0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Mrb kızlar 2 buck yıllık evliyim daha. Ama sanki kırk yıldır karı kocaymisiz gibi dertlerimiz bitmiyor eşim zannediyor ki ben köle aldım her dediğimi yapicak susucak oturucak herşeye taviz verdigimi farkettim beni pısırık saniyo ama bende öyle hiç bişeye cesaretim yok evimde huzurluyum yine tek başıma rahatım aile evine dönsem biliyorumki bu kadar huzurlu olamicam ailemle arası yok gelemezler edemezler diyip beni tehdit ediyo aileme küfür ediyo arkalarından saygısı yok ailesine diyorum biz ondan korkumuza laf konuşamıyoruz diyolar sürekli psikolojik şiddet görüyorum. Geçen sırf ailesine gitmek istemediğim için saçımdan tuttu yerlere savurdu. Her kavgada çocuğa dua et demesi zaten bana karşı artık bir sevgisi kalmadığına benziyo. Herşeyde defol git deyip ben gitmeye çalışınca kapılara sariliyo. Şuan yine msj üzerinde kavga ettik bana sktrgit dedi. Yani ne zmna kadar böyle surdurucem bu işi bundan sonra kendimi ezdirmek istemiyorum ne yapmaliyim

11 Cevaplar

+1 oy
(3,585 puan) tarafından
Ezdirmek istemiyorum diyorsun ama ezdiyorsun sana s... Git diyor sen duruyormusun giderim kapıcılık yaparım yinede kendimi ezdirmem gurursuzca o evde oturmam 
(3,585 puan) tarafından
Ha bu arada kapicilari kucimsedigimnicin bu örneği vermedim en azından  kira vermeden oturacak huzurlu şiddet görmeden insan gibi yaşarsın diye bu örneği verdim sakın yanlış anlaşılmasın
-Reklam-
0 oy
(451 puan) tarafından
Kendini ezdirmek istemiyorsan önce şiddete susup oturmaya alsın, adam sana şiddet uyguluyor nasıl davransam diye soruyorsun, çocuğuna da sana da yazık
(242 puan) tarafından
Evet haklısın.
(451 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah güzel kapılar açılır sana
0 oy
(5,641 puan) tarafından
canım benim çok zor bir durum bu keşke en başında izin vermeseydin başta nasıl giderse öyle devam eder umarım düzelir aranız çok iyi düşünmen lazım onu sen tanıyor sun sakın yapmayacağın bir şey ile tehdit etme bir ciddiyetin kalmaz ve sana saygısı kalmaz aslında en önemlisi sen kendine değer verecek sin ki karşında ki de verecek sana boşan git falan diyemem o kadar kolay değil çünkü öyle bir niyetin varsa da çok iyi düşünmen lazım Allah yardımcın olsun 
(242 puan) tarafından
Ben bu evlilikten yoruldum zaten bana saygısı yok, bana **.k iti dedi mesajda. Ne saygisi var ne ilgisi var. Sevmiyorum sanki soğudum bilmiyorum ne yapicam
0 oy
(8,931 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sence ne yapacağın belli değil mi sana şiddet uyguluyor bosanmam diyorsun aileme küfür ediyor diyorsun sesin çıkmıyor bütün kavga gürültü dayak cocugunun gözü önünde oluyor buna biz değil sen bisey yapabilirsin ancak bosanmazsan kusura bakma cekmekten başka çaren yok
(242 puan) tarafından
Ya kadın haklı sözlerinde ama işte diyorum ya ailem arka olmadığı için cesaret edemiyorum çekip gidemiyorum işte
(8,931 puan) tarafından
Ego tatmini mi sen iyi misin dayak yiyip şiddet gören insana boşanma yuvanın kurtar diyorsun bense sen kadınsın sana bunu kimse yapamaz kendine ve evladına bu hayatı reva gorme ailen yoksa devlet var diyorum bu ego tatmini mi
(5,641 puan) tarafından
öyle bir şey söylemedim anlamak için okursan anlardın savunduğum şey şiddet değil çaresiz olabilir gidecek yeri olmayabilir hemen ahkam kesmeyin dedim sende psoklojik şiddet uyguladın ona bakarsan ahmak ne demek ya bilip bilmeden
(451 puan) tarafından
Niye ego tatmin edeyim ki? Ben burda yorum yazıyorum, bu kişiyi tanımıyorum o da beni tanımıyor sadece bir soru sormuş ve bende onun iyiliği için düşündüklerimi yazdım, uygular uygulamaz kendi bilir. Gidipte kafasına silah dayamıyorum boşan diye
(5,641 puan) tarafından
eğitmen için yazdım onu
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Yani baştan vermişsin o tavizi s.git diyosa gideceksin i.t gibi arayacak ama şiddete asla göz yumma.. gerekirse şikayet et gözü korksun. Hem kavga edip hem huzurum var demek çok tezat geldi bana. 
(242 puan) tarafından
Yani öyle degl O işteyken sabahtan akşama kadar evde huzurluyum istediğim saatte kalkiyorum istediğimde yatıyorum aile evinde öyle olamicam oyuzden
(9,007 puan) tarafından
Dayak yiyim ama 12 ye kadar yatayım demek de ne bileyim. Uyumak sana huzur veriyorsa uyu ama sende tutarsızlık var yani
(242 puan) tarafından
Hergun dayak yemiyorum ilk defa oldu. Zaten bundan sonra bende çekmek istemiyorum yoksa hergun gözüm mor dolaşmiyom. Siz yanlış okumussunuz.
(9,007 puan) tarafından
Bir kere olduysa devamı gelir buna müsade etmeyin.
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne diyelim ki çoğu boşan diyecek bende öyle diyeceğim ama sen ailemin yanına gidersem huzurum olmayacak diyorsun ailen az çok biliyordur eşinin sana davranışını hiç tepki vermiyorlar mi hiç kızım gel demezler mi 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım az konus ilgilenme icini gör çocuğunda gez o yokmuş gibi yap birsey sorarsa kısa cevap ver niye kavga etmemeye çalış ona karşı duvar ol görme duyma birsey derse çocuğumun psikoloji bozuluyor biz kavga edince de hem ben kavga etmek istemiyorum yoruldum huzurlu sevgi saygı istiyorum de bir insanı görmezden gelmek en kötülüktür canım allah yardımcın olsun 
(242 puan) tarafından
Çıkamıyorum ki ben biyere gitsem laf ediyor
(1,541 puan) tarafından
O zaman az konus görmezden gel duymazdan gel müzik ac kur-an dinle allah dua et
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Seni saçından sürüyen adam küfür etmiş çok mu. Şiddete susarsan her şeyi kendine hak görür
0 oy
(433 puan) tarafından
Ailemin yanında da huzurum olmaz diyorsun ama huzurun olmasada kendine saygın olur. Hiçkimse bir başkasının aşağılamasını hor görülmeyi şiddeti haketmiyor bende çoğunluk gibi boşan diyorum kendine güven ve o ilk adımı at 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Öncelikle saçından tutan elleri kırılsın inşallah

Sonra varsa bı birikimin çok git canım çaresizlik çok zordur ama ona çaresiz olduğunu belli etme birikimin yoksa şimdiden basla köşeye biseyler at ne olur ne olmaz hayatın hakkında otur bir karar ver rabbim yardımcın olsun bacım inşallah 
(242 puan) tarafından
Altınlarım var alsam suç olurmu alıp nereye gidebilirim şuan hiç bilmiyorum küçük bir ilçede yasiyorum
0 oy
(17,779 puan) tarafından
Benzemiyo gayet sevgisi bitmiş ailen arkandaysa bırak bu pisliği medeniyetsizi neyini çekiyosun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 263 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 848 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
6 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,964 soru

11,374,351 cevap

34,857 kullanıcı

...