0 oy
992 göst.
Diğer kategorisinde (352 puan) tarafından
kizlar bizimki 5000 ni geciyor 11 aylik kizim var birdee hamileyim sizde durumlar nedir

44 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bin iki bin arası diyenler şaka mı yapıyor ya ozmn biz neden 6 bine yakın harcıyoruz ya 
tarafından
Fazla fazla almak daha iyi ya baya gidiyor
(254 puan) tarafından
Hepsini aylik almiyorum ki. Surekli indirjm tajip ediyorum indirime girdigi an onlari da alirim ama burda aylik mutfak gideri sorulmus siz kisisel giderleri isin icine katiyorsunuz
(5,108 puan) tarafından
Mutfak icin parlatıcı tuz tblet deterjan vs. bunlar da alınıyor gıda dışında
(254 puan) tarafından
Ama soyle birsey var bnm her ay aldigim seyler degil.bunlar aylik olarak sorulmus bnde ona gore cevap verdim. Ben bi tablet aliyorum 3-4 ay gidiyor. Kiloyla detrjan aliyorm 3 4 ay gidiyor. Pecete aliyorum 2 ay gidiyor bn ona gore yorum yaptim buraya. 80 tlya sut aliyorum mayaliyorum 2 hafta gidiyor. Ama bir arkadas yorum yapmis köyden geliyordur diye evet yazin koyde kayinvalidemle herseyi yapip dolabimiza attik belki o yuzdendir. Bakkiyatlarda ayni o sekilde kayinvalidem ekiyor kurutuyor
(5,108 puan) tarafından
Anladım canım işte herkesin hayatı farklı kimileri senin gibi stok yapıyor kimilerinin de köyden gelen ürünleri oluyor. Ben de nasıp olursa bu yaz oyle yapmayı düşünüyorum dondurucu aldık annemlerin bahçesi var yazdan domates biber patlıcan kabak bunları dolaba koymayı düşünüyorum süt de alıp koyacağım yoğurt mayalı yorum her hafta
-Reklam-
+1 oy
(4,700 puan) tarafından
2500 civarı gidiyo misafir geldiğinde 3000 bini de geçiyor 
+1 oy
tarafından
Hayret ettim 1500 2000 diyenler var nasıl yettiriyorlar acaba misafirim geldi sıradan yemek yaptım 400 lira tuttu aldıklarım

