0 oy
161 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Yarın eşimin doğum günü kızlar kendim pasta yapmak istiyorum gece kutliycam. çünkü yarın gündüz işte olucak aksamada kaynanamlarla yemeğe davetliyiz gündüzden gelebilirler kutlayamam kendim pasta yapmak istiyorum nasıl pasta yapabilirim kolay ? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nefis yemek tariflerinden yapıyorum ben hep. Bir kere cocostar pasta yapmıştım biraz mesakatli ama aşırı güzel. Hazır pastada aldılar eşime ama herkes benim pastami yemişti 3 aileydik. Bir kere de alman pastasi yapmıştım oda çok hafif güzel olmuştu 
tarafından
Tarifleri var mi canim varsa atar misin
tarafından
Bakım link atıyım canım
tarafından
tarafından
tarafından
Saol Canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından

Klasik pasta taban alirsin.pasta kremasını da istersen hazır alırsın.ganaji da internetten bakarsın.ustune de bir iki çikolata draje tamam ben yapmıştım bir kez

image

tarafından
Aa niye etmedi noldu ki ? Kıyamam:) hakediyor çok şükür geçen sene ikimizinkini bir kutlamıştık onun 5 mart benim 8 mart ayrı olmasın diye :D saol canım teşekkür ederim
(1,138 puan) tarafından
Amaan etmiyor işte.ne güzel yakın doğum gunleriniz :) iki balık bir eve yakışır hehe :)
tarafından
Anladım Canım. Aynen yakın canım ortak kutluyoruz genelde :D Iki duygusal :D
(1,138 puan) tarafından
Ne güzel masallah :)
tarafından
:D :D
0 oy
(1,298 puan) tarafından

image

bunu eşimkn doğum günü için evde kendim yapmıştım. Tadı da çok güzelde kek hazır al istersen kendin evde yap ben kremsanti ile dişini susledim pasta kremasını içine kullandım içini kek krema meyve krema kek şeklinde iki katlı yaptım süslemede de bu şekilde 
(1,298 puan) tarafından
Kızımın pastasinida kendim yaptım ondada içine meyve ve damla cikolata koymuştum
tarafından
Harika görünüyor canım teşekkür ederim
0 oy
(826 puan) tarafından
Canım ya ben geçen bimden pasta tabanı aldım rengi mordu tadı çok güzeldi bayıldık. Ona bir pasta kreması üstüne kremsanti arasına ve üstüne meyve ile harika oluyor . Pandispanya çok lezzetliydi valla kokusu tadı 
tarafından
Param yok şimdi canım evdeki malzemelerle ayarlıyorum :D Teşekkür Ederim:)
0 oy
tarafından

image

boyle baş harfini yapabilirsin hem kolay hem güzel duruyor 
tarafından
Güzelmiş canımda malzemenin yarısı yok bende  :D Tesekkür ederim yinede
tarafından
Çok birşey tutmuyor malzeme kuzu
0 oy
(4,859 puan) tarafından

image

Normal kek hamurunu ikiye ayırdım içine internetten bulduğum kreme tarifini yaptım tadı çok güzeldi icinede muz koydum dışına krem şanti resminide arkadaşım yaptı çikolatayı eritip

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (995 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 414 göst.
10 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya15 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
19 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 256 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı

...