0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Ne rezil bir hastane gitmez olaydım gittim dedim çağırmıştınız geldim sıra verin alayım bekleyin doktor isterse veririz 3 kez sordum saat 9 da gittim 11 oldu neymiş doktor bişey demiyormuş sinirliymiş hemşirelerde soramıyormuş dedim hem cağırıyosunuz hem bekletiyosunuz ayıp deyip çıktım özel doktoruma gittim baktı herşeyi güzel ikili testin sonucu çıkınca getir ben bakayım dedi 12 hafta 4 günlük erkek bebeğin dedi cinsiyetinide öğrenmiş oldum birdahada hastaneye gitmem sinir küpü oldum resmen:angry:

2 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Sorumsuz bir hastaneymiş gerçekten banane doktorun sinirliğinden siz aradınız ne demek isterse alırız keyfinden gitmedin herhalde hastaneye 
(73 puan) tarafından
sinirden deliye döndüm sorma birde tripli tripli konuşuyolar var ya saçından tutup sürüteceksin
(1,092 puan) tarafından
Devlet hastaneleri ilgilenmiyor zorla ağızlarından laf alıyoruz
(73 puan) tarafından
Devlet değil ünüversite hastanesi
-Reklam-
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Canım aklım sendeydi vallahi bu postu acmani bekliyordum şükür bebek iyiymiş bak gitme dediğin gibi insanı rezil ediyorlar
(73 puan) tarafından
Vallahi hiç sorma ya içim içimi yiyodu sinirdende patladım ya daha adımı mı atmam o hastaneye

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 473 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 503 göst.
0 oy
2 cevap 107 göst.
0 oy
5 cevap 289 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

379,917 soru

11,372,990 cevap

34,855 kullanıcı

...