0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kizlar meraba esim ve ailesinden cok rahatsızım esimin ailesi ev yaptırdığı için 1 hafta 10 gündür bizde kalıyorlar ama çok rahat hareket ediyorlar hicbsiey bana sorulmuyo kendi kendilerine banyoma girip duş alıyorlar kaynanam bana sormadan evime kardeşlerini çağırıyor kahvaltıya veya kahveye arka topluyorum surekli bardaklar hep etrafta ağzımla söylemesem yorgan yastilarida ortada gercekten çok sıkıldım vede benim 4 aylik bi bebegim var ona yetebiliyorum anca esim beni anladığını soyluyo ama hiç zannetmiyorum dul kaynim var oda benim evimde kaliyo bize göre çok yanlış şeyler bunlar simdide esimin ailesinin 2 . Evleri var 2 bina yanlarında orada oturmak için zorluyo esim kira kira gezmek istemiyormus ama ben istemiyorum daha çok zorluyor benim için önemli olan huzur apartmanda teyzesi tanidiklari oturuyor hep kaynim ve eltimde orada oturuyordu Şu an boşanma asamasindalar sorum biraz uzun oldu ama sizce napmaliyim?

6 Cevaplar

+1 oy
(3,452 puan) tarafından
Diğer konularda haklısın ama sana sormadan duş alma mevzusunu soylemesen daha iyiydi, duş alirken de izin mi alcak birinden insan. Ama dediğim gibi diğer konularda haklısın 
(11 puan) tarafından
Esim hicbisey yapamaz ailesine tapiyo bence
(10,189 puan) tarafından
Diyorum ya o sınır kalkmış artık 10 gün kalan misafir mi olur. Her düzene alışıyor gelen ve rahatlıyor bir yerden sonra. Bebek varsa misafir ekstra zor zaten
(11 puan) tarafından
Esim benim ailemin hicbiseyine katlanmaz Haa zorunda değil ama ben neden zorunda olayımki az anlayışlı olsalar zaten bu bebekli bide biz yük olmayalim diye dusunurler
(3,452 puan) tarafından
İki günlük kalsalar belki nezaketen söylesin ama artık 10 gün olmuş belli ki daha da kalacaklar sorması saçma geldi
(284 puan) tarafından
şehir dışında Kayınvalideme gittim kaç defa hep iki hafta kadar kaldim ve gittiğim yer sıcak bı yer olduğu için hiç sormadan hergun girdim nerdeyse. 2 tane de bekâr kaynım vardı ama bana sen burda kaliyosun demediler  kendi ailen gelse böyle kalsa sorun etmezdin bence
-Reklam-
0 oy
(10,189 puan) tarafından
Duş hariç haklısın bacım 
(11 puan) tarafından
Bence ondada haklıyım banyo özel yaşam alanı bi müsait mi diye haber verilir hiç değil se
(10,189 puan) tarafından
Banyo bir günlük misafir ise sorulur ok ama 10 gün diyosun bacım. Herhalde müsait bırakılır artık. Ben bu kadar inceci değilim ya da bilemedim
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Valla benim evimde su bile icseler sormalilar bence bende böyle biriyim ve kimsenin evinde kafama göre hareket etmem annemin evi dahi olsa sana bir baci kardeş tavsiyesi ne kadar uzak o kadar iyi onlarin evinde otursan bide minnet edicekler eşinle aran bozulacak huzurun kacicak boşver azıcık aşim ağrısız basım
(11 puan) tarafından
Aynı şekilde bende öyle biriyim şu icerken bardak almak için bile izin alan bi insanım uzak durmak istiyorum ama esim ailesini hicbiskilde bırakmıyor herseyde onlar var simdide yakın oturmak için zorluyor beni
(4,217 puan) tarafından
Valla bacim allah kolaylık versin ailesine düşkün erkeklerden nefret ediyorum madem bu kadar sevirsun ömür boyu çalış çabala onlar yiyip otursun berber yaşayıp gidin ne diye evlenip milletin basini yakiyirsunuz
(11 puan) tarafından
Degilmi madem ailenden kopamiyosun neden evleniyosun herkesin ailesi değerli ama evliyim ve cocugum var benim için öncelik bu artık
0 oy
(2,385 puan) tarafından
Ev konusu hariç haklısın sana sormalılar ne demek misafir çağırmak gelen sana müsait misin diye sormalı ev senin evin kaynananın değil 
(11 puan) tarafından
Ev konusu derken
0 oy
(6,216 puan) tarafından
Canım hadi duş falan sormayı geçtim muhakkak yetişemiyorum yoruluyorum anne yardımcı ol de. Hiç sessiz kalma. 

Benim kaynanamda misafiri gelirdi bana kek yap şunu yap bunu yape derdi çocuğumami bakayim size mi hizmet edeyim dedim valla neden kendimi yoraym ki. Misafirlikten çıkmış onlar yardımcı olmak zorundalar. 
0 oy
(2,673 puan) tarafından
Ya sen uzakta da olsan pek değişen birşey yok hayatinizda gibi istedikleri gibi davranıyorlar gidin bari kira vermeyin yani başka ev birzeyleri değiştirmediyse sizin degismeniz lazım sizde degisemiyorsaniz kira vermeyin bence boşuna. Yani evime gelip istediği gibi misafir csgiramaz kimse yani o ne demek bana sorsun önce agirlicskmiyim filan.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Ruvvv (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Ruvvv (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 862 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 365 göst.