Haftalık 1500 rahat gidiyor
(352 puan) tarafından
kiz onlar oyle yazinca kendimden suphe ettim bi an bende mi sorun var acaba dedim :)))
(672 puan) tarafından
Benimde haftalık gidiyor 1500 nasıl olur ayda 2000 mümkün değil ya
tarafından
Savuruyoruz desek asla değil hatta kısmaya calışıyoruz ama bence öyle diyenler eşi yapıyordur alışveriş geliri gideri mümkün değil çünkü yumurta peynır alsan aylık sadece 1000den fazla tutar
(672 puan) tarafından
Aynen bizim yiyecek deterjan faln 7000 misafir falan gelirse artar yumurta ayda 3 kere alırım sıvıyağ tereyağ falan mümkün değil tutmaz ayda 2bin
0 oy
(7,256 puan) tarafından
1000,1500 arası 
(7,256 puan) tarafından
İki çocuk var canım
Benim bahçede var domates patlıcan yeşillik ektim o rahatlattı bizi
(352 puan) tarafından
ay ne guzel dogal dogal
(7,256 puan) tarafından
Aynen canım o yönden iyi oluyor şükür
(9,970 puan) tarafından
Kiz ben patlican domates salatalik zaten almiyorum kisin. 1500 yine asla gitmez aylik nasil o kadar az :)
(7,256 puan) tarafından
Pazara gitmiyorum canım ben koydeyim meyve sebze çok nadir alırız dışardan çoğunlukla kendimizin olur
0 oy
tarafından
1500-2000 arası
0 oy
tarafından
3 bin buluyor canım bir kalıp peynir olmuş 200 tl yazın köye gidip kışlık yapmasam hiç yetişmez 
(352 puan) tarafından
walla haklisin önceden bizede gelirdi koyden meger o cok kiymetliymis simdi yetmiyor :)
tarafından
Biz yazın eltimle gidip kaynanama yardım ediyoruz hep birlikte yapıyoruz bağ bahçe olunca bereketli oluyo
0 oy
(3,545 puan) tarafından
Aylıktan ziyade haftalık eşime daha sipariş veriyorum eksik bitmediği için aman boşver hiç o konulara girmeyelim havalar da bu günler de ne kadar güzel yaz havası gibi
(352 puan) tarafından
gel kiz anlindan opcem :) bende oyle yapcam artik senin gibi benimki 5000 veriyor mutfakdan tut banyo alisverisine kadar yap diyor o da yetmiyor seninki mantikli
(3,545 puan) tarafından
Yok kız sen sen ol eşine yaptit alışverişi ben kıyafetini bile onun karttan alırım bana verdiği parayı da atarım köşeye ama de ki bana o parayı ne yapıyor ödemesi falan olduğunda yine ona veriyorum ama en azından biriktiriyorum ona kalsa biriktiremez de
(352 puan) tarafından
mantikli walla bacim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hiç hesaplamadik ama 3000i geciyordur 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
5 bin ney kız maşallah :) ben fiyat aralığını bilmiyorum ya toplam 8 bin yeme içme yol parası gezme tozma içinde yetiyor çok şükür Rabbime . Benimde 3 yaşında kızım var 
(352 puan) tarafından
yok askim hersey icinde gezme banyo gideri detarhanidir tabletidir falan iste
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Cok çok 2 dir mevsimsel yiyeceklerden alıyoruz her hafta pazara çıkmayız bi tane 10 aylık olmak üzere kızım var
0 oy
(15,854 puan) tarafından
1500 2000 arasi gidiyordur hic hesap etmedim ortalama o kadardır. Belki 2500 da olabilir 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bizim de 5000 i geçiyordur. Sırf yemekli misafirimiz vardı eşim hesapladi sadece tavuk eti ve kuruyemiş 600 TL tutmuş sen düşün 
(352 puan) tarafından
gidiyor walla bacim
(5,108 puan) tarafından
Hemde nasıl birden fazla çocuğu olanlar ne yapıyorlar bez mama derken elde avuçta bir şey kalmaz
0 oy
(986 puan) tarafından
5 kişiyiz,hesaplamadim ama 5bini geçtiği kesin
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Valla en az 3-4 bin oluyor. Daha bugün iki parça şeye 780 lira verdik
0 oy
tarafından
Bazen 1000 TL bazen 500 TL geçen ay 1000 tlye yakın aldık bu ay almayız herhalde. 
tarafından
Bebek yeni gıdaya geçti sayılır bir onun için özel gıdalar alıyoruz. Balık evde pişirmiyorum annemler kayınvalidemler filan yaptığında çocuk için gidiyoruz balıkta sevmiyoruz :) :)
(7,927 puan) tarafından
Kız siz hiç birşey sevmiyorsunuz bizde herşeyi seviyoruz))
tarafından
O yüzden işte fazla birşey tükenmiyor canım
(1,014 puan) tarafından
Masallah Allah evıne daha cok bereket versin. Gercı bızde 4 cocuk var bıze para dayanmaz zaten
tarafından
4 çocuk normal canım bizde bitane var.
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Haftalık en az 1.500 harcıyoruz aylık düşünmek bile istemiyorum Rabbim herkesin yardımcısi olsun 
(352 puan) tarafından
amin amin
0 oy
(10,230 puan) tarafından
7 8 bin civarı 
0 oy
tarafından
Canım şimdi kaç aylık hamilesin bende hamileyim cinsiyetin nedir aylık gelirimiz yok ev iciyiz
(352 puan) tarafından
7 aylik canim erkek neden sordun
tarafından
Erkek belirtin nedir benimde bir kızım var ikinciye hamileyim sağlıklı bir erkek çocuğumun olmasını isterim ondan sordum
(352 puan) tarafından
pek farkli belirtileri yokdu canim ya sadece kizimda kusardim oglumda hic kusmadim şükür
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Valla hesap etmiyorum hesap etsem kafayı yerim heralde tek bildiğim sürekli bir şeyler eksik ve alıyoruz Bi markete iki parça eksik almaya gitmek 500 600 zaten 
(352 puan) tarafından
aynen oyle walla canim
0 oy
(1,050 puan) tarafından
Değişiyo ama genellkle 4000 fln

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 600 göst.
9 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 739 göst.
3 Mart 2020 Aile kategorisinde fzt (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 866 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı