0 oy
555 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
benim kızım bana anneliği doğmadan dibine kadar yaşattı ne zormuş ya rabbi sabır ver bilmeyenler için erken doğum riskim var doğsa kuveze girse iyi olsun yeter diyorum onu orda bırakıp gitmek makinelere bağlanması beni ağlatmaya yetiyor elimden geldiğince güçlü durmaya çalışıyorum ama dünyanin en güçsüz insanıyım galiba esimede bazen çok kızıyorum ama oda çok yiprandi en büyük destekcim yine o ilk bebeğimi kalbini dinleyip ertesi gün kaybetmiştim inşallah kızım zamanında gelirde doğduktan sonra pisikolojik destek alacam rabbim kimseyi evladiyla sinamasin 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biraz içimi dökmek istedim yakinimdakiler acimla mutlu olacakmış gibi geliyor 
(2,474 puan) tarafından
Canım benim yaa ❤️❤️Rabbım prensesi sana bağışlasın zamanında doğacak o yaramaz emin ol .Hele doğsun o poposunu bir ısır ❤️☺️

Benim ki de doğsun ona çok şiddet uygulayacagim:D sevgi şiddeti hahaha
tarafından
Bende öyle diyorum totosuna totosuna vuracam diyorum vaktinde kavusalim yavrularimiza canim
-Reklam-
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin prensesin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(11,257 puan) tarafından

Rabbim hayırlı vakitte sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin kuzum maşallah size <3

tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,743 puan) tarafından

Hayırlısıyla kucağına al inşallah <3

Bilirim küvezde bırakıp gitmenin acısını:'(

Her görmeye gittiğinde çaresizce izleyip ağlayışını :'(

Ama sabredincede kavuşmanın mutluluğunu:D çok iyi bilirim 

Benim 31+6 doğdu şükür geçti zorlu süreç 

İnşallah yaşamazsın onları zamanında sağlıkla kucağına alırsın bebeğini ❤

tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun ne zaman almıştın bebeğini
(1,743 puan) tarafından
Bir aydan fazla küvezde kaldı
Anne bebek odasındada iki hafta kadar
47 gün sonunda eve döndük hamdolsun dün 8 aylık oldu geçti gitti zor günler canım içini ferah tut
tarafından
Tamam canım inşallah
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende 3 bucuk gündür yatıyorum hastanede 24 hastalığım ve erken doğum bekleniyor sancılar çok fazla durdurmaya çalışıyorlar kaç gündür. Birde bebeğin eşi aşağıda. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah güçlü olup dayanıp bu günleri güzel şekilde atlatırız
tarafından
Canım benim kıyamam ya rabbim yardımcın olsun çok üzüldüm :(((
(2,697 puan) tarafından
Teşekkür ederim siz nasıl oldunuz. Rabbim herkesin yardımcısı olsun
tarafından
Bende hala hastanedeyim doğuma kadar durabilirmisim
(2,697 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun size de bende takipteyim işte. Her an alınabilirm. Büyük risk varmış. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah
tarafından
Amin canım rabbim safi ismiyle şifa versin
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Oyyy kuzummm Sen ve Seval var bide aklımda ve dualarımdasınızz❤️Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah vaktinde saatinde sağlıkla gelsin ❤️❤️
(7,447 puan) tarafından
Ne yapayım canım iyiyim çok şükür şafak doğdu güneş Çarşamba günü akşam yola çıktı eşim geldi gece :)
(15,823 puan) tarafından
Amannnn ☺️ Gozun aydın olsunnn canımmm ne cabuk gectı tanı bide sana sormak lazım
(7,447 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım aynı zamanda beni anlayıp bir de sana sormak lazım diyen tek insan olduğun için de teşekkür ederim :)
(15,823 puan) tarafından
❤️❤️❤️Canımmm
Rabbim ayırmasın bı daha insallahh
(7,447 puan) tarafından
Amin canım benim çok sağol ❤️
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Canim benim doğunca rahatlarsin inşallah. Sağlıcakla vaktinde gelsin Masal'imiz. ❣️❤️ Allah'ım yardımcınız olsun. Sağlık sıhhat versin.
tarafından
Yaaa kızımın adinida biliyosun amin Allah razı olsun canım
(7,447 puan) tarafından
Ay adı masal mı olcak :) iki tane oğlum var ve ikisinide kız sanıyorduk çok güzel sakladılar kendilerini özellikle ilk oğlum 21. Haftaya kadar kendini sakladı kızımız olcak sanıyorduk masal koycaktık ismini kapı isimliğini bile sipariş vermiştik detaylı ultrasona girdim ve orda öğrendik hemen iptal ettik şimdi 19 aylık ve 40 günlük iki tane oğlum var ama iyi ki diyorum hep :)
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Anneler her zaman güçlüdür ☺️sağlıkla sihhatle gelecek inşallah prenses dualarımız sizinle♥️
tarafından
0 oy
tarafından
Oyyy kuzum Rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın♥️
tarafından
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Ben de seni.merak.etmistim ya. Maşallah barekallah sübhanallah gayet iyi dayaniyorsunuz sen de bebisin de. Hayırlısıyla sağlıkla kucağıniza alacaksiniz inşallah. 
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun merak ettiğin için amin Allah razı olsun
0 oy
(671 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah 
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sağlıcakla al kucağına .bugünleri unutup bebisinle mutlu pozlarinizi da paylaşırsın bizimle. 
tarafından
İnşallah ne güzel yazdin amin
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kaç haftalıksın bilmiyorum ama zamanında doğar inşallah erken doğarsa da hiç korkma bir premature annesi olarak söylüyorum çok güçlü oluyolar ve çok hızlı toparlıyorlar sağlıkla gelsin minik :)
tarafından
28 canım benim kızımda çok güçlü rabbim büyük
(7,447 puan) tarafından
Kurtarmış kendini merak etme Allah'ın izniyle bişey olmaz masal bebeğe :)
tarafından
Ya sağol canım inşallah Allah razı olsun
(7,447 puan) tarafından
Senden de allah razı olsun canım sağlıkla gelsin inşallah zamanında gelsin :)
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(695 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim zamanında hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bugün aklıma geldin inanki merak ettim bende baktım post açmışsın sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim 
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Cok guzel gorunuyorsunuz canim hic stres yapma o gelecegi vakti bilir dogduktan sonra psikolojik destek almana gerek kalmayacak cunku kokusu her aciyi unutturacak insallah :) ♥️
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(501 puan) tarafından
Saglikla gelsin prenses <3 sizi de kolay yollardan geçirsin Rabbim
tarafından
Amin Allah razı olsun sizide cunlemizi
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Çok zor o pskoloji benimde riskliydi erken doğum riskim vardı doktor herşeye hazır ol doğumda kaybedebilirsin dedi her hastaneye gitmemde birşey deniliyordu artık pskoloji kalmamıştı bende doğumdan sonra kuveze alınca sanki dünyam durdu ağlamaktan gözlerim sisiyordu sürekli yoğun bakıma girip izlerdim hemşireler kızardı bazen niye geldin diye onu bırakıp gidince arkamdan bakıp Allah'a emanet ol derdim şükür geçti şimdi büyüdü ama bende doğumdan sonra psikolojik destek aldım 

Rabb'im vaktinde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah biliyorum çok çok zor ama pskolojini moralini yüksek tut 
tarafından
Beni en iyi sen anlarsın canım okadar yıprandım ki hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum bebeğime yansicak diye aglayamiyorum başından itibaren zorlu hamileliğim vardı senin kaç hafta doğdu çok sevindim sağlıklı olduğuna rabbim bir ömur mutlu etsin sizi
(7,949 puan) tarafından
Anlamaz miyim çok hasas olmuşum boyle insanları görünce yaşadıklarım aklıma gelir gözlerim dolar Benimde ilk başlardan doğuma kdr riskli ve zor geçti o kdr uzun ki yazamıyorum hep erken doğum korkusu ile geçirdim ama çok çok dua ettim her gün yasin okurdum bazen günde 10 tane Yasin okurdum Kenzül arş duası okurdum Allah'ım zamanında kucağıma alayım hayırlı sağlıklı olsun derdim dua kabul oldu 41 haftalık doğdu geçte doğdu
tarafından
Niye kuvezde durdu canım erken doğduğu için kaldı sandım
(7,949 puan) tarafından
Hayır gebelik şekerim den dolayı kuvezde kaldı
tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,054 puan) tarafından
İnş saglıkla vaktinde kucağına alırsın  minigini ♥️

Stres yapma bol bol dinlen gerekiyorsa hiç ayaga kalkma 35 haftayı geçse bile yeterli küveze bile gitmeyebilir 
tarafından
Amin Allah razı olsun evet 36 yi görsem yeter diyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 441 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu