0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Dün eşimin telefonunu karıştırıyordum aceleyle o dustaydi birden aşkım gibi bir mesaj geldi ve bildirim hemen kayboldu gizli uygulama falan varmı arkadaşlar kendimi kötü aldatilmis gibi hissediyorum ipone kullanıyor böyle birşey varmı 

5 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Valla canım akşını karıştırmıyım da bizde hiç aşkım diye mesaj gelmiyor. Ben olsam eşime şimdilik ses etmem delil toplamadan
(42 puan) tarafından
Haklısın şuanda beni sürekli arıyor mesaj atıyor sizce normal mi bende açmıyorum cevap vermiyorum
(4,661 puan) tarafından
Bence açma tepkini koy gördüğünün yalan olamayacağını ve kılıf bulmaya çalışmaması gerektiğini anlasın
(1,408 puan) tarafından
Köpekler pislikler yaparken korkmuyorlar kıçları korkunca bi daha peşine düşüyorlar
(42 puan) tarafından
O yüzden mi surekli ariyor yani
(1,408 puan) tarafından
Ya ne için arıcak seni korkuyor. Acele hırsız ev sahibi şaşırttırır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tiktok falan kullanıyorsa onda da bazen öyle değişik mesajlar geliyor ya  emin ol
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Adama söylemişsin bile yan yana değilken şuan gizli uygulama varsa bile artık yok ve o mesaj gelen kişi uyarıldı telefon silindi artık elinde öyle Bişey varsa da delil yok
(42 puan) tarafından
Hata ettim dimi
(1,022 puan) tarafından
Bende senin gibiyim tez canlı Bi hatasını gmrdünmü direk ararım böyle böyle diye ve çok pişman olurum sonra yüz yüzeyden direk telefonunu alıp kurcalama şansın olurdu ve silemezdi artık daha temkinli olucak ve öyle bir şey varsa agresif davranışları olucak telefon senden hep uzak olucak
0 oy
tarafından
Varsa da artık yok zaten arayıp uyandırmışsın
0 oy
(3,497 puan) tarafından
Yani keske acele etmeseydin varsa da kaldirmis onlem almistir gizli uygulama da kurulabilir bence android telefonlarda bile gizli uygulama bolumu ikinci alan vs oluyo iphone u bilmiyorum ama

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 99 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 246 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
0 oy
2 cevap 275 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde htchyl (323 puan) tarafından soruldu