0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (124 puan) tarafından
Boya kokusu boğaz enfeksiyonuna sebep olabilirmi arkadaşlar böyle birşey yaşayan oldumu

1 cevap

0 oy
(50,209 puan) tarafından
astim falan varsa tikar da enfeksiyonu bilemedim
(124 puan) tarafından
Astım li çocuk nasıl olur peki nerden anlaşılır bilginiz varmi
(124 puan) tarafından
:( ya üç dört aydır bı öksürük var her ay var her ay ama bıktım geniz eti varmış büyük aldırdık ama sonrasında bu badana yihyaptik kötü oldu çocuk öksürük çok arttı boğaz enfeksiyonu dedi doktor bu ventolin denen illeti kullanın diyorlar ama bence çok kötü birşey o verdikçe daha kötü oluyor cocuk
(50,209 puan) tarafından
yok verdikce.kotu.olmaz acilir kizim suan krup kopek havlamasi gibi oksuruk sürekli oksuruyo hatta suan makine calisiyo ventolin veriyorum benimkinin ev tozuna alerjisi de var doktor alerji atagida krup atagida olabilir dedi
(124 puan) tarafından
:( çok kötüyüm artık ya geniz eti büyüktü aldırdık gene hasta çıldıracağım öksürükten kurtulamadik
(50,209 puan) tarafından
qlerjidir O zaman alerji testi yaptir
(124 puan) tarafından
Kesin sonuç çıkar degilmi biz bu alerji testi yaptırdık ama genel bı alerji testiydi kandan onda bişi cikmadi
(50,209 puan) tarafından
kanda yoksa yoktur canim olmasinda zaten bebekken mi yapildi
(124 puan) tarafından
İkibucukyasinda yapıldı şuan uc
(124 puan) tarafından
Çok korkuyorum ikbal hanım burnuna birşey kactida farkmi etmedim aylarca acaba
(50,209 puan) tarafından
yok canım sanmam zarar verirdi o zaman
(124 puan) tarafından
Anlasilirdi dimi şimdiye kadar artık napacahimi şaşırdım inanın uyurken hırıltısi yok ama sesli nefes aliyor
(50,209 puan) tarafından
suan zaten salgin gibi bisey var ates öksürük hirilti horlama krup doktora goturdun demi
(124 puan) tarafından
Evet daha pazargunu götürdüm uzman çocuk doktoruna ciğeri temiz dedi antibiyotik verdi hava verdi boğaz enfeksiyonuymus ama test yapmadj
(50,209 puan) tarafından
tamam iste suan kizim aynisi bizde pazar gunu acildeydik corteir verdi iyi gelmedi diye gittim başka yazdırmaya hem ventolin hem cortieirin daha yuksek mg lisini verdi. biz fakultede takipteyiz alerji icin ev tozuna var oda etkiliyor alerji surubu icmese yasayamayacak
(124 puan) tarafından
Alerji çıkmadi canim bizde ev tozu polen vs yok burnunun tekinden sadece sarı sümük akıyor ar ara öksürük var ventolin bıraktım zyrtec diye bı alerji şurubu verdi yarimolcek şuan ben zyrtec bide antibiyotik kullanıyorum ventolin sıkıntılı gibime geliyor denemek için dün kendime kullandım sabah bı kalktım bogazlarim yanıyor ve dolu sonradan geçti ama berbat bişi
(124 puan) tarafından
Ki ventolin çok az kullandım bikere bı dakika falan o kadar etkili demekki
(50,209 puan) tarafından
geçmiş olsun canim soğuk buhar icin acile götürdüm yinr
(124 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım soğuk buhar dediğiniz ne acaba ilaçsız sadece tuzlu sumu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 5,079 göst.
12 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 154 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,870 soru

11,961,185 cevap

36,128 kullanıcı

...