0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Kozlar ankaradan samsuna bebek arabası pusetle beraber göndereceğim.kargo ödemesi ne kadar çıkar bileniniz varmı aranızda.Bide kargoyla gönderme nasıl oluyor kolileme falan evdemi oluyor kargo şirketimi yolluyor bilmiyorum.Detaylı açıklama yaparsanız sevinirim 

5 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
otobusle yollasana canim 
(111 puan) tarafından
Öyle nasıl oluyor bilmiyorumki
(4,698 puan) tarafından
ankara samsun saat kacta otobus varsa git otogara orda ver otobuse 50 100bisey aliyorlar
(400 puan) tarafından
Benım bıldıgım otobus ıle gonderılınce bır koltuk bılet parası kesılıuor ama yanlısta bılıypr olabılırım
(4,698 puan) tarafından
yokkiz elli yuz bisey aliyorlar onu da zaten soforle muavin cebe indiriyor
(111 puan) tarafından
İşte mantıklı aslında ama tanımadığım birisine göndericem.uygulama üzerinden anlaştık ama komisyon fazla kesildiği için bu şekilde gönderim yapalım diye anlaştık.Nasıl oldugunuda bilmiyorum.muavine falan nasıl güvenicez nasıl olur acab ya
(4,698 puan) tarafından
o der zaten abla 50 100diye sende tamam diyorsn nerden kim alacaksa oraya gidip aliyor
(111 puan) tarafından
Otobüs geldiği zaman muavine mi gidip sorup alınıyo acaba nasıl olurki.şimdi gönderip bide sıkıntı olursa
(4,698 puan) tarafından
olmaz kiz bizimkini de gonderecekler yarin
(111 puan) tarafından
Şimdi otogara gidip bi muavin bulup anlaşıp göndercez bu kadar kolaymı.Siz kaça anlaştınız
(400 puan) tarafından
Canım uygulamadan para mıktarını dusuk gır sen yıne uygulama uzerındem gonder karsıdakı kısı senın ıbanına atsın parasını
(4,698 puan) tarafından
sole diyim ayin 10unda esim bir valiz iki çuval yolladi urfadan tokata50tlmis yarinda meltemler bebek arabami yolluycak
tarafından
He cansu otobüsle gelecek hiç bana demesin hakan unutmus Mustafa abi aradı aklına geldi ,deseydin ben hatirlatirdim
(4,698 puan) tarafından
bana da mustafa taaa aksam 8de dedi annemle kavga etmekten aklima gelmedi ayip oldu soleme dedimdaha burda kalcam lazim olue dedi kusura bakma sende yaaa
tarafından
Valla unutmuş kız inşallah yarın unutmaz okul açılıyor bakalım ben hatırlatırım
(111 puan) tarafından
Öyle nasıl oluyo canım detaylı bi söylermiasin
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Uygulama uzerınden mı sattınız
(111 puan) tarafından
Hayır normal gönderim yapacağım
(400 puan) tarafından
Hım öyle hıc gondermedım canım
(111 puan) tarafından
Uygulamadan anlaştık ama elden kendim gönderim yapıcaktım nasıl olur bilemedim.uygulama üzerinden nasıl oluyor canım biliyormusun
(400 puan) tarafından
Canım ben ıygulama uzerınden cok sattım kızımın at arabasını sattım mesela. Uygulamada fıuarını 20 gırdım. Kalanını ibanıma atmasını soyledım o sekılde gonderdık yanı sorunda olmadı.
(111 puan) tarafından
Fiyat düşük girince nasıl bi değişiklik oluyo hani onu anlayamadım ya ben
0 oy
(2,426 puan) tarafından
Arkadaş doğru demiş otobüs ile gönder o kişi otogardan alsın en basit güvenilir yöntem biz herşeyimizi her sene köyden öyle getiriyoruz kendimiz uçakla geliyoruz
0 oy
tarafından
Çok tutar canım üstteki arkadaşın dediği gibi en iyisi otobüsle yolla 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Dolaptan gönderin orası az kargo alır anlaşmalı olduğu için 
(111 puan) tarafından
200 tl komisyon kesiyo malesef artı kargo ücreti de karşı tarafta oluyo çok çıkıyomuö sanırım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 206 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 534 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.