0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar şimdi lincliceksiniz ama valla bıktım artık normalde asla görmem sokakta ama bu kaç defadir bı bakiyorum girmiş yatak odasına tam yatağın üstüne kakasını yapmis sinir oldum daha geçen temizledim yıkadım yine yapmış ve ben sürekli kapatırım yatak odası kapısını ama bazen dalgınlık la unutuyorum o an giriyo nasıl bidaha gelmesini engellerim bide bizim ev eski yapı

10 Cevaplar

+1 oy
(2,711 puan) tarafından
Evine nasıl giriyor 
(374 puan) tarafından
Canım evim eski yapı yani çoğu yer demirli o demir olan yerlerrden geliyor
(2,711 puan) tarafından
Evinde açık yer bırakma cnm yani Allah korusun bugun kedi girer yarın öbürünü neler neler
-Reklam-
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım aslında kediler normalde hep yaptıkları yere kakalarını yaparlar kumudu sevmiyo olabilir mi ?
(374 puan) tarafından
Yatağın üstüne yapmış
(374 puan) tarafından
Ve sokak kedisi bu ev değil
(777 puan) tarafından
Hmm ben ev sandım o zaman sineklik taktırman lazım canım mutlaka ve kediler suyu sevmezler su serp kaçar çıkaramazsan eğer
0 oy
(76 puan) tarafından
Kumunu falan degistinix mi yakın zamanda yani markasini
(374 puan) tarafından
Canım bu sokak kedisi evin degil
(76 puan) tarafından
Ayyyy cama tel falan cektirseniz
0 oy
tarafından
Evin içine bir tane kum kabı ve kum koy. Kesin çözüm. Gözünden kaçsa girse bile asla yatağa yapmaz bir daha
(48,961 puan) tarafından
yapar inat oluyo kediler ☺️
tarafından
Kedilerin en büyük içgüdülerinden biri kuma yapmaktır. Benim kedim yolculuk sırasında kum olmadığı için 13-14 saat tutuyor
(48,961 puan) tarafından
ama ona ogretilmis halalin ev kedileri evee kapali kalirlarsa banyoya yaparlardi cislerini gelince bahce kapisina gidip miyavlarlardi. bahcede baktiklari kuma yaptiklari halde gelip evin içine yapardı
tarafından
İkbal hanım kediye öğretmeye gerek yok. Önüne koyun gider o. Halanız da evin içine kum koysaydı evde de kuma yaparlardı
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Evin kedisi kıskançlıktan yaptı bebeğim yeni doğunca ama bu sokak kedisi diyosun eve yemek yemeye gelir de bu niye çok saçma
(374 puan) tarafından
Aynen çok saçma yemek yese anlarim korkmuyor bile zorla çıkıyor
(2,649 puan) tarafından
Bi şekilde eve girmesine engel olmalısın canım kokudan geçtim mikrop yani sokak kedisi aşılı değil hastalık bile gelir çocuğuna Allah korusun
(7,036 puan) tarafından
Canım o bir kere yaptıgi için oraya alsiti ve her oraya geldiğin de kokusunu alıp aynı yere yapıyor bazen bizimde binaya giriyorlar o kokusu gitsin diye neler yapmıyoruz ki o koku geçene kadar gelip yapar öyle
(374 puan) tarafından
Nasıl gidecek koku yıkadım hepsini inşallah bidaha yapmaz migdem bulanıyor artık valla
(7,036 puan) tarafından
İmkanın varsa yataği yikatmaya ver veya sineklik kapı taktir
0 oy
(48,961 puan) tarafından
nereen giriyo evin icine alismis artik birakmaz kediler cok inat oluyo 
0 oy
(1,809 puan) tarafından
Kapatacak siniz kapıyı camı benimde kucağıma atlamış ti uyurken o gün bugün bende travma oldi kedi travması:)))
0 oy
(956 puan) tarafından
Cama tel çektirin kesin çözüm 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Sokak kedisi dsarda topraga yapar bu nasil eve girip yataga yapmis anlamadim surekli oluyor bu
0 oy
tarafından
Canım hep aynı kediyse eşin yakalasin arabayla baya uzak bir yere götürüp bıraksın inşallah bulamaz evi :))))
(374 puan) tarafından
Kız öyle bişey ki korkmuyor bile bizden eşim yakalamaya kalktı hemen kaçtı bide ben normalde mahalledeki kedileri hep bilirim bu çok farklı bir kedi hiç görmedim sokakta

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
29 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 238 göst.