0 oy
305 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
hamileliğimin başından beri midemde şişlik vardı sonra göbek fıtığı çıktı hamilelikten dolayı doktor büyümezse hamilelikte sıkıntı olmaz demişti yarında randevum var ama şimdi göbeğime bakıyorum göbek fıtığı yok normal de göbek deliğimde fındık kadar semsert bir şişlik vardı şimdi yok zaten bugun hiç ama hiç bulantım olmadı lütfen dua edin lütfen lütfen lütfen minicik kalbi güçlensin kimin duası kabul olur bilemeyiz lütfen duanızı eksik etmeyin

5 Cevaplar

0 oy
(817 puan) tarafından
Canım benim hemen panik yapma sakin ol belki de o şişlik geçmiştir şimdi hemen kötüye yorma gidebiliyorsan hemen acile gidin eşinle
(817 puan) tarafından
Kaç haftalık bebeğin canım bakmaz olurlar mı başka hastaneye gidin olmazsa arkadaşın falan yok mu ya da komşu çağır canım gece düşünmekten uyuyamazsın yoksa
(875 puan) tarafından
inanır mısın öyle bir sitedeyim ki karşı komşumla 3 yıldır bir kere merhabalığımız olmadı arkadaşım da yok annemler var onlarda kaynanamla birlikte meselelere gittiler geçen hafta 6+2 idi bu hafta 7+2 olması lazım çok korkuyorum bir şey oldu diye çok
(817 puan) tarafından
Canım naptın gidebildin mi doktora merak ettim seni
(875 puan) tarafından
kalbi durmuş kürtaj dedi şimdi eve geçiyorum bir hafta düşünecem dedim
(817 puan) tarafından
Ah canım ya çok üzüldüm Allah sabır versin :(
-Reklam-
0 oy
(15,317 puan) tarafından
Allah'ım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu
(875 puan) tarafından
amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Konu hakkında bilgim yok ama  aklına kötü bir şey getirme olumlu düşün Rabbim sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallah sizlere bağışlasın evladınızı 
(875 puan) tarafından
amiin çok korkuyorum bir şey oldu diye
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Canım bende de 2 hamilelikte de göbek fıtığı oldu ama bazen iner nedenini bende bilmiyorum sende de öyle olmuş olabilir kalbini ferah tut inşallah sağlıklıdır stres yapma kendine 
(875 puan) tarafından
inşallah öyledir çok korkuyorum kalbi durdu diye
(1,824 puan) tarafından
Kaç haftalık sın canım tekme kıpırtı vs olabilecek büyüklükte mi
(875 puan) tarafından
hayır geçen hafta 6+2 idi şimdi 7+ 2 olması lazım ama hiç kanama olmadı
0 oy
(645 puan) tarafından
Konu ile ilgili bilgim yok ama kalbi dursa vücut olarak etkilenir csnim yani Allah göstermesin bebeğe bisey olsa vücut onu atmaya çalışır o şişlik belki inmiş olabilir yarın doktora git sen kötü bisey getirme aklına 
(645 puan) tarafından
Ciddi misin çok üzüldüm Allah sabır versin csnim
(875 puan) tarafından
amin saol canım bende çok üzüldüm ama vardır Rabbimin bir bildiği
(645 puan) tarafından
Aynen canım vardır bi bildiği sen yine de başka doktora git bir doktorla kalma canim
(875 puan) tarafından
yok canım yarın da bir doktordan randevu aldım oraya da gidecem
(645 puan) tarafından
Tamam canım git

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
13 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bhrbrl (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
30 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,446 soru

11,419,953 cevap

34,975 kullanıcı

...