0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar bebeğim kucagimdaydi ve kendini geri attı kolumda belindeydi aniden kıt sesi geldi ya böyle kırılır mı belincok korkuyorum ses geldiği için zarar gormusmudur normal midir 7 buçuk ayligiz

5 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ağlamadıysa sıkıntı yok büyük zaten bişey olmaz korkma canım
(220 puan) tarafından
Canım agliyodu zaten zor tutuyordum öyle attı sonra kıt sesi gelincede ağladı emince durdu hemen şimdi oynuyor korktum ya bilmiyorum kırılır mı ki
(6,441 puan) tarafından
Yok kız kırılsa ağlaması kesmez sen bak bakalım morarma var mı
(220 puan) tarafından
Beline dokundum canım öyle tepki vermiyor
(6,441 puan) tarafından
Yoktur o zaman Allahın izniyle
(220 puan) tarafından
Yok canım morluk felan baktım ve hala atmaya devam ediyor kendini asla oturmuyor
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Zarar görse ağlar durmaz. Ama sen kucağındayken belini desteklemeyi birakma
(220 puan) tarafından
Ya agliyodu zaten zor tutuyordum kendini geri attı ağladı ses gelince sonra durdu acıkmış emince şuan oynuyor
(1,103 puan) tarafından
İşte bişey olsa hiç durmazdi canim
(220 puan) tarafından
Tamm canım sağol Allah'ım korusun yavrularımızı kendi diş ağrısı geçtim oturtdum bunu düşünüyorum
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Kırılma olduğunu sanmıyorum.bazen bizde de oluyor ya belki onda da öyle olmuştur.aglamasi huysuzlugu falan yoksa öyledir bence
(220 puan) tarafından
Öyle canım da bu aralar hiç zapdetemiyorum oturmak istemez atar kendini geriye çıldırıyorum kafasını vurur koltuk altına girer napcagimi şaşırdım
(1,138 puan) tarafından
Diş mi geliyor acaba.dikkatlice tut yine de.başlıyor iyice hareketli zamanlar
(220 puan) tarafından
Canım disimiz geldi evet dahada geliyor ve atak sanırım hiç uymuyor sürekli bizi istiyor basıyor cigligi
(1,138 puan) tarafından
Hee ondan demek ki yavrum ya canı yaniyordur.ben toz tedagil sürüyordum.
Bir de diş kaşıyıcılar varya ondan veriyordum az sogutup
(220 puan) tarafından
Canım bizede doktor jel verdi onu sürüyorum evet sürekli ilgi gösteriyorum benimde dişim ağrıyor ama tuvalete gitsem basıyor cigligi hasta canım soğuk birşey vermiyorum gribiz birde
0 oy
tarafından
Bazen kızım kendini geri atınca da geliyor öyle ses. Bizde ki olan gibi sanırım. Daha sorun olmadı çok şükür. 
(220 puan) tarafından
Nasıl canım kıt sesi gibi dimi biz daha 7 buçuk agliyox cildircam ya kırılmaz dimi böyle
tarafından
Yok kız Allah korusun kırılsa nasıl dursun :)
(220 puan) tarafından
Öyle tabi orası canım ama korktum ses gelince  diş ağrım da var iyice kafam allak bullak oldu
0 oy
(915 puan) tarafından
Kız kırılsa susar mi bebek bide beli yani duramaz bebek bile olsa bebekler esnek bişi olmaz korkma 
(220 puan) tarafından
O ses kitlama mi ozaman canım kolum belindeydi  şuan dönüyor sürünüyor işte emmeye agliyomus
(915 puan) tarafından
Oledir bence dediğim gibi kırılsa durma hareket edemez beli sonuçta için rahat etmezse bı acile götür
(220 puan) tarafından
Herkes kitlamisdir diyor canım doktora sorucam bi ama eşimde diyor kitlamisdir geçende de parmağı öyle oldu bana yasladı aniden kıt etti
(915 puan) tarafından
Korkma bişi olmaz kitlamadir o diyorum yaa bebekler esnek bişi olmaz Allah izniyle için rahat olsun
(220 puan) tarafından
Sağol canım birde gribiz benimde diş ağrım var iyice kafam allak bullak oldu burada olmasa kime sorcam anneme sordum oda olmaz dedi ama işte için rahat etmedi

İlgili bir soru bulunamadı

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı

...