0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar ben dün süt aldım açık süt her zaman aldığım yer değil di orada yoktu bir arkadaş tavsiyesiyle bir yerden aldım ondan sonra işte normalde 6 saatte oluyor gittim baktım yok yarısı olmuş yarısı kalmış  Allah'ım yarabbim Neyse dedim vardır bir şey yani tekrar üstünü kapattım 12 saate kadar bekledim sonunda çok şükür oldu ama yarısı suydu yani şok'a uğradım bu kadar su ilk defa gördüm hiç başına gelen var mı yani içine su karıştırdığı için mi öyle oldu 10 yıldır evliyim hiç hazır yoğurt almadım hep kendim mayaladım ilk defa başıma geldi

6 Cevaplar

+1 oy
(48,973 puan) tarafından
olabilir ineginden de olur sutu oyle demek ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesin su karıştırmışlar canim günahları onların boynuna da 
(1,937 puan) tarafından
Fazlasıyla ya yazık günahını almak istemiyorum gözümle görmedim ama bu kadar su normal gelmedi bana
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Bende Bi kere öyle oldu köşe başında bekleyen adamdan aldım hani böyle gezenden değil adam siselemis arabanın ardında satıyordu. O kadar da kaynattim her zman iyi olurdu o süt tutmadı bildiğin su bidada almadım. Aldığın süt iyi degildir
(1,937 puan) tarafından
Ya yoğurt olmuş hani böyle suya yağ koyarsın yukarı çıkar ya yoğurt aşağıda olmuş su yukarı çıkmış o şekilde oldu ilk defa başıma geldi
(5,378 puan) tarafından
İyice kaynattın mi benim dediğim ayran gibi yoğurttu yarısında su
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Sütten kaynaklı olabilir canım inşaAllah su karıştırmamıştır
0 oy
(829 puan) tarafından
Annemler yıllardan beri ****** besliyorlar peyniri yoğurdu onlar yapar . Soğuk mayalamis da olabilirsin belki canjm ya da şu varsa içinde çok kaynatmadiysan ondan da olabilir 
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Şoka uğradım mi şok markete uğradığını sandım 乁⁠༼⁠☯⁠‿⁠☯⁠✿⁠༽⁠ㄏ(⁠ ⁠´⁠◡⁠‿⁠ゝ⁠◡⁠`⁠)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
24 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yaya09. (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyza34 (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
6 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (458 puan) tarafından soruldu

385,020 soru

11,515,321 cevap

35,174 kullanıcı

...