0 oy
133 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar kokulara karşı özel bir ilgim var daha önceden orijinal parfüm kullanıyorduk ama şuanda fiyatlar yüzünden alamıyorum bana önerebilceginiz bir parfüm var mı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
The sun onerırım ben senelerdır kullanıyorum 
tarafından
Ay onu hiç sevemedim ben ya
tarafından
Valla lıseden berı kullanırım hangı ortama gırsem dırek parfumumu sorarlar benım, tabı zevk meselesı bır de her tende aynı kokmaz
tarafından
Evet kesinlikle öyle siz beğeniyorsaniz eminim sizde güzel duruyor
tarafından
Sagol canım, bır de hugo boss ıntense denemedıysen onerırım, annem sephoradan almıs bana hedıye olarak artık the sun kullanmaktan vazgec mıgrenını arttırıyor dedı :D hanı the sun kadar asla sevmedım ama guzel koku, tabı bıde ne tur sevdıfıne baglı baharatlı mı? Agır mı fresh cıceklı kokular mı
tarafından
İntense olanını bilmiyorum ama klasik olanını kokladım
-Reklam-
0 oy
(49,829 puan) tarafından
bargello chanel.ve paris hilton yıllardır bunları kullaniyorum erkektede diesel 
tarafından
Bargellodaki önerileriniz neler
(49,829 puan) tarafından
bunlar iste kiz
ağır seviyosan Chanel günlük olarak paris hilton
erkek icin Diesel
tarafından
Pardon anlayamsdim bakayım bir
(49,829 puan) tarafından
bak canım ben bunlari seviyorum
0 oy
(681 puan) tarafından
Little Black dress hoşuma gidiyor avon da çok aşırı pahalı değildi şuan ne kadar bilmiyorum oğlum olali kullsnmym
tarafından
Çok eskiden kullanmıştım hoş bir koku
(681 puan) tarafından
Aynen pur blanc ds guzel
0 oy
(184 puan) tarafından
Bargello bomshell çok iyi temiz ferah çiçeksi Bi koku
tarafından
Evet onu çok seviyorum
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Privacy enfes bir koku yıllardır kullanıyorum 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,654 puan) tarafından

Dalın bebek kolonyası:))) 

Oglumdan sonra parfüm kullanmadım. Daha önce burberry kullanıyorum. En Son Lady billion kullandım. Doldurma idi ama netten almadım hiç 
tarafından
Kolanya evet harika kokuyor
0 oy
(440 puan) tarafından
Hafif çiçek bahar kokusu Gucci bamboo, daha kadınsı bir tık ağır Narciso Rodriguez for her , Montale çeşitleri daha çok oud terkibli, Tom Ford Black orchid, Killian good girl gone bad. Tatlı koku Dior poison girl ,Givenchy very irresitible. Aklıma gelenler bunlar.
tarafından
Black orchid nasıl acaba uzun süredir onu merak ediyorum
(440 puan) tarafından
Sephorada bir deneyin derim hemen karar vermeyin 20 dakika falan geçtikten sonra ilk belki ağır gele bilir açıldıkca daha çok beğenilir. Unisex bir parfüm ama kalıcı.
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bargello genelde uygun ve kalici 171 122 324 öneririm agir seviyosan alabilirsin kalıcı bayaga 
tarafından
Sadece 171 kullanmadim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
0 oy
6 cevap 146 göst.
5 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ankakusuu (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 205 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.

397,059 soru

11,875,898 cevap

35,990 kullanıcı

...