0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Duygularını belli etmeyenler ya bunu nasıl başarıyorsunuz. Ben hemen her şeyi belli ederim. Sinirimi kızgınlığımı kırgınlığımı üzüldüğümü hemen modum düşer suratım asılır. Gözlerim dolar hemen bu huyumdan nefret ediyorum. Birde bir laf dilimin ucuna geldiyse ya ölecem ya onu söyleyecem sus işte sanane sana bir şey diyen yok ama susarmiyim hiç başkaları yüzünden insanlar la kavga edeceğim illa

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
O zaman benim süper güçlerim var
(1,101 puan) tarafından
Valla bana göre var. Üstün bir başarı olması lazım. Ben asla duygularımı saklayamam
-Reklam-
0 oy
(7,564 puan) tarafından
Bende senin gibileri güçlü goruyom  duygular varsa herani yaşıyorsun   ortamına göre    
(1,101 puan) tarafından
Bazen belli etmemen gereken ortamlar oluyor ama kuyruğu dik tutmak gerekiyor ama olmuyor
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Bir şey soyliyim mı. Ben tam dediğin gibi bir insanım. Bana da sen ve senin gibiler süper güçlü geliyor. Pat pat her şeyi söyleyebilmek çok isterdim. Her insan farklı işte...
(1,101 puan) tarafından
Söylemeye sıkıntı yok o huy bazen işime yarıyor ama ama mesela kizdihini alındığını belli etmemen gereken bir yer var işte orda kendime sinir oluyorum
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Bende öyleyim sinir oluyorum surat hemen dusuyor hemen bi gozlerim doluyo
(1,101 puan) tarafından
Bir de ne oldu diye soruyorlar deli ediyorlar ya ne olduysa sanane
(7,407 puan) tarafından
Aynen òyle ya doldum taştim ağliyorum demekki rahat bırakta icimi bosaltayim azda olsa burcun ne kiz senin sende bendensin
(1,101 puan) tarafından
Boğa canım
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Herşeyimiz aynı göz dolması ağzıma geleni illa söyleyecek olmam falan ama ne olursa olsun derdimi pek anlatmam kimseye en büyük kavgalarda bile bişey olmamış gibi kenarda dururum hemen toparlanırım uykumu bölmem suratımı asmam küsmem gülerek yola devam ettiğim çoktur 
(1,101 puan) tarafından
Maalesef beni ilgilendirmeyen olaylarda bile tanımadığım çoğu insanı savunurum banane diyemiyorum hakli gördüğüm şeyi savunmam lazım
0 oy
(1,102 puan) tarafından
O zaman ben mutantim :D derdimi kimselere belli etmeye etmeye hasta olurum
(1,101 puan) tarafından
Sanırım öylesin
(1,102 puan) tarafından
Keşke senin gibi olabilsem. Öyle çok isterim ki. O zaman içim hep boş olur . Bu kadar ezilip boğulmam duygularımın altında
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Valla bende senin gibi olmayı çok isterdim bende kendime bazen çok kızıyorum hak edene cevabını veremediğim için 
(1,101 puan) tarafından
Ama bazen verilmemesi gerekiyor
0 oy
tarafından
Asla çenemi tutamam. Beni darlamasındansa karşımadkini darlasın. Gözüm falan dolmaz ama aşırı yüzüme yansır kızgınlığım falan barut oluyorum. Birde anında söylerim sonra içime dert olur çünkü. 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Yas aldikca dedigin inssn olursun. Duygular o kadar kolay seni ele gecirnez
0 oy
(415 puan) tarafından
İkizler burcu musun? 
0 oy
(49,839 puan) tarafından
bende sinirlenince agliyorum hix sevmiyorum bu huyumu☺️
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Benim de direkt suratıma yansıyor hissettiğim. Bir de açık konuşmayı severim içimde ne varsa dilimdedir genelde. Ama yanlış anlaşılıyorum böyle olunca. Kırıcı konuşmamak için çabalarım hep ama insanlar çok farklı düşünce yapılarına sahip. Hatta bu akşam manipüle edildim baya baya. İlk defa böyle bişi yaşadım. Karar verdim artık dilimi tutmalıyım. Herkes iyi niyetli olmayabiliyor 
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Bence suoer güçten öte olgunluk oluyor bu. Önceden bende öyleydim fevriydim. Simdi sakinlestim sanki. Her dogru heryerde söylenmiyormus onu öğrendim mesela. Bide sadece kendi bildigini doğru sanan eş ailesine laf anlatmaktan yorulmustum, artik duymazdan gelip, he hi diyip gecistire gecistire uzmanlaştim sanirim
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Ay valla bende özellikle sinirlenmisssem susamak belli ederim hemen. Bnmde dilimin kemiği yok valla keşke olsaydı:)
0 oy
(4,227 puan) tarafından
Aha bu ben ayniyim yeminle kizarsam kizdim derim asla saklamam anlik yaşıyorum galiba
0 oy
tarafından
İsyerinde oyleyimdir ogrendik poker face olmayi ama kendi hayatimda degilim aklima gelen dilimin ucundadir. 
0 oy
(12,469 puan) tarafından

Aslan burcu musun  :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 336 göst.
26 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
22 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edanur01 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
19 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Zzzzzz (1,652 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya02 (1,046 puan) tarafından soruldu

397,255 soru

11,881,388 cevap

35,999 kullanıcı

...