0 oy
357 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından
Kızlar o kadar ağır şeyler yaşadım ki Ankara'da yasiyordm ailem maraştaydi eşimle kavga ettim 1 yaşındaki cocugunla ve hamile halimle sokakta kaldım soğukta sonra maraşa geldim ailemin yanına 1 hafta geçti deprem yaşadım 30 haftalık da hamileym buraya geldim eşimin attığı msjlar o kdr kötü ki 

Deprem bı yandan hamileliğim bı yandan çocuğum bı yandan ailem bı yandan yuvam yıkılıyor bı yandan eşim çok kötü iftiralar felan atıyor bı yandan ama ben hiç aglamadim içimden ağlamak da gelmiyor bilmiyorum neden öyle donmuş gibiyim duygusuzum anlamadm 

Zamanında eşimden çok baskı gördüm aglmayacaksin die aglayamadim sinir krizleri felan geçirdim sinirlenirdim şimdi de aglayamiyorm.sinirlenecegim bir şey de yok donuk gibiyim biliyorum nasıl bı zararı olur karnımdakine 

Şimdi diyeceksiniz derdin bu mu ne gzl aglamiyorsun karnımdakinen korkuyorm acaba bir şey olur mu die 

6 Cevaplar

0 oy
(612 puan) tarafından
Tabi ki dert, ağlayarak içindeki acıyı atıyorsun, rahatliyorsun. Aglamazsan birikir içinde, çocuklarin bile ağlamasına engel olmuyoruz ki stresini atsın diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım mutlaka profesyonel destek al. Ağlayamamak iyi değil
0 oy
(7,927 puan) tarafından
inaninki bende öyleyim deprem oldu diye ağladım o çocuklara oda birkaç damla yinede gözlerim şişti ne yapsam olmuyor ağlamam gelmiyor bende pskologa gitmeyi düşünüyorum 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Bir şekilde terapi al canım ağlamamak normal değil hem krize falan dönebilir o zaman bebeğin karnında daha çok etkilenir şu dönemde tüm depremzedeler alabilse keşke 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben de 2 yaşına yakın kızım 33 haftalık gebeyim.ben de boşanma sürecine gireceğim seni çok iyi anlıyorum..

Bir de üstüne deprem vs gelmiş.

Destek demişler ama şu durumda alabilir misin bilmiyorum.alabilsen çok iyi olur.ben de doğumdan sonra kesinlikle düşünüyorum.

Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Hamileyken boşanma sürecine girmek o kadar zor ki sen adamın çocuğunu taşıyorsun ama o sana neler yapıyor Rabbim yardımcın olsun eşinide ıslah etsin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 208 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 432 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

378,368 soru

11,325,386 cevap

34,777 kullanıcı

...