0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
İyi akşamlar hanımlar ... İki gün önce markete gittik arkadaşımi gördük kocasıyla dha önce gidiş gelişimiz vardı sonra ben gitmedim daha oda.gelmedi markette arkadaşımla kocasını gördük oğlumda market Arabasındaydi ben çok titizim.yani bilende bilir oğlumu da havalar soğuk die.iki günde bir yıkarım.bu arada oğlum 1 buçuk yaşında bazen yemek yer ben farkanda.olmadan kafasına sürer terlerde uyuyunca  ben kendime göre Allah'a şükür oğluma evime kendimize temiz bakarım arkadaşımın eşi oğlumu sevdi saçi için şey dedi tavuk kümesi gibi kokuyor neyse ben de dedim sen ne saçmalıyon bende kokladım kokmuyor dedim bsey şaka.yaptm dedi ama ben baya bı tuhaf.oldum bidaha yolda görsem selam bile vermem okadar sinir oldum

16 Cevaplar

+1 oy
(612 puan) tarafından
Terbiyesiz ya 
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Bende olsam bozulurdum . Patavatsızlık yapmış 
(146 puan) tarafından
Aynen canım ya o nasıl laf bebe odaha
(4,169 puan) tarafından
Tobe :)cok girmis heralde kumese:) patavatsiz
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Sen şaka yapma canım deseydin 
(146 puan) tarafından
Çok sinirlendim canm ya o an çok kötü oldum aglicaktim
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Durduk yere bunu mu dedi . Ne tuhaf insanlar var yaaa . Senin yerinde olsam bende öyle yaparım tanımam bundna sonra 
(146 puan) tarafından
Canım durduk yere çocuğuma dedi kafasında biseyde kokmuyor du bı gün önce yikamistim
(2,301 puan) tarafından
Terbiyesizmiş takılma bile sen kendini bildikten sonra
0 oy
(68 puan) tarafından

Bizim oğlanın kafası da terleyince civciv gibi kokuyor :)) Ama ben çok seviyorum o kokuyu da başkasının kümes demesi hoş değil tabii

0 oy
(1,382 puan) tarafından
Titiz olduğunu bilince patavatsızca şaka yapayım demiş ama olmamış lafını vermişsin görmezden gel kalp kırmak çok kötü ya üzülme
0 oy
tarafından
Bebeklerin teri de mis kokar kiri de mis kokar ❤ Burnu bozulmuş onun 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Saçmalamış ( ayrıca koksa bile ) onane ya 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
senin gotun kokuyodur senden geliyo koku diyebilse insan denmiyo iste 

havalar soguk hasta olur ustune bişey dökmüş olabilir terliyo olabilir ki bebeklerin eksi ter kokusu bile cok guzel kurban olsun ogluna
(13,001 puan) tarafından
Hahahaj Allah seni :)))
(48,671 puan) tarafından
diyebilse insan tam olacak ta denmiyo ☺️
0 oy
tarafından
Ayyy terbiyesize bak çocuklar miss gibi kokar ne olursa olsun o laf ne öyle 
0 oy
(13,001 puan) tarafından
Deseydin ellerin kokuyor olabilir 
0 oy
(671 puan) tarafından
Dengesiz herif.. 
0 oy
tarafından
Yanlış anlamayın illaki yıkayıp temiz bakıyorsunuzdur da bnm de kardeşim sizin gibi son derece temiz bakardı Allah'ın her günü banyo yaptırırdı ama kafa derisi sizin dediğiniz şekilde  kokardı. Kendi alıştığından olsa gerek almazdı kokuyu oda sizin gibi günlük banyo yaptırıyorum ne kokusu derdi ama biz hepimiz alırdık. Sonra çocuk doktoruna falan götürdü.. çocuklar da bebekler de sık olan bişeymiş  kafa derisinin kokması...farklı bi şampuan la falan tedavi edildi. Diyen kişi tabiki patavatsızlık etmiş dememesi gerekirdi ama dediğine göre mutlaka kokuyordur canım sen almıyosundur. Evinizde olmayan başka kişilere koklat ama samimi olsunlar kokuyorsa söylesinler doktora götürün . Varsa eğer öyle bşey diyen kişi en azından vesile olmuş olur tedavi ettirirsiniz
(800 puan) tarafından
Evet benzer bir durum benim kuzenimde de var çocugjnda bende yazicaktim bunu yanlış anlar diye yazamadım
tarafından
Yani olabilecek şeyler sonuçta çocuk o daha ama güzel dille ifade etmek var bide o adamın yaptıgı gibi. O gerçekten hoş olmamış. En azından varsa bile hanımefendi dikkat eder doktora falan götürür. Diğer beyefendi de vesile olmuş olur
(800 puan) tarafından
Kesinlikle üslup çok önemli. Yani cidden öyle bir şey varsa çok daha uygun dille soyleyebilir
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ayend insanlar varya küçücük çocuk koksa ne olur illa söylemesi mi lazim bazi insanlar gerçekten çok gereksiz
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bence senin temiz olduğunu  bildiği için şaka yapmış yani ben öyle algıladım
0 oy
(472 puan) tarafından
Kocaman adamın küçücük çocuğa söylediği söze bak Ben senin yerine olsam görsem asla selam vermem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 225 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 212 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 897 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 569 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...