0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar gebelikte baş ağrısı yaşayan var öı 12+3 ten beri mahvoldum bugün 14+3 yine sağ şakğım özellikle hareket halinde zonkluyor siz nasıl bir çözüm bulmuştunuz artık beynimde mi bir şey var diye düşünmeye başladım 

6 Cevaplar

0 oy
(882 puan) tarafından
Benimde çok başım agriyodu diyolardi inanmiyodum meğer susuzluktan agriyomus su icince düzeldi  
-Reklam-
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Bol bol su iç hakkaten gevsiyor biraz ama gebelikte oluyor baş ağrısı benm normaldede sinüzit kaynaklı ağrılarım olduğunda da ellerime uyguladjm bı masajim var baş bolgeme bide iyi geliyor 
(16 puan) tarafından
Bende de sinüzit var ama şakaklara vurur mu ya hep sağ taradı ayağa kalkınca falan zonkluyor
(2,663 puan) tarafından
Kafanı ıslak tutmamaya çalış sinüzit kaynaklı hamilelikte burun etlrri daha çok büyüdüğü için tıkanma oluyor soğuklarda.. nefes egzersizleri yap gecicek de kendine ben normal ağrılarımi da suanki agrimi da öyle telkinliyorum bide masaj yapıyorum şuanlik iyim daha siddetlenmez inşallah hacemat yaptırdım düzenli baya iyi geldi benm agrilarima hamilelik öncesi tabi
0 oy
(397 puan) tarafından
Bn çok çektim baş ağrısı iki oğlumda çok oldu kızımda pek olmadi
(16 puan) tarafından
Böyle 3.5 aylıkken falan mıydı bu arada bizimde büyük ihtimalle erkek dediler erkek bebek yapar diye de duydum ama migrenim de yok sizin var mıydı
(397 puan) tarafından
Yok migrenim evet erkek bebekte baş ağrısı çok oluyor başka sebepler de olur tabi ama bnim iki oğlumda da baş ağrım hiç gecmiyordu
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bol su iç şuan bende çekiyorum ama benim tansiyonum çıkıyor canim limonlu su da içebilirsiniz rahatlatıyor 
0 oy
tarafından
Canım bnmde öyleydi doktorum dedi çare su başka bir şey yok 
0 oy
tarafından
Bende de öyle oldu sürekli ağrıyordu hormonlardan kaynaklıymış bir de migren vard bende normalde ilaçsız iğnesi geçmezdi ilk haftalar baya kıvrandım. Magnezyum ilacı verdi doktor sonra biraz hafifledi ama tamamen geçmedi. Bol su iyi geliyor. Normalde de öyle susuzluk baş ağrısı yapar. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Prensesmom (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
23 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.

377,356 soru

11,292,698 cevap

34,711 kullanıcı