0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (596 puan) tarafından
Kızlar Soru başlıkta şimdiden teşekkürler 

34 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Margarin ve bulyon eve sokmam malesef biri de getirse çocuklara vermezdim
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Oğlum doğduğu günden beri bıraktım kullanmayı evde birkaç tane kalmış atacağım şimdi gidip.

Artık kendim yapıyorum tavuk haşlayıp buz pistine koyuyorum her yemek için bir tane kullanıyorum çok uuzn süre gidiyor 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Yok yedirmiyorum. 
0 oy
tarafından
Çok nadir kullanıyorum ama kızıma yedirmedim hiç zaten ek gidaya geçtiğinden beri kemik kaynatiyorum tavuk hasliyorum onun sularını kullanıyorum balıma 
tarafından
Tövbeeeeeeeee o nasıl oluyor canim yazdığını 3 defa okudum resmen ben mi yanlış okudum diye ☺☺☺
(826 puan) tarafından
Bu gözler bunu da görmüştü bende şok olmuştum ya dönüp dönüp okumuştum bir bulyon postuydu gecennsene falan açılmıştı belki de ondan önceki senedir:)) tarihleri çok hatırlamıyorum
tarafından
Aman Allahim yaa dalga geçmistir ya da gerçekten sıkıntılı biri o zaman ☺ ben artık şaşırmıyorum canım bu gözler neler neler okudu ve okumaya da devam ediyor
(826 puan) tarafından
Valla deminden beri bakıyorum göremedim görsem hortlatacagim
tarafından
Hahahahaa Allah iyiliğini versin kız ☺
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Instagram da ev yapımı bulyon tarifi var istersen onu dene ben denemeyi düşünüyorum https://www.instagram.com/reel/CkY1rT-DaXU/?igshid=NmE0MzVhZDY= 
(596 puan) tarafından
Aaa teşekkürler canım bakayım hemen
(1,499 puan) tarafından
Rica ederim canım şifa afiyet olsun ❤️pilavlarda olmasa bile diğer her yemeklerde kullanılır gibi geliyor bana
0 oy
(596 puan) tarafından

Hepinize cevap için teşekkürler arkadaşlar et ve tavuk alıp en doğalından haşlıcam ilk fırsatta :) 

0 oy
(11,548 puan) tarafından
Almıyoruz hem zararlı hem aşırı tuzlu geliyor bana
0 oy
(2,834 puan) tarafından
1 yaşına kadar kemik et tavuk suları kaynattım dolaba koydum  her yemeğine o şekilde kullandım pirinç pilavında seviyorum bulyonu, bazen çorbalarına atıyorum bir çimdik daha lezzetli ve güzel oluyor çorbası, 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Hiç kullanmazdim ama alıyoruz bir süredir bu sefer artık almiycam çok zararlıymis
0 oy
tarafından
Monosodyum gulutamat  içerdiği için koymuyorum dışardan yeterince sağlıksız abur cubur ile tanışıyorlar zaten en azından evde yedikleri yemekler sağlıklı olsun fikriyle sağlıklı yemekler yapmaya çalışıyorum 
0 oy
tarafından
Bizimle birlikte yediği için ewet yiyor 
0 oy
(436 puan) tarafından
Kendim de kullanmıyorum sevmiyorum kızıma da bulyonlu  olan hiç bir yemeği yedirmedim çok aşırı  dikkat etmem ama bulyona hayır:)
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Biz kendimiz de kullanmiyoruz
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Kendim hazirlayip kaplara dolduruyorum daha saglikli oluyor 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 389 göst.
27 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 264 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 693 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 175 göst.
4 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,299 soru

11,471,258 cevap

35,076 kullanıcı

...