0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından

El egzamısna en iyi gelen krem hangisi kızlar ne kullandıysam geçmedi bu meret :(

4 Cevaplar

0 oy
(245 puan) tarafından
Momecon krem bana çok iyi geliyor canım.
(54 puan) tarafından
3 aydan beri çekiyorum nerdeyse geçiyo gibi oluyo sonra yine baslıyo geceleri çok kaşınıyo onu da denerim bakalım teşekkür ederim canım
(245 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Benim ellerim parçalanmıştı kaşımaktan bu krem iyi geldi canım. Hala ara ara kızarıp kaşınıyor hemen gece yatmadan bu kremden sürüyorum geçiyor. İnşallah sende de işe yarar.doktoruna danışmadan kullanma lütfen. Tam emin değilim ama kortizon vardı sanırım içinde
-Reklam-
0 oy
(1,362 puan) tarafından

image

bu ve momecan krem kullan canjm benimde ellerimde  vardı  bunlari kullandım geçti hamdolsun masallh yıllardır da tekrar etmedi bu resimdeki elini sabah akşam nemlendirici gibi uygula momecanida elinin egzama olan yerlerine sur çok faydasını görürsün insallh rabbim şifa versin 

(1,362 puan) tarafından
Rica ederim canım
(1,124 puan) tarafından
Bu krem iz biraktiriyormu acaba. Bnm egzamam geçti ama izi kaldı biraz
(1,362 puan) tarafından
Hayır bende hiç iz kalmadı ve bende çok kez doktora gittim yani uzun  süre iyilesmedi değişik ilaçlar kullandım hatta kayinvalidem de kendi bildiği koca karı ilaçlarindan uyguladı ama geçmedi en son bu kremleri kullandım çok şükür geçti  

Büyük kutulu olan losyon onu normaldede kullanabilirsin çok güzel nemlendiriyor çünkü el kurudumu egzama oluşuyor sıvı sabun ve kalitesiz bulaşık deterjanı  kullanmayın normal el sabunu kullanın  bunlar wgzamayi tetikliyor
(1,124 puan) tarafından
Benim egzamam biraz ileriydi seninki nasıldı yara olnaya başlamıştı baya
(1,362 puan) tarafından
Benimkide kesik kesik çatlaklar vardı ama birde suda var  egzamanin çeşitleri var yanılmıyorsam bazılarını yediğimiz bazı yiyeceklerde tetikler  internetten arastir egzamanin çeşitleri diye gir bak senin ki ne türden
0 oy
(132 puan) tarafından
Çok şey kullandım ama çok dikkat etmek lazım. Domates suyu.. bulaşık deterjanı sabun bunları hiç sevmiyor. Eldiven kullanmaya özen göster. Yoksa kremde ise yaramıyor 
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Ben bunun için doktora gittim. Urederm krem verdi nemlendirmek için. Bide egzamalı bölgeye sürmem için FİTO VE DERMOVATE krem verdi. O geçirdi ama egzama yarasının izi kaldı o bı turlu geçmiyor DERMOVATE ve Fito kremi birer gün arayla şurup strecleyip yatmami söylemişti. Yani bi gün fotoyu sürüp elimi strecliyorum uyuyorum. Diğer günde öteki kremi. Geçene kdr böyle yaptım ve surekli elimi neklendirdim. Bu arada bulaşık vs yıkarken eldiven kullanıyorum. Deterjan mahvediyor ne yazikki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 355 göst.
20 Ağustos 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 150 göst.
3 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 208 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu

384,901 soru

11,512,565 cevap

35,173 kullanıcı

...