0 oy
687 göst.
Diğer kategorisinde (7,706 puan) tarafından
Abdest almak için banyoya girdim oğlum da zaten sürekli adım adım peşimde duşa kabinin içine girip kapıyı üstüne kapatıyor bende tam çıkacağım zaman oğlumu alacaktim kapıyı açmakla camın patlaması bir oldu elhamdülillah çok şükür ki oğlanın üstüne gelmedi ama çok korktuk verilmiş sadakamiz varmış 

15 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından
Benim de başımdan bir olay geçti hala şoktayım nasıl bir sadaka verdiysem artık ben de bilmiyorum kazasız belasız atlattık size de geçmiş olsun
(7,706 puan) tarafından
Evet çok şükür ki birşey olmadı ama çok korktu
(352 puan) tarafından
Çok kişiden duydum ya bu dus camları patliyor cok
(7,706 puan) tarafından
Bizim komşuların da patlıyordu  ben çok korkuyordum birgün banyoda patlar diye ama yinede çok korkuyorum çünkü biz diğer banyoda banyo yapıyoruz oda patlayabilir
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yasa çok geçmiş olsun 
(7,706 puan) tarafından
Evet çok şükür oğluma birşey olmadı

Sürgüsü yerinden çıkmıştı galiba ondan
(734 puan) tarafından
Ama tavsiyem kesinlikle cam yaptırmA dusakabın
(7,036 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hu duşa kabin camlar damperli cam demeki hasas noktası olan yer bir yere çarpmış çünkü öyle kolay kolay patlayacak bir cam değil rabim beterinden korusun inşallah birseyiniz yoktur
(6,783 puan) tarafından
Geçmiş olsun.
(7,706 puan) tarafından
Çok şükür birseyimiz yok
0 oy
(15,157 puan) tarafından
Allah korusun..keşke bunları patlamayacak daha dayanıklı biseylerden yapsalar madem. 
(7,706 puan) tarafından
Yani plastik bin kat iyi bunun sırf görseli güzel diye Allah korusun çok tehlikeli
(15,157 puan) tarafından
Çok şükür size bişey olmamis
0 oy
(682 puan) tarafından
Bnimde camli ocağın patlamıştı 
(682 puan) tarafından
Yok durduk yere patladı o günde hastaydım hiç yemek yapmamıştım buz gibi Ocak patlati
(7,706 puan) tarafından
Allah Allah korktum ya
tarafından
Amanı kaç senedir kullanıyordun çok geçmiş olsun allahtan başında değilmişsin
(682 puan) tarafından
Yeni almistim :( 3 aylık bir ocakti. Evet öyle bizimde verilmiş bir sadakamiz varmiz çok şükür çocuğuma gelebilirdi
tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun benim ki 4 senelik inşallah gelmez böyle bir şey başıma sizin de bir daha gelmez inşallah başınıza
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım kötü olmuş yaa gerçekten verilmiş bir sadakaniz varmış 
(7,706 puan) tarafından
Evet çok şükür ya
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Off cok kötü olmus gecmis olsn yaa
(7,706 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(472 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım . Camlar patlıyor galiba en iyisi mika 
(7,706 puan) tarafından
Bence de en iyisi cam çok tehlikeli tuzla buz oldu
(472 puan) tarafından
Oluyorsa mika yapsinlar
0 oy
(368 puan) tarafından
Benimde basıma geldi. Dusa kabının camı ustu e patladı resmen. Ama hıc bsıy olmuyor. Bu camlar kesmiyor. 
(7,706 puan) tarafından
Evet ama batıyor ufak ufak elimi ayağımı kesti
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Geçmiş olsn şmdi oğlun çok korkmuştur kıyamam ya 
(7,706 puan) tarafından
Çok korktu kızımda bağırınca oda bağıra bağıra ağlamaya başladı
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ayy verilmiş sadakaniz varmış canm geçmiş olsun. Çok şükür bizim düşe kabin kapıları plastik yoksa asla içine  girmezdim ya kuzenim banyo yaparken si çok sıcak diye patlamış sırtına batmış camlar 
(7,706 puan) tarafından
Evet ya çok tehlikeli

Görseli güzel diye cam yapmışlar ama bence sağlık daha önemli
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle canım .bizim plastik
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bizimki plastik cam değil esim değiştirelim cam olsun diyor ama ben hayır dedim korktum kırılır diye korkmakta haklıymışim  

Çok çok geçmiş olsun sadaka ver canm
(7,706 puan) tarafından
Sagol canım Verecez inşallah

Bence bunu eşine göster çocuğun üstüne patlamış diye
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun en korktuğum yaa 
(7,706 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Aynisini yasadim benim de uzerine patlamisti bir kac yil once .Verilmis sadakaniz varmis kuzu.Benim de ufak tefek siyriklarim vardi minicik bir kac yerde .Cok buyuk gecmis olsun Rabbim korumus .cam dusa kabinlerden cok korkuyorum 
(7,706 puan) tarafından
Bende çok korkuyordum bekliyordum patlamasını heran korku içindeydim benimde kolumda elinde ufak ufak çizikler var
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Allah beterinden korusun aynisi benim başıma geldi ama Allahtan tek ben vardım oglum yoktu ama karnımda kızım vardi hamileydim cam sırtımda patladı diğer kapagida biz evde değilken annemlerdeyken patlamış eve geldim aynı sizinki gibi tuzla buz olmuş,burda cam mi mika mi diye soranlara ben hep mika diyorum çünkü en azından tehlikesi yok biz komple söktürüp tekrar yaptırdık sizde yaptirirsaniz mika yaptırın cok geçmiş olsun 
(7,706 puan) tarafından
Allah razı olsun bende bugün eşime dedim şeytan diyor git diğer banyonun camını da kendin kır çünkü biz diğer banyoda banyo yapıyoruz oda patlayabilir çok korkuyorum
(7,706 puan) tarafından
Diğer parçası da mi kırılıyor ya bunu bilmiyordum
(9,626 puan) tarafından
Valla bizde peşpese ikisi de patladı kırıldı şimdi ne desem yalan olur kırılmazda diyemem kırılma ihtimali yüksek ama bizde diğeri kırılırken banyo yapanda yoktu evde kimse yoktu daha doğrusu ama neden sebep kırıldı anlamadım bence işinizi sağlama alıp değiştirin Allah korusun beteri olmasın
0 oy
(2,698 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benimkiside biraz kalın bide görünmüyor Nedim bulutlu bulanık görünümlü cam 20sene falan takılı bide ly olmadı bidaha başkasını yaptır 
(7,706 puan) tarafından
En iyisini ya ama eski şeyler daha kaliteliymis bı daha yaparsak Mika yaparız
(2,698 puan) tarafından
Canim ben ürünün iyisi yenisi bakmam sağlam olsun eski olsun
(7,706 puan) tarafından
Yok demek istediğim bundan 10 15 sene öncenin mesela tenceresi kaşığı bile daha kaliteli
(2,698 puan) tarafından
Aynen oyle vala kaliteli eşim bı ketil bide tost makinası aldı yeni sözde iyi bişey ketil 1ay oradan kapağı kurilde tost makinasında bir yıl olmadan bozlludu kendiliğinden ne an fişi taksam sartel atıyor ne bozulde annemin ki var kadın hemen hemen 20sene falan var dersin hep yeni sapa saglam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 490 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 543 göst.
0 oy
5 cevap 158 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,280 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,150 cevap

34,822 kullanıcı

...