0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (4,146 puan) tarafından
Kızlar bize bebek arabası hediye geldi ama arabamız tekli pusetli değil benim minik adam 2 aylık oldu uzanır pozisyonda durmayı pek sevmiyor dışarda arabada bize zorluk çıkarıyor evde pusette daha rahat duruyor bende arabanın pusetini almaya karar verdim hani pusette de etrafı izler en azından dışarda diye ama hic Bi yer sıfır sadece puset satmıyor takımı bozamayız diyolar internette araştırdım baya herkes 2 li satıyor sadece Bi bayan çocugu pusette durmayı sevmemiş diye sadece puseti satışa koymus şimdi ilk sorum sizce puseti daha ne kadar kullanırım arkadasım yasına kadar puseti kullanmış bebek arabasında öyle dedi yani almak mantıklı mı alırsam daha rahat olacak dışarı çıkmam sanki ikinci sorum kargo ücreti çok pahalıya patlar mı puset 4 kilo falanmıs ama ebatından dolayı falan daha da pahalı tutar mı bu konuda bilginiz var mı? 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,795 puan) tarafından
Canm kadın dolaba koysun ordan al uyguna gelir kargo 
(4,538 puan) tarafından
+++++
(4,146 puan) tarafından
Nasıl oluyor o canım tarif eder misin sorayım
(2,795 puan) tarafından
Alacağın kişi oraya satışa koysun  sende hemen ordan siparis et
(4,146 puan) tarafından
Benden önce baskası falan almaz ama değil mi
(2,795 puan) tarafından
Canm onu hemen ayarlamaj lazim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm pahali tutar tabi puset 4 kilo diyorsun satici fiyati ona gore yapsn ve benim oglum 14 aylik daha puseti kullaniyorum bebek arabasinin yatmayi sevmiyor dedigin gbi 
(4,146 puan) tarafından
Yaa o zaman almam mantıklı çünkü benimki de pusette daha uslu duruyor uzanır pozisyonu sevmiyor hiç o yüzden dışarı da çıkamıyorum en azından pusette etrafı da izler diye düşünüyorum satıcı 650 den koymustu en son 500 yaptı kargoyu da ben ödeyeceğim mecbur o yüzden ptt ile yollayayım o daha uygun dedi
0 oy
tarafından
7-800 gram gönderdim pttden 50 lira odedim
(4,146 puan) tarafından
O zaman bizim de daha fazla tutmaz heralde ya
tarafından
Yok tutmaz kaç kiloymus
(4,146 puan) tarafından
3.75 kilo ağırlığı dedi canım
tarafından
50 bile tutmaz kiz
tarafından
Valla ben 47.90 ödedim hatta oğlumun tüm kuculenlerini 3 paket bez ıslak mendil sampuan baya birşey gönderdim o kadar odedim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Benim bebek 6.aya yeni girdi şuan pusetten ayakları çıkıyor ben yakında kullanmam 
(4,146 puan) tarafından
Kuzum ona bakarsak benimkinin şimdiden ayakları çıkıyor ama bağlarım diye düşünüyorum
0 oy
(419 puan) tarafından
Cnm puset kızım 7 aylıkken kullanma bıraktık çünkü sığmadı araba daha iyi sanki ama yine sen bilirsin
(4,146 puan) tarafından
Araba elbette daha iyi canım ama oturur pozisyona gelene kadar dışarı çıkmak eziyet olacak bana arabada uzanır halde durmayı sevmiyor çünkü uyanır uyanmaz ağlamaya başlıyor şu ana kadar en fazla 2 saat durdum dışarda o da uyuyordu zaten
(419 puan) tarafından
Arabayı kaldirabiliyorsun oturma pozisyonuna getirebilirsin benm ki çok iyi oturma posizyonu kızım oturur hatta uzatsam asla durmaz ama sen annesisin daha iyi bilirsin olmadı uygun fiyata puset bul al oturduğun bölgede kargo parasıyla igrasma
(4,146 puan) tarafından
İşte bana oturma pozisyonuna gelene kadar lazım canım oturması için en az 7 aylık olması laızm benim pusetim var zaten bebek arabasının takım pusetini almam lazım ama
0 oy
tarafından
Cnm benim oglum 2 yasinda hala pusete biniyo kardesi gelicek ama ona birakmaya niyeti yok .d
(4,146 puan) tarafından
Yaa hadi canım o zaman almam mantıklı desene :)
tarafından
Cnm bizede bebek arabasi annemin arkadasindan geldi o yuzden pusetide eltimden aldik puseti eltim geri istedi oglumda pusete cok alismisti bebek bizde puset aldık hem arabadada araba koltugu olarak kullaniyoruz ben cok faydasini gordum
(4,146 puan) tarafından
Bize de arabayı ablam hediye aldı arkadasım puset çok kullanılmıyor ben sana vereyim demişti ondsn almıstım diye arabayı pusetsiz aldırdım ablama bilsem böyle olacak pusetli alırdım valla ya şimdi her yerde araba ile uyumlu puset aramaktan Bi hal oldum kimse de tek puseti satmıyor herkes araba ile takım satıyor bende de zaten araba var diye alamıyorum
tarafından
Haklsn cnm 2. El satan bir yerden bulabilirsin ama letgo dan falan
(4,146 puan) tarafından
Her yere baktım canım aynı modeli herkes araba ile satıyor tek puseti almayı teklif ediyorum kabul etmiyorlar Bi tek bu bayan bebeği sevmemiş diye pusetini satıyor
0 oy
tarafından
Bı mama paketi gönderdim yurtiçi 40 aldı 
(4,146 puan) tarafından
Oo baya çokmuş o canım kadın ptt uygun oluyor dedi ondan sordum
tarafından
Dolap uygulamasına atsin öyle al 20 falan tutar bence en fazla
(4,146 puan) tarafından
Yaa nasıl olacak o canım tarif eder misin sorayım kadına
tarafından
Dolapta paylaşsın fiyatı 5 TL falan ayarlasin . Sen satın al . Kargoyu alıcı ödesin diye isaretlesin. Sonra sen al o kargoya götürünce kargo fiyatı daha az olacak
(4,146 puan) tarafından
Çok saol canım
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben 5.ayda bıraktım puseti canım. Oturmaya başlamıştı bebek arabasında oturur pozisyonda koyamaya başladım. Puset küçük gelmeye başlamıştı.
