0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (589 puan) tarafından

İkinci oğlum olacak 24 hafta olduk isim bulamıyoruz ben Çınar olsun diyorum eşim cihangir diyor bende ikiside olmasın ozaman dedim ortak isim bulmamız lazım :D  Baktım ettim kafama yatan olmadı bende size sorayım dedim çocuklarınızın isimler neler kızlar   Fikir olur bize 

8 Cevaplar

+2 oy
(191 puan) tarafından
Ben sana Ali desem gidip eşine Ali desen yine senin kararın olmayacak mı :Dddd
(589 puan) tarafından
Hayır canım :D  beğenmezse olmayacak maalesef kız adam çınara hayır diyor benim istediğim olsa evet derdi :D ali desem olur güzel koyalım derse olur tabi :D
(191 puan) tarafından
İsimlerin sonuna hep bey koyarak düşün ilerisi için çok önemli Yakup güzel isim mesela
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
İlk oğlunun adı ne ona uyumlu olacak sekilde bulabilirsin
0 oy
(2,498 puan) tarafından

Ay inanır mısın 33+5 olduk biz de aynı durumdayız ve çınar düşünüyoruz ama tam da içimize sinmiyor kaldık öyle :angel:

(589 puan) tarafından
Bizimde öyle valla onun dediği benim içime sinmiyor benim dediğim onun :)  napcaz bilmiyoruz
0 oy
(712 puan) tarafından
Cihangir çok havalı yaa. Arkadaşımın oğlunun adi öyle ve inanılmaz güleç tatlı bi bebek. Sen neden beğenmedin ? 

Sen daha değişik türkçe isimler bakıyorsun heralde ben klasik takılırım eskimeyen güzel isimler 
(191 puan) tarafından
Cihan da olabilir güzel geliyor kulağa
(589 puan) tarafından
Cihangir değilde ben cihan olsun bari dedim ona da hayır dedi :D bilmiyorum kuzum  neden se içime sinmiyor ilk oğlumun adını babası koydu  kesin ondan oluyor bu bendeki :D
0 oy
(2,822 puan) tarafından
Bende 18 haftalık 2.oğluma hamileyim ilk oğlumun adı Ömer onun gbi oturaklı sade ve güzel bir isim olsun diyoruz ama bulamıyoruz bakalım :)) 
(589 puan) tarafından
Aaa benim eşimin adı Ömer  cidden çok sakin bir yapısı var ömerlerin :))
(2,822 puan) tarafından
Sakin bide maşallah çok akıllı ve zeki oluyorlar yaramazlık var ama olsun okadar :)) 2. Ye isim bulamıyoruz bizde
(712 puan) tarafından
Ikincisi de osman olsun ozmn :)
Benim oğlumda ömer 2. Oğlum olursa şimdiden belli osman olcak. Ali ismi de güzel, Selim var birde çok asıl. Kuzen var adı ahmet selim
(2,822 puan) tarafından
Osman babamın adı :))  eşimle karar veremedik baklm seçenek çok
0 oy
(11,475 puan) tarafından

Postu okumadan çınar diyecektim  :)

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oğuz Mete oğlumun adı. Söylediğin 2 isim de güzel bence
0 oy
tarafından
Çevremde 2 tane cihangir var ikiside yüksek mertebe de çalışıyor. Emir veren cinsten yani :) çok güzel ve ağır isim. Çınar da kuzenimin oğlunun adı çocuktan çok tatlıydı şimdi tam aksi oldu :) :) baya şımarık ama :) 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 171 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nazirek06 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 382 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (898 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 220 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde Efsun88 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 473 göst.