0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından

Mrb kızlar ben kesin olarak boşanmak istiyorum. O kadar çok şey varki yazicak kafam ağrıyor artık dert anlatmak istemiyorum ama hiç bir şekilde gecinemiyoruz biz. 19 aylık oğlum var sürekli çocuğu bana ver boşan çocuğu sana vermem sürekli tehdit ölümle tehdit herşey var. Korkuyorum bende ne yapayım oğlum çok küçük şuan ben vermek istemiyorum ama böylede hayatım zindan gibi mutluluk desen yok çocuğu versem ayrı vermesem ayrı ne yapicam :'(

2 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Uzaklaştırma al tehdit mesajlarını ses kayıtlarını kenarda tut bebeğin çok küçük verebilir misin ondan ayrı yapabilir misin canım o anne çocuğu
(242 puan) tarafından
Sizinkide tehdit ediyomuydu. Öldürürum.felan diyo bana korkuyorum ne yapacağımı şaşırdım şuan ne durumdasiniz
(671 puan) tarafından
Boşandım ben şimdi 2. Evliliğimi yaptım 2 sene oldu huzurlu mutluyum çok şükür ♡
Oğlumun velayeti de bende
(242 puan) tarafından
Maşallah. Ben kolay kolay kurtulabilecegimi sanmıyorum
(1,095 puan) tarafından
Miros merak ettim 2. Evliliğin hani çocuğun da var .esin nasıl davranıyor çocuğuna karşı..
(671 puan) tarafından
Yani eşimle çocuğumun arası iyi bazı konularda eşimin yorumları oluyor ama mümkün oldukça çocuğumla ilgili kararları ben veriyorm
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Devlet dana veriyor çocuğu boşanınca ilk tehditinde de uzaklaştırma alırsın dsha sonra uymazsa dava açarsın hapise kadar yolu var
(242 puan) tarafından
Korkuyorum canım kadın cinayetleri görünce bilmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Haklısın ne diyeyim canım yapmaz deriz yapar allah korusun çocuğun için dayan o zmn

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 336 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 718 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 191 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1bebe1anne (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 291 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...