0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızlar şaka tabi 1 tane oğlum var şimdi 2. Hamileliğim 3 kere kız bebek gördüm rüyamda hep aynı kızı. Şimdi cinsiyeti öğrendik erkek ama herkes aşırı derece kız hissediyordu kesin kız gibi konuşuyordu bi öğrendik erkek. Bi yandan sevindim oğluma yoldaş her daim en yakın arkadaş olacak bir yandan gönlümden kız geçiyordu tabiki önemli değil sağlıklı olsun yeterki.. şimdi ilk oğlumun ismi KADİR 2. İçin isim önerisine ihtiyacım var fikirlerinizi alabilirim. Kerem ismi hoşuma gidiyor biraz o aklımda var başka fikrinizi alabilir miyim canlar? Şimdiden teşekkürler yazanlara 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aha ev askerıye oluyo :D sımdı bır oglun oldugu ıcın kız ıstemen kız hıssetmen cok normal :D neyın yoksa onu hıssedersın, Allah hayırlı evlat versın

(39 puan) tarafından
Sorma kız eşim de diyo ben artık balkonda falan yatarım heralde :D
tarafından
Olsun olsun bu devırde kızı oglanı kalmadı artık ıkısıde hayırlı evlatsa aynı seylerı yapıyorlar, saglıkla dogsun :)
(39 puan) tarafından
Aynen öyle canım sağlıklı mutlu olsunlar inşallah önemli değil cinsiyeti
-Reklam-
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Ben de kız denildi de erkekmjs diye düşündüm bi anda hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 
(39 puan) tarafından
Yok ama çok inanmıştım rüyalarım da hep çıkar. Herkesde sanki cinsiyet belli olmuş da kızmış gibi konuşuyo öyle hazırlık yapıyo falan aile de hep kız ağırlıklı sülalemiz yani ama ben maşallah aşiret paket çıktım :D ben bile artık cinsiyet erkek çıkarsa şaşırıcam diyordum erkek duyunca ufak çaplı bi şok yaşadım ama kısa sürdü :D
(2,346 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım sağlıklı olsun da inşallah düşünürseniz ilerde belki de kızın olur inşallah
(39 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Karın şeklim aş ermelerim falan hala millet erkek bu diyor ama kız yani dümdüz kız :) hayırlısıyla dünyaya gelsin inşallah erkek olsa selim ya da Kenan istiyordum ben kerem de çok hoş 
(39 puan) tarafından
Karın erkekte sivri diyorlar demi benim baya sivri
(1,824 puan) tarafından
Evet benim de bu sivri ama kız hep de tatlı yedim o yüzden illa erkek diyorlar :) 7 aylık oldu ısrarla söylüyorlar çıkınca inanacaklar inşallah
(39 puan) tarafından
Ahahah ay yok ya erkek bariz belli oluyo valla görür görmez anladım ben erkek diye
0 oy
(48,508 puan) tarafından
kerem cok.guzel.isim burdan aslinin oglu cok tatlı kurabiye suratlim o benim ☺️ bide.kuzey var sevdosun oglu onlar kuzey koydu cok tatli oldu sizde koyabilirsiniz☺️☺️
(39 puan) tarafından
Keremi beğeniyorum bende kuzeyde güzel ama dediğin gibi olabilir
(48,508 puan) tarafından
emir demir yasir gibi isimlerde kadire uyuyor
(13,202 puan) tarafından
Evet benim oğlumun adı Kerem. Kadire Kerem cidden uyuyor şimdi bak İkbal. Bahtları güzel olsun adıyla yaşasın sağlıklı olsun da adı ne olursa olsun.
(48,508 puan) tarafından
amin canim benim iste bal suratlimin guzel annesi❤️
(13,202 puan) tarafından
Balsın sen ❤️
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sağlıcakla al kucağına.  Bence kerem güzel isim. Abisini ismi ile de uyumlu 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 879 göst.
13 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy