0 oy
1,169 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Cook çok üzgünüm.. evde iş için başvurdum kabul edildi . Eve iş gonderdiler sarma işi. Boyun duzlesmem olduğu halde 5 kg sarma sardım tek başıma. Teslim almaya geldiler zarfı uzattılar bende ne bilim içine bakmadım. Kagit parçaları vardı. Emeğime mi uzuluyum. Parasizligami . Hüngür hüngür ağlıyorum.  

29 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından

En İyi Cevap
O kadar iyi insanlarısinız ki Rabbim kalbinizin merhametinizin  iyiliğinin karşılığını versin her zaman. Ben burda sadece sizlere derdimi sıkıntımı anlatmak istedim. Beni dinleyip benimle aynı duyguları paylaştığıniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten iyiki varsınız ♥️
-Reklam-
+2 oy
(720 puan) tarafından
Allah onlara hakettikleri hayati yaşatsin inşallah..Cocugunuza bu dolmalar olmasa tavuk alamayacak durumda misiniz kardeşim? Bu sebepten alamayacaksaniz Allah aşkına ben alayım nerede oturuyorsunuz?
(350 puan) tarafından
Allah razı olsun. Bu ay çok darda kaldı. Eşim işten çıkarıldı. Ailesi ile görüşmüyor. Bende ailemin durumu iyi değil diye bişi söyleyemiyorum.. yani kaç gündür beyaz et diyip duruyordu. Biz yinede bir şekilde başımızın çaresine bakıyoruz da çocuğa bişi diyemiyorsunki. Yarın yarın diyip erteledim hep. Ankara'da yasiyorum
+1 oy
(612 puan) tarafından
Vicdansızlar. Bazı insanlar neden hicbiseyden ibret almıyor. İçim acıdı ya, Allah inşallah misliyle başka yerden versin sana 
(350 puan) tarafından
Eşim iş bulamadı iş buldum diye sevindim . Ağlamaktan maf oldum. Amin inşallah
+1 oy
(3,604 puan) tarafından
Üzülme Rabbim senin intikamını alır 

