0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (493 puan) tarafından
Kizlar idrar kaçırdığım için yani hapşırırken öksürürken idrar gidiyordu muayene oldum doktor idrar sonucun kötü dedi kan istedi bir daha idrar istedi rahim duvarı kalinlasmasi varmış korktum ya bana bir şey olursa oğluma kim bakar çok üzgünüm çok 

5 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Korkulacak bişey değil Allah iyiliğini versin kız
(493 puan) tarafından
İnşallah ya ne bilim kalinlasma rahim kanserine dönüyormuş
(14,428 puan) tarafından
Allah korusun
(493 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim korusun ölmekten değil oğlumu yanliz bırakırım diye korkuyorum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abartma ne olacak sana en fazla ameliyat olursun ölümcül hastalık değil ya şükret
(493 puan) tarafından
Ben bekar bir anneyim yani doktor direk amaliyat dedi perşembe gününe yetişirsen dedi
tarafından
Kendinle götür canım hastaneye sen ayağa kalkana kadar bi arkadaşın gelse halledersin ins
(493 puan) tarafından
Goturcem yanımda sorun değil yanımda duruyor oğlum ama ben korktum ya doktor öyle konuşunca içim daraldı
0 oy
(663 puan) tarafından
Hiçbir şey olmaz korkmayın, gebe kalmayı zorlaştıran bir durum ama öyle size bir şey olacak diye düşünmeyin. Allah esirgesin.
(493 puan) tarafından
Bekarım canım bir oğlum var çok üzgünüm doktor direk ameliyat dedi
0 oy
(1,103 puan) tarafından
İdrar torbası sarkmış olabilir canım. Korkma tedavisi olan bişey. Annemde de yasadik. İlaçlara yanıt vermeyince ufak bı operasyonla hallettiler
(1,103 puan) tarafından
Bnmde rahim duvarimda kalınlık vardı. Pco olduğum için. Smear testlerimi düzenli yaptrdim sorun olmadı. Hemen kendini üzme.
(493 puan) tarafından
Ben doğu yaptığımdan beri hiç hastaneye gitmedim kendim için yanliz bir anneyim içim sıkılıyor ya bana bir şey olursa diye daraldım
(3,392 puan) tarafından
Canım bunun belli belirtisi var mı rahim sarkmasının bnde hapşururken 1  2 damla kadar oluo arada
(1,103 puan) tarafından
Rahim sarkması değil. İdrar torbası sarkması. Her hapsurdugunda oksurdugunde geliyosa Dr la gorusmende fayda var .
Paşa'nın annesi. Doğumdan sonra rutin kontroller aksatilmamali. Bende 2 çocuklu her işini tek yapmak zorunda olan biriyim. 40 kontrolüne de çocuklarla kendim gittim. 3. Ay kontrolüne de. Önümüzdeki ay smera testim var mesela. Yani bunları ihmal etmemek gerekiyo. Ama içini sikmana gerek yok 10 kadından 3 unun başına gelen şeyler bunlar
(493 puan) tarafından
Benim durumum coo kötüydü inanki para bulamazdım çok kötü günler geçirdim maddi manevi psikolojik olarakta çok kötüydü şimdi şükür iyi olacağım inşallah Allah razı olsun inşallah düzelecek hersey
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Allah'ım şifanı versin seni evladına bağışlasın üzülme belki kötü çıkmaz 
(493 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah kötü çıkmaz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
3 cevap 156 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy