+1 oy
935 göst.
Diğer kategorisinde (826 puan) tarafından

Kızlar biri 19 biri 32 aylık iki bebeğim var kızım 2 yaşına kadar çok hareketliydi yapma derdim anlardı ama herseyi merak eder yine yapardı yapacağını şimdi oğlum da öyle neyse ablam da her fırsatta benim çocuklar böyle değildi diyor . Evine ayda yılda bir giderim o da çağırmayla. Yani sürekli sürekli cocuk  öyle olmaz söyle olmaz bilmem ne

Kızım anlıyor şu an onunla heryere rahat gidiyorum ama oğlum dinlemiyor herseyi çok merak ediyor. 

Kendi çocukları biri 7 biri 14 yaşında 7  yaşındaki yeğenim benim çocukları falan kıskanıyor,  ben kizima ne yapsam istiyor falan ama çocuk yani bende sen kocamansin kucakta taşınmak için demiyorum mesela

Neyse bende bir video attım ablama bir uzman konuşuyor onun verdiği cevaba bakın deli oluyorum artık gerçekten.  

image

21 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bence senin yaptığın doğru bir çocuk merak ederek dokunarak dökerek öğrenir . Zaten eğer çocuk köşede oturuyorsa sesi çıkmıyorsa ve hiç yaramazlık yapmıyorsa o çocuk değil balıktır . 

Şu çocukları büyüyüp aklı başına gelince bütün abla tavırları aynı mı olur ya . Sırf eleştirmek için konuşuyorlar 
(826 puan) tarafından
Attığım kadin da videoda aynılarını söylüyor canım.  AP.tal etmiş ona. Ayşenur bazen anlasilmak istiyorum
(7,121 puan) tarafından
O yüzden komşu olalım :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 627 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 546 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 969 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
13 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

382,650 soru

11,455,873 cevap

35,032 kullanıcı

...