0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aşırı tatlı bir kızım var çok şükür tabi ilk çok kız istedim Allah nasip etti şimdi bebek bekliyorum hani tabi Allah'tan herşey ilk önce sağlık ama şimdide bir erkek çocuğumun olmasını isterim ve gerçekten Allah gönlümüze göre verir mi 

11 Cevaplar

+1 oy
(7,637 puan) tarafından
Böyle durumlarda gönle göre olan değil hayırlısı olur yani senin için iki kız annesi olmak belki daha hayırlıdır sen bilmezsin de Rabbimiz bilir belkide hayırlı olan bir kız bir oğlunun olmasıdır yani olanda hayır vardır tevekkül edip beklemek lazım.
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Sağlıklı olsun da canım gönlünüze göre olsun inşallah hayırlısıyla
tarafından
Amin inşallah ya bide eltim oğlu var çok hava atıyor bana
(350 puan) tarafından
ALLAH aşkına nesine hava atıyorlar anlamıyorum benim de ilk kızım oldu sonra hamile kaldım oğlum oldu bende senin gibi iki meyveden de tatmak istedim şükür verdi RABBİM öncelik sağlıklı olsun Sonra RABBİM gönlüne göre versin inşallah
tarafından
Ooo canım sen gel gör neler söylüyor
(6,465 puan) tarafından
Benim de bir kızım var eltimin yok oglu olsun istiyor aileye erkek torun vermek istiyor yani bende tekrar bir kızım olsun  istiyorum çünkü aşırı saçma buluyorum sanki padişah torunu olacak hey Allah'ım takma ya. Hayırlısı olsun kız evlat candır.
0 oy
(739 puan) tarafından
Allah bilir 
tarafından
He valla
0 oy
(3,254 puan) tarafından
İnşAllah gönlünce olur❤️
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,369 puan) tarafından

Oy kuzum inşallah balım bende bir kız istiyorum oğlum var 

Postuna eridim secde duası yap kuzum banda dua et olurmu kızım oslun önce sağlık istersin tabikide gönül herşeyi ister
tarafından
Ay inşallah gönlümüzce olsun
0 oy
(5,015 puan) tarafından
Nasibinde payında ne varsa olur canım ama gönül ister iki meyveyide rabbim gönlüne göre versin inşallah kaç haftalıksin
tarafından
Daha çok yeni
0 oy
(1,103 puan) tarafından
2. Yi kız olsun diye çok dua ettim. 2 kız kardeş . Allah gönlüne göre verdi bin şükür 
0 oy
tarafından
Benim de 1 kızım var ve 1 buçuk senedir 2. İçin uğraşıyorum. Yeterki olsun yeterki sağlıklı olsun isterse tüm çocuklarım kız olsun
(3,113 puan) tarafından
Kızın kaç aylik rabbim gönlüne göre  versin
tarafından
27 aylık canım
0 oy
(8,009 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin benimde ilkki kızdı eşim çok istiyordu kız olmasını hep dua ederdi ikincisini bende senin gibi erkek istedim o duyguyu da tadayim dedim Rabbim nasip etti oğlum doğduktan sonra kaynım şey demişti ailemizin büyük torunu efe demişti ne alaka dedim Göksu ailemizin büyük torunu kızımdan bahsettim dedi tm o daha büyük ama bu erkek o evlenir gider ailemizin büyük ve erkek torunu efedir çok kızmıştım içimden dedim onca yıldır kızımı yok mu saydin ama kayınpederim kaynanam hiç böyle şeyler dmedi 
tarafından
İşte insan en çok onun etkisinde kalıyor inan kız da erkekte Allah'tan ama bazı insanlar hep erkek seviyor kayinoederim yanımda diyordu eltimin oğlu için bu benimle kalacak kızlar evlenecek diye
(8,009 puan) tarafından
Yani insanın zoruna gidiyo ayrımcılık benim kayınpederim ise kızım için diyo Göksuyu daha çok seviyorum efuden ama amcalar oğlumu daha çok seviyo gibi
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Bizim istedigimiz degil Rabbimin verdigi hayırlı olur herzaman yinede Rabbim gönlündekini nasip etsin inşallah 
0 oy
(682 puan) tarafından
Sen niyet et hayırlısını işte rabbim sana onu nasip eder :)

İlgili bir soru bulunamadı

381,700 soru

11,426,535 cevap

34,986 kullanıcı

...