(1,964 puan) tarafından
Dolap uygulamasına üye olacak oraya ürünü koyacak sana kullanıcı adını verecek sende o şekilde oradan satın alacaksın.
(4,146 puan) tarafından
Peki kadın ek Bi ödeme falan yapacak mı öyle olursa kabul etmez çünkü
(1,964 puan) tarafından
Hayır canım. Sadece dolap uygulamasu ondan 10-20 gibi bir ücret kesebilir.  Yada gardırops uygulamasına koysun orada ücret kesmede yok.
(1,964 puan) tarafından
Aa aynen kız ben direk gerçek fiyatını düşündüm ucuza koysun sen direk al ondan.
(1,964 puan) tarafından
Gardrop var orası kesmiyordu
0 oy
tarafından
Tekli puset satılıyor ki. Biz e bebekten aldık sadece puset olarak. Kargo çok tutar tabi. Oğlum şuan 10 aylık artık küçük gelmeye başladı , oto koltuğu bakıyoruz. Oturmaya başladıktan sonra pusette durmak istemiyorlar . Surda en fazla birkaç ay daha kullanırsın, yerinde olsam direkt oto koltuğu alırım  ama sen bilirsin. 
tarafından
Ben travel araba istemedim hantal diye , ama hastaneye ya da bir yere giderken puset lazımdı onun için aldım arabamız olmasa pusette almazdım. Direkt bebek arabası işimi görürdü. Tam yattığı için yenidogandan itibaren kullanılıyor çünkü.
(4,146 puan) tarafından
Benimki de tam yatıyor port bebe gibi oluyor canım interntte kraft prag diye yazarsan modeli anlayabilirsin bende hamilelik boyu asla travel almam dedim sırf o sebepten bu arabayı tercih ettim diğer traveller gibi değil diye ama bebeğin huyunu bilemiyorsun doğmadan tabi :)
tarafından
Canm benim dizimde sorun var ağır fln kaldıramıyorum o yüzden hafif ve kullanışlı olsun istedim. Tabiki herkes beğendiğini alabilir de ben biraz daha pratik olsun istedim o yüzden. Memnunsan sorun yok güle güle kullansın kuzucuk.
(4,146 puan) tarafından
En iyisi hafif ve kullanışlı canım bakma büyüsün ben de direk baston alacagım insallah çocuk ağırlaştıkça bebek arabası zor oluyor yeğenlerim den biliyorum
tarafından
Aynen bizde baston alırız galiba ilerde. Bu bile zor geliyor bana şimdiden
0 oy
(283 puan) tarafından
Dolap yada gardrops uygulamasından satın al en fazla 17 TL ödersin
(4,146 puan) tarafından
Nasıl oluyor canım o kadının onu indirmesi mi lazım Bi ücret falan var mı öyle ise kabul etmeyebilir
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Gardırop uygulamasına koysun dolapta onda çok kesinti olur 
(4,146 puan) tarafından
Nasıl olacak o canım tarif eder misin
(1,634 puan) tarafından
Kuzum belki vardır gardırop uygulaması puseti  alacağın kişinin yoksada yuklesin hemen kendine Bi üyelik zaten sayfa onu yönlendiriyor basit Bi işlem pusetin fotosunu bide fiyatını belirleyip uygulamaya yüklücek sen kargo parasını vereceksin saticidan kesinti olmuyo
(4,146 puan) tarafından
Sordum canım onlarla uğraşamam vaktim yok dedi
(1,634 puan) tarafından
Bu çok vakit alacak bisey değil ama uğraşmak istemedi sanırım 15 dk da hallolur
(4,146 puan) tarafından
Aynen ama öyle dedi malesef ya
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Dolaba satışa koysun ordan daha uyguna olur kargo diye biliyorum ben puset hiç kullanmadım ama ablam çok kullandı onun kızda bir tek pusette dururdu
(1,831 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla ödemiyor orda satılıyor bu tarz pusetler vs
(1,831 puan) tarafından
Uygulama komisyon kesiyor onu da fiyatlandırma yaparken ayarlayabilir
(4,146 puan) tarafından
Sordum canım vakti yokmus o şekilde yollayamazmış :(
(1,831 puan) tarafından
Dolaptan Gardropstan bak kuzu öyle çok satan var
(4,146 puan) tarafından
Baktım canım her yere benim arabanın pusetini tek satan yok herkes araba ile takım satıyor bende de var arabası zaten bana sadece puseti lazım
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Bayan dolap uygulamasına yada gardrops uygulamasına koysun kargo az bedel ödersin. Diğer şekil çok fazla ödersin. Bu arada benim bebeğimde 1 yaşına kadar pusette gezdi bebek arabasinda
(4,146 puan) tarafından
Yaa o zaman almam mantıklı ben bunu satıcı bayana Bi sorayım insallah kabul eder canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 192 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
16 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı

...