0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Mrblar kızlar ilk başta bu depremden dolayı hayatını kaybeden kardeslerimize rahmet kalanlara sabır bizlerede geçmiş olsun rabbim birdaha yasatmasin

Evet kızlar ben bir kaç gündür bu amugurami oyuncaklari yapmaya karar verdim ama hayatımda hiç tığ bile elimd almadım o çorap ören tiğ vardı annem çok ısrar ettiği için küçükken denedim olmayınca bıraktım birdaha da elimd almadım ama şimdi ben bu amugurami oyuncaklari yapmayı çok istiyorum yani onları yapıp bir yerlere gelmek omlari satıp eşime destek olmak istiyorum ama çok zor diyorlar siz hiç yaptınız mı yaptiysanizda kaç günde öğrendiniz elimin alışması için ilk nasıl bişey yapmam lazım ben buna alişir ve satarsam kazancım olur mu böyle çok net kafa karıştırmadan youtubeden anlatan bir kanal varmı önereceğiniz çünkü ben hangisini izlediysem kafam karışıyor bintane şey söylüyor benim bir tane kızım var ailem yanımda değil uzak evde sıkılıyorum hani diyorum onu yapsam en azından hem zamanım geçer hem alisirsan ve satarsam kazancım olur şuan eli alışıp yapanlar siz satıyor musunuz ve kaç günde sattınız bide benim burda pek çevrem yok ben onları satmak istesemde nasıl çevre eşine bilirim kb çok soru sordum  şimdiden cevapliyanlar için çok teşekkür ederim

3 Cevaplar

0 oy
(1,558 puan) tarafından
İnstagramdan da ayri hesap acik paylasabilirsin
(81 puan) tarafından
Yorumun için teşekkürler inşallah ogunlere gelirsem onu yaparım  ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

En son bunları ördüm canım zor degil ama çok vakit alıyo benim çocuklarım var anca akşam 8de uyutup gece 12 ye kadar örgü yapabiliyorum evin işi falan cabası çok zor degil ama ince detayları oluyo bazen orası ***** oldu burası düz oldu derken

image

image

(2,835 puan) tarafından
İnekler çokkk tatliş ama ya ellerine sağlık cnm valla çok güzel olmuş
tarafından
Saol canım o ineklerin ortadakini 200 e sattım diğerlerini ikizlerime ördüm Sarıkız be Balkız koyduk isimlerini :) zor değil ama 1 ineği örmek hfatalarımı alıyo ögrensen yaparsın bana da Allah razı olsun bir arkadaşım öğretmişti
(81 puan) tarafından
Ellerinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş keşke ben de böyle yapabilsem
tarafından
Yaparsın canım zincir çekmeyi biliyorsan yaparsın demişti bana arkadaşım ilk öğrendiğimde
0 oy
(688 puan) tarafından
Bak canım eline hiç tığ almamışsan önce teknikleriyle başlayacaksin. Amugurimi sihirli halka yapımı

Amugurimi eksiltme 

Amugurimi artırma 

Sığ iğne çekmeyi öğreneceksin bunlar YouTube da var. 

Bunların hepsini öğrendin diyelim ilk olarak sığ sihirli halka yapıp içine 6 sığ iğne. Ardından o 6 sığ iğne içine artırma yapıp her sığ iğneye 2 kez batıp 12 ye çıkaracaksın. Sonra bir tek bir çift şekilde öreceksin. Mesela bir deliğe 1 tane 2. Deliğe 2 tane batıp. Bir sonraki sırada bir deliğe bir tane 2. Deliğe bir tane 3. Deliğe 2 tane. Yani 2 tek 1 çift. 

Bunların hepsini yapabilmek için de sihirli halka sığ iğne artırma ve eksiltme tekniklerini bilmen lazım. Bir bebek 45 cm gece 2 haftada bitiriyorum. Çünkü saçı yüz hatları elbisesi ayakkabısı her birisi ayrı ayrı uğraş istiyor. Düz tavşan 3 gün sürüyor en fazla. Bebekler uğraş istiyor. Ben profesyonel örüyorum birde içini sıkı dolduruyorum taş gibi oluyor. Makinaya girince bozulma olmasın diye. 
(81 puan) tarafından
Cook tskr ederim cnm. kolay gelsin size umarım bende yapabilirim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 466 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 302 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 64 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (835 puan) tarafından soruldu