0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (1,372 puan) tarafından
Can sıkıntınız olduğunda ya da kendinizi çıkmaz da hissettiğinizde falan yani rahatlama ihtiyacı duyduğunuz zaman bunlardan hangisini tüketiyorsunuz genelde ben ilk olarak kahve tercihim daha sonrası çay bazen sakız bile işe yarıyor ama bu son günlerde özellikle de çocuklar uyuduğunda geç saatlerde canım sürekli sigara içmek istiyor bağımlı olacağım diye korkuyorum. Bu arada sigara tükwtmem normalde hiç. Sigara işe yarıyor mu sizce ☺️☺️☺️

34 Cevaplar

+2 oy
(9,262 puan) tarafından

Sigara ve Türk kahvesi:)

(1,372 puan) tarafından
Afiyet olsun ☺️
-Reklam-
0 oy
(17,874 puan) tarafından
A mı diyim bemi diyim cemi diyim demi diyim djdjd kahveeeee
(17,874 puan) tarafından
Yok bacıkom elhamdülillah :D
(9,262 puan) tarafından
Benim niye içiyorsun diye aklımda kaldıysa İyi aferin sana;D
(17,874 puan) tarafından
:D Yanlışın var ayol valla içmedim deneme durumu oldu ama sevmedm de içmedimde
(1,372 puan) tarafından
İçmediyseniz en iyisi ben ikidir niyetleniyorum ama bağımlılık yapacak gibi o potansiyel var bende
(17,874 puan) tarafından
Yok ben denedim merak ettm olmadı ya iyikide olmadı
0 oy
(4,240 puan) tarafından

Tatli :))).              

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Sigaraya hiç bulaşma:) 

Bende kahve içerim çikolata yerim(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)
(1,372 puan) tarafından
Hele bir de bitterli ise o çikolata☺️
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Sakız sakız sakın ne yaptıysam bırakamadım lanet gibi bişey ya
(1,372 puan) tarafından
Vallahi bir de şişirip patlatarak çiğniyorsan of deme ya gerçekten çok iyi Ama işte aşırı acıktırıyor
(1,753 puan) tarafından
Benim ki bağımlılık cidden bu arada çok denedim ama bırakamadım. Evde asla bitmez bittiği zaman eşim gider alır gece de olsa:) patlatmadan olmaz :D
(1,372 puan) tarafından
Sakız bağımlısı olan çok var çevremde de ☺️benim de evde çantada hiç eksik olmaz
0 oy
tarafından
Sakız çiğnemiyorum diyette acıktırıyor. Sigara kullanmıyorum çay sevmiyorum ama kahve aşığıyım :)))
(1,372 puan) tarafından
Sakız da yeri ayrı ya. Sigara da farklı bi dünya gerçekten ben hiç sevmezdim babama kızardım eşime kızardım arkadaş ortamında bazen eşilik ettilerinde. Şimdi de benim aklımı çekiyor. Çıkmazlardayım bu aralar
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Linç yicem biliyorum ama sigara. fena durumdayım farkındayım ama bırakamıyorum işte. Her fırsatta elimde sigara... 
(1,408 puan) tarafından
Neden linçlesinler canım benim herkes istediğini içer
(11,084 puan) tarafından
Niyesi şu, aşırı bağımlıyım sigaraya. Bir saat sigara içmesem sinir vurur oldu artık.
(1,372 puan) tarafından
Canım burada linç yemekten çok öneri sunmak zorundayım bırakmak istiyorsan tedavi olsan daha iyi olur aslında aşırı bağımlılık da iyi olmaz. Bağımlı olmak da zor
(1,408 puan) tarafından
Bende senınn gibiyim bi de hamileyim az içiyorum ama bırakmak istiyorum tedavi, de gördüm yok
(11,084 puan) tarafından
Clk38 haklısın biliyorum farkındayım kiii kötü olan da bu ya farkında ola ola devam etmek. İstemiyorum bırakmayı öyle bişi işte. Seviyorum ya yanlış yaptığımı bile bile seviyorum sigarayı.
Hsnrmys her hamileliğimde de içtim emzirirken de içtim. Övünür gibi yazmış oluyorum da öyle değil haa. Yanlış, kendi bedenimin de hakkı var çocuklarımın da hakkı var üstümde. Çok istedim tiksineyim diye hamileyken, aksi gibi daha çok canım istiyordu. Nasıl tedavi gördün sen? Aklıma geliyor bazen tedavi ama sonra boşveriyorum
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Çaylarrrrrrrr kahve hiç sevmem ama çay içmesem baş ağrısı yapar o derece sakızdan ayda yılda bi
(1,372 puan) tarafından
Çay bağımlılığı danöyleymiş ya baş ağrısı yapıyor diyorlar da içmeyince şaşırıyorum
(4,278 puan) tarafından
Aynen tiryakiler iyi bilir onu:))
(13,276 puan) tarafından
Sen=ben
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla uyumayı tercih ederim :) sigara Allah korusun kokusundan bile nefret ediyorum sülalem kullaniyor içmeyen yok öyle inadım ki elime daha paketini almadım almamda ama kahve sakız arada oluyor aynen 
(1,372 puan) tarafından
Gerçekten çok kötü kokuyor ama sakız eksik olmamalı bir evde bazen ben arabaya bile atıyorum ☺️☺️
(4,061 puan) tarafından
Bizde aynı valla canim çantamda vs oluyor hep kurtarıcı gerçekten:)
0 oy
tarafından
Sigara şuan yaktim kafa mis :-))
(1,372 puan) tarafından
Deme öyle ☺️☺️☺️
tarafından
Dedim bile suan acayip çekti canım oğlumu uyutuyorum uyusun yakacam
0 oy
tarafından
Türk kahvesi candır ☺
(1,372 puan) tarafından
Hemde nasıl. Oruç tutarken aklım hep onda olur
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Normalde sigara kullanmıyorum ama kafam çok bozulursa yakarim bir tane bazen de kahve çikolata
(1,372 puan) tarafından
Ben gibi. Arada bircisin
(4,216 puan) tarafından
Aynen arada bir eşimden alip içiyorum ama çok kızıyor kendi bırakamıyor bana diyor bide sen başlama ama ben ta küçüklüğümden beri arada bir içerim ondan bişey olmaz bide tatli geliyor ki sorma
(1,372 puan) tarafından
Benim eşim içmiyor Allah'tan. Ay bide içince tüm odalar kokuyor çok fena
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Normalde çayı çok severim kahveyi pek tercih etmem kafein oranı yüksekse içerim aksi uykumu getiriyo şıklarda yok ama moralim bozuksa çikolata her türlü moral verir bana ☺️☺️☺️
(1,372 puan) tarafından
Ay kahve ve çikolata ayrılmaz olunca otomatik çikolata da var yanında benim için özellikle de Bitter ☺️
0 oy
tarafından

Kahve sıgara heralde ama gunde 2 tane ıcıyorum sadece o da kız uyuduktan sonra :D

(1,372 puan) tarafından
Bende çocuklar uyuyunca bu son günlerde gün bir çekiyorum bağımlı olmam inşallah
0 oy
(431 puan) tarafından

Sigara tabi ki ve de kahve:D

(1,372 puan) tarafından
Bende alışıcam gibi ama alışmamam lazım
0 oy
(48,731 puan) tarafından
sigara hic icmedim sakiz arada cignerim cay severim ama canım sıkkınken hiçbirini yapmam☺️
(1,372 puan) tarafından
Ay oda iyi miş can sıkkınken hiçbirini yapmamak. Mutluluğa eş oluyo onlar senin için o zaman ☺️
0 oy
tarafından
Kahve çikolata ya da tatlı beni sakinleştirir 
(1,372 puan) tarafından
Tatlı da etkili olabiliyor gerçekten
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Cay vazgecilmezimdi bu gebelikte tiksindim icemiyorum digerlerini de sevmiyorum yani D şıkkı hiçbiri :)
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Bi içmeye başlayınca bıraksan da bi sıkıntı olunca ilk o akla geliyo ben 10 sene içtim sonra hamile kaldım bıraktım 4 aylık hamileyim tek tük geri basldim yani şöyle mesela 15 gubde bi kardeşim bize gelirdi onunla bi tane içerdim o şekilde son 2 ay da içmedim doğum yaptım 4 ay yine içmedim şuan 10 aylık hafta da 1 falan yine içiyorum hele bu araesimin paketi sağa sola bırakıp bi yere gitmesini kolluyorum gitsede bi tek alıp o evde yokken içsem diyorum zor dönemden geçiyoruz kayhve mahve kesmiyo beni ki onunda bağımlısıyım günde 1 bescafa mutlaka içerim 12 senedir 
(1,372 puan) tarafından
Aman dikkat et canım gebelikte tehlikeli olabilir
(7,152 puan) tarafından
Yok kız toplasan hamilelikte 10 tane içmedim cocuk 10 aylık olcak doğumdan sonra da öyle toplasan bi paket içmedim tek dal bile zararlı evet ama yaptım pişmanım geçen bi kadınla konuşuyoruz burda ikimizde emziriyorum ben bazen dayanamıyorum içiyorum dedim kadın bi sürü şey saydı kış günüymüş evden cikamiyomus bunaliyomus çocuk koca ev diye günde 1 paket iciyomus şok oldum
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Tek favorim kahve kahve kahve hastalıkta sağlıkta sıkıntıda tek iyi gelen şey :)
(1,372 puan) tarafından
Ayy bide hangi kahve olduğu da önemli. Türk kahvesini tek geçerim. Gerçekten bana bi dinginlik veriyor. Yanında da bitter çikolata eşlik ediyorsa bu ikiye katlanıyor
(1,587 puan) tarafından
Aynen türk kahvesi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde CrazyMomm (196 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 337 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy