0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,040 puan) tarafından
Kızlar neden oldu bilmiyorum ama kaç gündürlü kalbim ağzımda atıyor yavaş yavaş ve sert bir şekilde nefes alamıyor gibi oluyorum ve nefes alırken de bazen batma ve balgamlı öksürük yaşıyorum böyle olunca diyorum heralde birşey olucak bana. 

2 Cevaplar

0 oy
(173 puan) tarafından
Bir zamanlar benimde aynı şekildeydi kalbim ya yavaş atardı ya hızlı hele çarpıntı olduğunda nefes alamadım ağzıma çıkardı kalbim küçük bir operasyon yaptılar ritim verip çarpıntı yapan yada ritmi yavaşlatan damarlara birşeyler uyguladılar ama bir sonuç elde edemediler uzun araştırmalar sonucu afedersin büyük abdestimi bilinçsiz bi şekilde tuttuğum için olduğunu fark ettiler tutmayınca düzene girdi birdahada yaşamadım
(1,040 puan) tarafından
Gerçekten mi canım bende büyük abdestimi bilinçsizce tutuyorum çıktıktan sonra da tansiyonum düşüyor beynim dönüyor gibi oluyor ondan olabilir mi acaba
(173 puan) tarafından
Her insan farklıdır bilmiyorumki ben sadece başımdan geçeni söyledim inşallah bi yararı olur senin için
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Canım bu ara herkes öyle kaygı bırıkmesi olmus olabılır sızde de ben ne zaman kaygılansam korksam nabzım agzımda atar nefesım daralır bu depremde daha cok arttı korkar oldum artık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.