0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (235 puan) tarafından
Kızlar evet zor gunler atlatiyoruz ama gokyuzunun rengi degisti diye burda post acip insanlari tedirgin etmeyelim. Hicbir faydasi yok bunun. Cogu kiside kaygibozukluğu yaratiyor hatta. Olacakla olecege care yok hersey Allahtan. Icimize ferahlik versin Allahim. sakin olalim.

6 Cevaplar

+1 oy
(13,824 puan) tarafından

Sen de bunu keşke yoruma yazsan ay post üzerine post vallahi çığlık atasin geldi:ermm:

(13,824 puan) tarafından
Yağmur sen de dinlen biraz söz dinle kiz
(1,351 puan) tarafından
Amin canım Rabbim razı olsun senden 12 yaşında usutmus kan tahlili aldılar kanında enfeksiyon yüksek çıktı ama şimdi iyi elifim rahatladı şükür yine aynı ilaclara devam edeceğiz inşallah
(13,824 puan) tarafından
Ahh evet ondan demek hemen toparlar inşallah şifa olsun canım ♥️
(8,898 puan) tarafından
İlk defa doktoruma karşı geldim ben ki doktordan izinsiz su icmedim :)))) bilmiyorum henüz Bi yanda emek verdiğim çocuklarım Bi yandan kendi karnımdaki bebeğim yuları tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal :))))
(1,351 puan) tarafından
Amin canım sağolasin inşallah ❤️

Eğitmen bacım rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip  etsin yat dinlen artik bak bu günlerin tadını çıkar ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,407 puan) tarafından
Canım o postu ben açtım ki ilk defa açıyorum zaten saat gecenin bi yarısı arıcak kimsem yok eşim çalışıyor amacım sizi korkutmak değil hepimiz aynı korkuyu yaşıyoruz bugünlerde belki ben evham yapıyorum dur diye içimi rahatlatmak için açtım o postu 
(235 puan) tarafından
Anliyorum canim ben de yalniz kaliyorum tık sesi bile gelse bu ara oyleyiz malesef ama insanlar da tedirgin galeyana gelmesinler diye diyorum
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Keşke postun altına yorum yazsaydiniz hep deprem postu dolu 
0 oy
(914 puan) tarafından
Tekrar niye post açıyorsun yorumunu posta yaz geç siz de fenasiniz. Yada durumu açıp okuma. Bu kadar rahatsız olan lütfen postlari açmasın. Hayat bu hayat bütün insanlar azdı kudurdu rabbim elbet zelzele ile sallayıp durucak. Görmezden gelmeyi bırakın korkuyoruz da korkuyoruz aaa aaa 
(235 puan) tarafından
Fenalik bir durum yok canim insanlar cok tedirgin diye ben de fikrimi belirtmek istedim ayriyeten bunda bi sakinca yok bir suru insan kaygi bozuklugu yasiyor suan bu yazilar da tetikliyor
(914 puan) tarafından
Herkesin kafa gidik depremden değil günahlardan dedikodudan korksunlar
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Gecen hafta istanbula gittik kalamadım çok deprem bölgesi ve risk yüksek diye şimdi bursaya geldim kalamıyorum yarın İzmire gececez yine ödüm kopuyor malatyada yine büyük bir deprem bekleniyormus orayada dönemiyorum kafayı yiycem evine geldiğimiz insanların psikolojisinide bozduk elimizde olan birsey degil tv yi açıyoruz deprem Google haberlere giriyorum deprem bir tıkırdı oluyor ayaktayız yani çok zor bir süreç ten geçiyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Bencede burda onları görerek okuyarak dahada etkileniyoruz bu konuda katılıyorum 
0 oy
(557 puan) tarafından
Ya benm ztn deprem fobim var aşırı derecede doğru düzgün haber izlemem gerçekten sürekli başım dönüyor yani çok fazla etkisi oluyor yani burda başka konular kafa dagitmak için bazen evde tek kalamiyorum cidden psikolojim bozuldu 
(235 puan) tarafından
Ustteki arkadaslara senin durumunu anlatmaya calisiyorum mesela ama yok tedirgin olalaim ne olacak diyorlar. Insanlar galeyana geliyor malesef. Gormezden gelin demiyorum ama burda yazmak bir fayda saglamiyor ne yazikki
(557 puan) tarafından
Daha çok korku yaratıyor valaha birde geceleri doğru düzgün uyuyamıyorum ya olursa diye eğer olursa bebeklerimi nasıl alıp cikcam diye düşünmekten uyuyamıyorum 4;17 saatinden kotkuyom ya Gine olursa diye kaygı bozukluğu yaşıyorum eşime diyorum diyor bir şey olmaz allhtan gelen şey diye kafayı mı yedin sen buraya giriyorum kafa dagitmak için yani yine görünce vallahi tüylerim diken diken oluyor
(235 puan) tarafından
Sen bakma buraya canim insan daha kotu oluyor bosver
(557 puan) tarafından
Ne bilim ya birde emziriyorum korkudan sütüm kesilir diye endişe ediyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 228 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 1,073 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 269 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yusuf Eymen & Zehra (5,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 797 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Hlltrn (45 puan) tarafından soruldu

379,094 soru

11,348,003 cevap

34,814 kullanıcı

...