0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
Kızlar hayırlı geceler eşleriniz sizin komşuya markete pazara gitmenize izin vermemesi güvenle alakalı olabilir mi yani güvenmediği için mi evden çıkmanıza izin vermez 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,102 puan) tarafından
Erkekler eşlerine güvenmediği için değil, kendi gibi pis düşüncede olan erkeklere güvenmediği için böyle saçma sapan hayati kısıtlarlar. Senin esin için demiyorum eşini tanımıyorum ama çoğu erkek böyledir. Eniştemlerden bile biliyorum 
(189 puan) tarafından
Bende sizin gibi düşünüyorum her zaman
(2,102 puan) tarafından
Ama bu hayat böyle gitmez. Insan bu kadar sıkılmamalı kötü sonuçlar doğurur kendi eliyle. Gerekirse siz güven verin ilk zamanlar sonra geçer heralde bu huyu, şuraya gidicem hayatım görüntülü arayacam telefonla bak vs diyerek yavaş yavaş kirabilirsiniz bu huyunu. Güzellikle konuşun tabiki sizde bi insansiniz sizinde nefes almaya hakkınız var
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bir insan, bir insani bukadar kisitliyorsa karsisindakine degil kendine guven sorunu vardir.

Bu sevgi değildir. Bir insani insani mutlu ederek hayatimizda tutariz,  onu kontrol ederek kisitlayarak degil. 
(189 puan) tarafından
Aynen zaten bu aralar çok çalışıyor ben hep evde yanlızim ve çok mutsuzum
tarafından
Duzelir insallah hersey yoluna girer.  Ben de butun gun evdeyimm kendine hobi bul kitap oku sevdigin seylerle ilgilenn kafana takmam hayatta senden daha degerli bisey yok ❤️ :)
(189 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
tarafından
Katiliyorum size. Ve bu kisaknclik durumu hosuna giden kadinlar var. Kiskancligi sevdiginden odugunu zannediyor. Seven adam esine guvenir. Disariya yalniz gondermemek kiskanma degil
0 oy
tarafından
 sana degil dışarıdaki insanlara guvenmeyebilir.   .
(189 puan) tarafından
Zaten her fırsatta bunu söylüyor
tarafından
Bizim dusunemedigimizi emin ol eslerimiz düşünüyor. Biz bazen yanlış anlıyor ve on yargılı olabiliyoruz ama haklılar
tarafından
Diaaridaki insanlara guvenmiyorum laflari cok sacma. Kadin sürekli evdemi oturacak o zaman. Markete tek basina gidemeyecekse kadinin ozgurlugu nerede
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Güvenmediği için değil genelde gitmek istediğiö yere göndermeme sebebi gitmek istediğim yerle ile alakalı olur:)
(189 puan) tarafından
Nereye istiyosan beraber gidelim diyo her zaman onunla gitmek istemiyorum
0 oy
(5,519 puan) tarafından

Kiskaniyodur kimsenin seni gormesini istemiyodur;)

Yani guvensizlikmi bilmem ama hastalik oldugu kesin ne demek markete cikamaz bi omur boylemi gececek kendisi cikabiliyor esine markete izin vermiyor. 
(189 puan) tarafından
Ilk zamanlar yeni gelin bahanesi var di sonra hamilelik şimdi bebekle çıkma ben ne istiyosan alırım gelirken diyo bende güvenmiyorsan bitsin dedim
(5,519 puan) tarafından
Yani ne diyim ki cok sacma yaptigi seyy
0 oy
tarafından
Guvenme guvenmeme meselesi degil bu. Senin, onun emrin altinda olmani istemesi. Kiskanclik ya da guven meselesi adi altında sizr boyun egdirmeye calismasi bu da bir ego sorunu. 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Sana değil cnm disardakilere güvenmiyor biz 7. Yilimiza gircez anca anca çıkabiliyorum komsuya oda güvenirse öyle gönderiyor hele bi çarşıya hastaneye gitsem günde 10 sefer aradığı olur 
0 oy
tarafından
Soyle diyim.ben kocamziz bir yere asla gitmiyorum her isimizi beraber hallederiz zaten fatura derdim yok hepsi otomatik odemede pazara hic gitmiyoruz. Marleti beraber yapariz bi tane komsum var bebebktwn dolayi o bana  hdlir ben oyle gidemiyorum kimseye. Güvensizlikten degil bizimki seviyorum onun bizimle ilgilenmesini başindan atamaz :)
0 oy
(650 puan) tarafından
Sana değil kendine güveni eksik insan kıskanır veya toplum içine çıkarmaz... 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben cikiyom ust komsumla her yere hatta askere.giderken ust komsuma emanet etti beni :)
0 oy
tarafından
dışarda neler görüyor duyuyor inanki sırf o yüzden eve mahkum ediliyoruz düşün yani 
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim esim de ayni canm gina geliyo
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Öyle bir sorun yaşamadığım için bilemicem canım. Bir yere gidip gelmeme karışmaz eşim. Ama böyle durumda bana güvenmiyor diye düşünürdüm.
0 oy
(465 puan) tarafından
kiskancliktan olur cnm
0 oy
tarafından
Bence öyle canım 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 130 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 324 göst.