0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (1,389 puan) tarafından
Salam qizlaaar .nasilsinizzz??sohbet edelimmi? Taniyalim bir birimizi  burfan sadece 3 4kisiyi taniyorum .peki siz beni taniyormusunuz ??sjsj...bide burda hamileler varmi  4 5kisiye rastladim qalani hep bebeklerini dogurmus yada daha evlenmemis bekarlar bile var.napiyorsunuz yaslariniz kac ?siz sorsaniz bende cevaplarim 

8 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Napalim canikom bugün kızımın ilk doğum günü ve buruk içimiz kutlama yapmayı düşünüyoruz 

Tam şu saatlerde doğumdaydım beni kesiyorlar dı sjsjsjsj 
(1,389 puan) tarafından
Ayy ne guzel tebrik ederim yeni yasi kutlu olsun .keske o gun tez gelsede benide kesseler sjsj
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Beni tanıyorsun zaten (⁠•⁠‿⁠•⁠)
(13,824 puan) tarafından
(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥
(1,389 puan) tarafından
Tanimazmiyim sjsj))
(13,824 puan) tarafından
Bir sen beni kötü bildin beee canın sağ olsun(⁠•⁠‿⁠•⁠)
(1,389 puan) tarafından
Yok hayirr canim daha oncede soyledim sana ben unutdum coktan olanlari bide balik hafizaliyim .kucuk anlasilmamazliklar oldu bitdi gitdi ;)
(13,824 puan) tarafından
Aynen(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥
0 oy
tarafından
Ben geçenlerde görmüştüm seni kayınvalidemle benziyormuyum diye post açmıştım. Oradan göz aşınalığım var sana :) Adım Duygu 1,5 senelik evliyim 29 yaşındayım 8 aylık bir kızım var İstanbuldayım şu an sadece kızımı büyütmeye  odaklıyım. 
(1,389 puan) tarafından
MasAllah canim Allah saxlasin.bende kizimi karnmda buyutuyorum bi ciksa sjsj))
tarafından
Çıkar çıkar.  ikiniz açısındanda en rahat olduğu yer.
0 oy
tarafından
Ben senu burdan görüyorum bazen nerede yaşıyorsun azerimisin.
(1,389 puan) tarafından
Evet balum
0 oy
tarafından

Ben tanışma faslını geçiyorum sjsjsjs.

Hamilelik nasıl gidiyor bebiş nasıl, yok dediğin göbüşün çıktı mı ☺️☺️☺️
(1,389 puan) tarafından
İyi cok sükür canim yarin detaylim var aksama sizden dua istycem insAllah hayirli haberlerle geliriz 12cihaftasinda riskli dediler dovn sendromu filan belki rastlamissindir postuma somradan gecistirdiler yalnislik olmus diye  ama icimde bi subhe olarak kaldi hrp detayli gunumu bekledim nihayet yarin o gun geldi hayirli haberlerle gelirim insAllahh❤️ gobusum evet canim ama yine cok degil))yarin doktora giderken resim cekip yuklicem insAllah
tarafından
Yok canım ya rastgelmedim o postuna. Rabb'im sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Dua et bol bol duam seninle❤️
(3,229 puan) tarafından
İnşAllah her şey güzel çıkar
0 oy
(365 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhabalar ben hiç kimseyi tanımıyorum:) 32yasindayim Eskişehir de yaşıyorum 4 aylık hamileyim herkeze sağlık diliyorum...❤️

(1,389 puan) tarafından
MasAllah saglikla kucagina alirsin insAllah canim.yenisin yavas yavas tanirsin  .bizde 6ciaymiza gectik kizimla sizde cinsiyhet bellimi
(365 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizde sağlıkla alın bebişinizi benimde bebeğim de kız:)
(1,389 puan) tarafından
Uyşş massAllah
0 oy
(5,567 puan) tarafından
23 yaşında yım İstanbul da yaşıyorum nasılsın sorusuna gelince pek iyi değilim düşük yaptım bu gün :-(
tarafından
Geçmiş olsun canım. Sebep neydi.
Başka bebiş var mi
(5,567 puan) tarafından
1 buçuk yaşında oğlum var sebep bilmiyorum bir hafta sonra kürtaj olucam
(1,389 puan) tarafından
Aaa canim cok uzuldum(cok gecmis olsun Allahtan hayrlisi ne diyecehmi bilemiyorum o korkuyla yuzlestim ben cok kotu bir hiss biliyorum .neler hiss etdigini anliya biliyorum(
tarafından
Rabbim hakkından hayırlısını nasip etsin canım. Çok şükür ki bir evladın var tesellin olur en azından
(5,567 puan) tarafından
çok sağolun Allah razı olsun inşallah nasip hayırlısı buymuş
0 oy
(51 puan) tarafından
Valla ben hiç kimseyi tanımıyorum :))

Ben 25 yasindayim mersinliyim 

4 yasinda kızım var 10+6 haftalık hamileyim şuan :)))
(1,389 puan) tarafından
Oy masAllah saglikla gelsin bebisin digerinide Allah korusun .yenisin galiba burda yakinda tanirsin aktiv olursan eger)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 145 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Efrahiminannesi (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 655 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fisuun (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 488 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 124 göst.