0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından

Şimdi kızlar çocuk odamın pencere önünde bir yatak var tülü sıkıştırıyor ben duvarlar gri çocuk odası takımı da ceviz tonları ben stor almayı düşündüm o odaya. Stor olarak sizde bu iyi mi fon perde olarakta oturma odamın gri fonu var keten kumaş gibi düz gri fon. 

image

Bunu alırsam oturma odamın fonunuda koyarsam oturma odam fonsuz kalacak onun içinde 2 seçenek arasında kaldım 

imagek koltuklarimin rengi tam olarak bu üsteki geriden alttaki de çok güzel duruyor sizce hangisi 

image

image

Bunu da yatak odama karar kıldım en önemlisi yatak odası çünkü tül sağdan soldan kısa geldi 40 cm sağdan 40 cm soldan kısa yatak odamda krem tonları kulplari altın sarısı baza başlığıda krem sizce iyi mi yoksa kötü mü üsteki iki gri arasından hangisi güzel. Birde stor perdenin yanlarına fon perde oluyor mu hiç stor kullanmadım 

2 Cevaplar

0 oy
(119,375 puan) tarafından
lens perde al hem tul hem fon hem guneslik oluyo
(688 puan) tarafından
O ne hiç duymadım dur onada bakayım
bak hemen
(688 puan) tarafından
Sevdoş çocuk odasında tül perde var stor lazım bana yatak sıkıştiriyor çünkü perdeyi benim tüllerim var bunu alırsam hayf olmaz mı daha 2 yıl önce diktirdim eski evim için hepsini buraya gelince yatak odası tülü kısa kaldı
sen bilirsin ama lens perdeyle 1 perde ve hem tul hem guneslik hemfr fon oluyo
(688 puan) tarafından
Anladım canım gördüm çok güzel ama tüllerim hepsi yeni tül şimdi onu yatak odasına yaptırırsam hem çocuk odası tülü hem oturma odası tülü hemde yatak odası 3 tül boşa çıkacak ayrıca şimdi perde fiyatları aşırı uçtu. Ben balkonuma 4.5 metre tül mutfağıma 2.85 tüle 5 ay önce 2 bin verdim fon falan yok sadece tül
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Çocuk odasına fon mu koycan anlamadım sadece stor dursa da olur orda. 

Ilk açık gri çok güzel duruyor. Diğerleri artık herkeste var klasik 
(688 puan) tarafından
Mecbur stor almam lazım çünkü yatak uzun tül olduğu için sıkıştırıyor tülü acayip kötü bir görüntü var 2 yatak olduğu için çocuk odasında ancak birini pencere önüne alınca sığdı. Stor lazım kesin olarak ilk işim stor
(688 puan) tarafından
Birde bir şey sormak istedim şimdi ben bu storu alırsam tül boşa çıkacak. O tülün uçlarına gri boncuk koydurup yandan toplatirsam olur mu fona da gerek kalmaz o zaman
(688 puan) tarafından
Bizim peedeci 300 TL ye yapıyor bu işlemi tülü götürüyorsun yandan toplatip istediğin boncuk rengini ucuna koyduruyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 184 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
1 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 246 göst.
29 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu

380,441 soru

11,390,615 cevap

34,899 kullanıcı

...