0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,491 puan) tarafından
Kizlar boyle ilk defa agri basima gsldi sanki tas dusururde kivranirsin ya oyle sanci yasiyorm ne yapayim.bulazik duriyo kitlendim kaldim

5 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Gaz sıkışması olabilir 
(2,491 puan) tarafından
Yok oyle bisey degil xnm en ufak ayagimi oynatiyim  sanki butun ic orfanlarim yere dusecek gib8
(1,634 puan) tarafından
Alla alla ben bikere gaz.sikismasi yaşadım 2 büklüm oluyorsun her hareket ettiğinde vücuduna sanki bıçak saplanıyor ondan sordum olabilir mi die
-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından
Adet sancısı olmayabilir mi csnjm evin işini bosver biraz dinlen geçmiyorsa acile git bi
(2,491 puan) tarafından
Valla ne sancisi oldugunu bjlmiyorum kitledi resmen acile yalnizim nasil gideyim
(645 puan) tarafından
Hadi ya csnim 112yi ara sor bilgi verirler
0 oy
(129 puan) tarafından
Sıcak su torbası varsa bı havluyla sarıp karın bölgenize koyabilirsiniz belki rahatlatir
(2,491 puan) tarafından
Ayagimi petefin ustjne koydum  bir parca fayda etti sank8
(129 puan) tarafından
Sezeryanla doğum falan yaşadınız mı acaba
(2,491 puan) tarafından
Sezeryan dogum yaptim ama oyle cok zorlanmamistim
(129 puan) tarafından
Zorlanma yönünden değilde hani usutmus olabilir misiniz diye sezeryan doğum yaptım bende usutunce gaz cikartamadigin zaman canindan can gidiyor doğum yapıyormuş gibi bı hissiyat oluyorda o yüzden sordum muhtemelen usutmus olmalısınız
0 oy
(302 puan) tarafından
Ya ayaklardan yada belden üşütmüşsünüz bende aynı şeyleri yaşadım yaz aylarında birde bu yüzden kendimi hamile sanıp doktora gitmiştim. Sonrada hamile olmadığımı öğrenmiştim. Hava sıcak diye vantilatör çalışıyordu o çarpmıştı beni sonra uzun süre çorapla yatmak zorunda kaldım. Abdest bile alamiyordum ben ağrı giriyordu sancı giriyordu. Adette değildim. 
(2,491 puan) tarafından
Ne kadar suruyo bide yarin uzun yola gidicdm
(302 puan) tarafından
Canım o kişiden kişiye değişir. Ben kendimi hamile sandığım için 1 2 hafta çekmiştim hamile olmadığımı öğrenince ilaç içtim ağrı kesici öyle geçti. Eğer hamile olmadiginiza eminseniz sizde ağrı kesici için daha çabuk geçiyor. Ayaklarınızı ve belinizi sıcak tutun. Sıcakta iyi geliyor.
0 oy
tarafından
Benimde olmuştu yatamıyordum yürüyemiyorum ayağımı kıpırdatamıyordum sol tarafima toplanmisti agri bende gaz sikismasi sandik gecer dedim gecmedi agladim baya bi sonra acile gittim 4 cm lik kist cıktı meğerse o yapmış 
tarafından
Git bakalım canım ne çıkacak. zor olur yaşadığım için normal ağrı gibi değildi benim yolculuk yapamazdım o halimle
(2,491 puan) tarafından
Bende kara kara dusunuyprum gozumden uyku akiyo ama agridan k8vraniyorm
tarafından
Bekleme canım acile git hemen bi baksınlar yolculuk yapacaksın daha çok siddetlenebilir
(2,491 puan) tarafından
Yalnizim gidemezdm ki
tarafından
Nasıl oldun daha iyi misin canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 348 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Serap ozturk (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 576 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❤ Bulut Miraç ❤‍‍ (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 650 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Zelisela (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 492 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde Anya (1,001 puan) tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı

...