0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,087 puan) tarafından
Son 1 haftadırlı ara ara gelen baş ağrım geldi ve bu sefer gitmeyecek gibi felaket birşey mahvediyor beni başımda doluluk sanki yük yüklemişler kendimden geçiriyor başımı sallıyorum mesela diyorum nolucak beynim dönüyor özellikle şakak şakak kulak arkaları ağrıyor akşamları birazda olsa kendi kendine hafifliyor ama gündüz felaket genel olarak çok farklı bi ağrısı var hem doluluk hem ağrı çok kötüyüm randevu aldım ama dayanamıyorum acile de gitsem emar falan çekmezler diye düşünüyorum napıcam böyle migren falan olabilir mi kızlar geçmesi için napabilirim mahvetti artık beni geceleri üşüyor başım ya da gerilim baş ağrısı olabilir mi? 

5 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından
Hoşgeldin migren. Gözlerinde filan da bir sorun olabilir canım nöroloji gordukten sonra mutlaka bir göz muayenesi ol
(1,087 puan) tarafından
Gerçekten mi halada vuruyor başıma eğer doktorda derse nasıl geçicek napabilirim canım bilgi verir misin ve önceden de gittim emar hemen çekmiyorlar çekene kadar napabilirim biliyorsan yazar mısın
(1,087 puan) tarafından
Ve gözlerimde de bir yere bakınca özellikle sağ tarafta sanki damarlarım da onla beraber gidiyor şaşı gibi oluyorum aynı
-Reklam-
0 oy
(7,938 puan) tarafından
Surekli oluyorsa bilmm bi gorunde ilik bi dusa gir basortuyle gozunu bagla yat uyu biraz belki keser
(1,087 puan) tarafından
Deniycem canım çok teşekkür ederim
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Psikolojik sorunların var mı bu aralar?
(1,087 puan) tarafından
Malesef ailem deprem gördü ondan sonra böyle oldum ailemi yanıma aldım şuan kalabalığız çok ses oluyor ama önceden de ara ara giriyordu mahvediyordu beni
(7,741 puan) tarafından
Bence psikolojik tedavi ol. Bende de o şekilde geçmeyen baş ağrısı vardı yani uyaniyordum baş ağrısı uyurken baş ağrısı ilaç içsem de geçmiyordu. En sonunda psikolog ve psikiyatriye gittim sinir harbi yaşıyormuşum o da baş ağrımı tetikliyormus. Psikolojik ilaç tedavisinden sonra geçti çok çok şükür hayatımı çok etkiliyordu şimdi hayatım daha iyi çok şükür. Uzun uzun anlattım ama psikolojik şeyler de tetikleyebiliyor
(1,087 puan) tarafından
Kuzum ben nasıl anlatsam niyeyse birden içimi dökesim geldi bilmiyorum ki çocukluğumdan belli ağır şeyler yaşadım kendi kendime baş ettim şimdi bebeğim var ve çok yoruyor beni belki migren ya da psikolojik olarak bende düşünüyorum aslında herşeyin patlamasını yaşıyormuşum gibi geliyor ve panik atakta vardı onu dizginledim gibi ama psikolojim normalde de çok bozuldu tekim çünkü düşün heryerde tek ailem uzakta çocuk ben var birtek konuşacak 1 insan bile yok eşim desem akşama bazen görüyorum onlada insan bi dostun kadar içini dökemiyorsun çok biriktirdim çok evde kaldım şimdide sonucunu çekiyorum
(7,741 puan) tarafından
Destek almadan zor geçer canım yani yine normal hangi dr a görünmek istersen görün belki bir şey vardır çıkar ama dediğim gibi psikolojik sorunlar da çok etken bende de aynı senin gibi oluyordu o yüzden tavsiye ediyorum Allah yardımcın olsun zor oluyor insanın neresi ağrıyorsa canı orada
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Tarifine göre migren var sen de. Çok ağrılı zamanlar da soğuk şeyler koy alnına falan istersen. Bana iyi geliyor.
(1,087 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim deniycem bende hafifletmesi için birşey arıyorum ya bu geçici birşey midir ilaçla falan geçermi diyorum ya ben nasıl hayata devam edicem o kadar kötü ki
(7,118 puan) tarafından
Bende de migren var o ağrı geldi mi ağrı kesici de fayda etmiyor kolay kolay. En iyi gelen şeylerden biri de karanlıkta uyumak canım.
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Migren mi var ki bazen benimde çok kötü ağrıyo 
(1,087 puan) tarafından
İnan bilmiyorum ama mahvediyor varya hele biraz ağlama sesi duyayım bebemden başlıyor zonklamaya
(7,532 puan) tarafından
Bi görün çanım sen yine işallah cözüm bulunur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 130 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı