0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar aşırı bogazım kötü.  Sankı yara olmuş gıbı. yutkunurken falan ağrıyor. Hasta oldum bademcıklerım şişmiş ne iyi gelır evde nasıl iyşleşebilirim. İlaçlarımda var antibiyotık verdı 3 günlük doktorum. En cabuk nasıl atlatabılırım. Gece de hem kızım hem ben su gıbı terliyoruz. Mevsımsel grıp sanırım. Gıcık olmuş gıbı anlamadım salgın mı var bu ara. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay hiç sorma aynısı bendede var bugün sabah bi Kalktım boğazım acıyor yutkunurken falan hap attim ama bilmiyirum
(395 puan) tarafından
Ben evden de dogru durust cıkmadım anlamadım önce kızım sonra ben bırde afedersınız gece su gıbı terlıyoruz kızımda bende
tarafından
Bende dün bi terledim bi soğudum ondan oldu galiba simdi sicak su bal limon karisimi yapiyorum bakalim iyi gelurse
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından

image

Bu gargarayı almanı tavsiye ederim benimde boğazlarım şişken doktor bunu verdi günde 2 kere kullandım çok rahatlattı 
(395 puan) tarafından
Bana da sımdı verdı doktorum ıyı gelıyor mu gercekten ınsallah toparlanırım ya kızımda aynı ona hava kullanıyorum bana da bulastı ama cok zorlanıyorum bogazım berbat durumda sız ne kadar ölcek kullandınız yanında baska ılacta kullandınız mı
(671 puan) tarafından
Antibiyotik ve bunu kullandım kendi ölçek kapağı ile günde 2 kere gargara yaptım birde zeytinyağı, limon, tuz karışımı yapıp içtim bana çok iyi geldi
0 oy
(395 puan) tarafından
İyi gelir dediğiniz tariflere ihtiyacım var
0 oy
(1,200 puan) tarafından
Bir tatlı kaşığı bala yarım limon sık üstüne kaynamış su dök çay gibi iç boğazı hemen geçiriyor. Tadı da çok güzel .cok geçmiş olsun
(395 puan) tarafından
Şekerım var ama balı az koyayım ozaman oyle deneyeyım
(1,200 puan) tarafından
Doğal kekik suyu varsa o da hemen toparliyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos_1 (7,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
0 oy
13 cevap 118 göst.
23 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu

379,748 soru

11,368,154 cevap

34,850 kullanıcı

...