmiş benim adetim zaten düzensiz . Aşırı ağrı oluyor . Sonra geçiyor . Bı daha başlıyor . Afedersiniz gaz da var gaz sıkışması gibi biseyde . Yemekten sonra oluyor . Bulgur bana yaramıyor şişkinlik yapıyor . Kaç ay öncede böyle olmuştu . Kadın doğuma gittim ama o zaman vajinal enfeksiyonda vardı. İdrar tahlili yapmadan antibiyotik vermişti . Bana yaramadı . Tam ilaç bitmeden bıraktım . Bu ağrı beni öldürüyor hangi bölüme gideyim 

1 cevap

0 oy
tarafından
Benimde enfeksiyon bar senin gibiyim. Adetin gecikmisse hamile olabilirsin gebeliktede böyle ağrılar oluyo
tarafından
İdrar tahlilide yapmıyorlar hastanede  . Değişik bı ağrı . Hamile kalma ihtimalim düşük . Ama Allah isterse olur
tarafından
Ayy o gaz ağrısı varya ben gecen ay cok cektim dış gebelik gecirdim ozellikle baharatli bisey yediğimde kotu olutodum. Acile git de sancim var test yaparlar bende bu sikayeylerden gittim hamilesin dediler
tarafından
Gaz sancısı bende arada çekiyorum . Kaç ay öncede böyleydi . Alt karın agrisida vardı . Bu defa bel kaşık bacak . Ölüyorum resmen . Kaynanamdaydim . Yaşlılar gibi yürüyordum biseyde anlatamıyorum rahatsizim diye anlamiyorlar
tarafından
2 ay cok kötüydüm kürtaj oldum sonra agrilar devam etti doktora gittim dış gebelik cikti ameliyat oldum. Bence git sağlığını erteleme
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Linasu (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Emayni (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.