+1 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar gerçekten dün ki postumdan sonra o kadar motive oldumki . Yani benimle aynı duyguları paylaşmanız benimle uzulmeniz gerçekten su hayyatta yaptığım en güzel şey burda sizlerle derdimi paylaşıp dertlenizi de dert edinmek oldu. İyiki varsınız. Rabbim sizinde karşınıza her zaman iyi insanlar çıkarsın . Rabbim sizinde her daim yardımcınız olsun. Ne kadar tanimasam da sizi bana iyi geliyorsunuz . İyiki varsınız canlar. Kızlarım benim ♥️

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayy Allah onları bildiği gibi yapsın inşallah çok üzüldüm senin adına canim şimdi bir önceki postuna baktim haram zıkkım olsun bunlar ne biçim insanlar Allahim daha da ders çıkarmıyorlar 
(350 puan) tarafından
Amin cnm. Allah büyük. Ne diyimki. Her yerim tutulmuş. Boynumu ceviremiyorum valla . 9 saat uğraştım.
tarafından
Ahhh canım benim yaa keşke hemen kapıdalarken açsaydin zarfı ama nerden bileceksin böyle bir alçaklık yapacaklarını
(350 puan) tarafından
Nerden bileyim valla . Malzemeleri kendileri getirdiler. Onlar bana güvendi ben onlara güvendim
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Rabim emeğinin karşılığını başka yerden versin insllah ablam o parayı da bogazlarindan gecirmesin inşallah 
(350 puan) tarafından
Amin inşallah :(
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Dünkü postunu okudum şimdi

Ağzım açık kaldı

Böyle insanlar gerçekten var mı diye 

Boşver senin hakkına girmişler
(350 puan) tarafından
İşte bende o yüzden inandım ya. :(
(2,918 puan) tarafından
5 kilo az değil bir tabak sarmayı 1 hafta oyalarım ben
Gerçekten kul hakkı var ortada
Sana çok üzüldüm be
Az para olur gene neyse dersin da kağıt parçaları ne demek  adilll koppekklar
(350 puan) tarafından
Bide para büyüklüğünde kesmişler inaniyormisin şok oldum . Baya bı durdum aglayamadim
(2,918 puan) tarafından
Rabb'im senin hakkını onlarda bırakmaz er yada geç onlardan çıkar
Mahşer günü onun hesabı büyük olur
Rabb'im ne demiş bana bütün gunahinla gel hepsini affederim ama kul hakkıyla gelme demiş
0 oy
(10,471 puan) tarafından
Canım merhaba. Çok olmasa da en azından yavruna tavuk alacak kadar bir destek olmak isterim ben sana. Bu ay olanı deprem bölgesine naklettik açıkçası. Iban yazar mısın bana özelden 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
11 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 350 göst.
0 oy
6 cevap 141 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 383 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,717 soru

11,427,931 cevap

34,988 kullanıcı

...