Nerde oturduğunu söylersen şok market üzerinden para atayım sana ordan al olurmu benim kartım yok ibana atamıyorum çok param yok ama bir tavuk alır heralde kızın için kabul et lütfen
(350 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm düşünmen yeter. :(
(3,604 puan) tarafından
Sendende Allah razı olsun canım
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ne kadar verdiler
(2,148 puan) tarafından
Kağıt parçaları diyoya
(12,856 puan) tarafından
Kağıt parçaları yazınca kağıt paralar olarak tahmin ettim yazık günah valla yaa :(
(612 puan) tarafından
Ş.erefsizler, kilosu 10 lira ne ya. Onu bile çok mu görmüşler
(350 puan) tarafından
Kızıma tavuk alcaktim kaç gündür benden tavuk istiyordu. Çok zoruma gitti cookkk
(124 puan) tarafından
:((((
0 oy
tarafından
Yaa tüh çok üzüldüm ya 
(350 puan) tarafından
:(sen mi benmi
0 oy
tarafından
Haram zıkkım olsun kul hakkının affı yok vicdansızlar 
(350 puan) tarafından
3 buçuk yaşındaki kızımın hakkına girdiler. Bişi demiyorum
0 oy
(48,671 puan) tarafından
anam keskr baksaydin icine aramadin mi tekrardan 
(350 puan) tarafından
Aradım ulasilamiyor :((((
(48,671 puan) tarafından
seni engellemislerdir baskasi is için arasin
(350 puan) tarafından
Eşim aradı kız kardeşim aradı telefon kapali
(48,671 puan) tarafından
serefsizler.biliyorlar arayacagini
0 oy
tarafından
Allah hiç bir kötülüğü karşılıksız bırakmaz sen Allah'a havale et gerisi gelir Allah o sarmaları boğazlarında biraksın inşallah eğer ki yiyen kişiler de buna boyun eğiyorsa
(350 puan) tarafından
Onlar böyle toplu yaptırıp daha fazla paraya satıyorlar. Ama hakkımı helal etmiyorum gerçekten per perişan oldum
0 oy
(2,611 puan) tarafından
Rabbim sorsun canim ders alamadılar hâlâ 
(350 puan) tarafından
Kimse ders almamis gerçekten Allah korkusu kalmamış.
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Emeğin değerini sadece emek verenler bilir geçmiş olsun cnm maalesef olan oldu bidaha evden iş alırken mutlaka dikkatli ol araştır sor sorustur mutlaka çünkü böyle dolandırıcılar hirsizlar çok var maalesef 
(350 puan) tarafından
Evinize getiriyoruz dediler getirdiler ne bilim valla kimlik kapora falan istemedilef bende inandim
(8,925 puan) tarafından
Seninki Bi umut işte kimlik kaporta zaten isteyemezlerde sende bidahaki sefere böyle Bi iş bulursan mutlaka kartvizit işte ordan araştır maalesef böyle emek hırsızları türedi evinjn rızkıni 3 kuruşluk insanlara yedirme gerçi Allah yemeyi nasip etmez onlarada
0 oy
tarafından
Ay çok üzüldüm canım adresleri falan bişeyleri yok mu 
(350 puan) tarafından
Yok canım kendleri getirdiler
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ah kuzum ya cok üzüldüm allah belâlarını versin 50 lirayla zengin olacak  sanki utanmazlar uzulme rabbim hayirli kapilar acar ins
(350 puan) tarafından
İnşallah cnm :(
0 oy
(645 puan) tarafından
Numarayla polise git kağıtları atma şikayet et csnim yazık günah Allah iyi demez başka yerden çıkarır 
0 oy
(704 puan) tarafından
Allahım hakkını misliyle çıkarsın canım benim nerede oturuyorsun lütfen söyle kızıma tavuk alıcaktım yazmıssın içime oturdu aynı yaş kızım var lütfen ben almak isterim yavruya
(350 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm. Ankara'da oturuyorum. :(
(12,856 puan) tarafından
Benim de içime oturdu çok üzüldüm IBAN numarası verebilir misin
(350 puan) tarafından
Sağol cnm düşünmen yeterli. Ama ben yeni gordum iban istediğini. Sanırım diğer beni kötüleyen arkadaşın postunda ıban istedim vermedi yazmıştın. Ben burdan bir ablaya açık adres telefon numaramı adımı soyadımi bile verdim. Yani benim parada gözüm yok. Ben burda para istemedim kimseden . Derdimi anlattim fakat adım dolandırıcıya çıktı. Allah senide bu duruma düşürmesin yinede.
(12,856 puan) tarafından
Amin canım
Öyle insanların kötü düşünceden kalbi çürümüş hiç üzme kendini hiç kimseden yardım istemediğin ortada zaten kimdi sana hakaret eden
(350 puan) tarafından
Bilmiyorumki ismini
0 oy
(124 puan) tarafından
Allah' bildiği gibi yapsın yazıklar olsun innsaoglu çiğ süt emmiş emek hırsızları 
(350 puan) tarafından
:( gerçekten de öyle haram zıkkım olsun
0 oy
(583 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm Rabbim yedirmesin inşallah onlara boğazların da dizilsin emeğin 
(350 puan) tarafından
Amin ins :(
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Çok üzüldüm o kadar.emege kilosu 10. Zaten az ama bide hıc vermemişler. Kimsenin ahı kimsede kalmaz kuzum muhakkak bir yerden çıkar o 
(350 puan) tarafından
Çıkar ama gerçekten ne hevesli almıştım. 8 TL dediler kilosuna 10 yaptım zorla . Hiç vermediler . Ah ahhh :(
0 oy
(6,336 puan) tarafından
Kağıt parçaları mı vardı ? Yani zarfa nasıl bakmazsın adamlarda ki cesarete bak. Hemen polise git şikayetçi ol kamera kayıtlarına takılmıştır görüntü. 
(350 puan) tarafından
Valla Allah bilsin hakkkmi alsın. Ne diyeyim. Polise gitsem uzak bana yol param bile yok.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok üzüldüm emeğine ve kızına nasıl bir emekle özenle sarmışsındır kim bilir o parayı yemek nasip olmaz ama onlara emin ol 
(350 puan) tarafından
Saatlerce uğraştım saatlerce :(
(7,447 puan) tarafından
Üzülme yanlarına kalmaz canım çıkar bir yerden elbet

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 546 göst.
2 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 188 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Yildizz (12 puan) tarafından soruldu
0 oy